Inspiratsioon ja kontaktid - sisekujundus, sisustus, ehitus, aed!

Punch antiikküünal - tõeline uudse disainiga pilgupüüdja!

2020-10-27
Punch antiikküünal - tõeline uudse disainiga pilgupüüdja!

Ei tea, miks sellele küünlale just niisugune nimi pandi, aga kuidagi peab ju kutsuma, sest päris tavaline antiikküünal Punch ei ole.

Kuigi ka antiik sobib meie (Võhma Valgusevabrik) käsitööna valmivate küünalde kirjeldamiseks hästi, sest tegemist on pika ja peenema lõhnatu lauaküünlaga ja küünalde välimus, kaunis helbeline, marmorjas struktuur jätab just pigem sellise eheda, antiikse mulje.


Miks on see küünal eriline?

Meie Punchid on tavalistest pikkadest küünaldest oma diameetrilt jämedamad tervelt 1cm, kokku on küünla läbimõõt 3cm. Neid on võimalik osta ka erinevas pikkuses, alates 18cm kuni 40cm. Kõrgema jalaga küünlaalusel ruumi kaunistades mõjub paksem pikk küünal äärmiselt efektselt. Kujutage siis ette seda graatsiat ja elegantsi eriti mõnes kõrge laega stiilses ruumis. Tõeline uudse disainiga pilgupüüdja!

Selleks, et küünal mahuks standardsesse küünlaalusesse, on Punch küünla alumine ots freesitud sobivasse mõõtu. Ja tegelikult kui tavalisele antiikküünlale peab vahel toppima kas fooliumi või paberit, et küünal kindlamalt  küünlaalusele fikseerida, siis meie Punch küünaldega seda muret ei ole. Freesitud ots fikseerib küünla tihedalt ja kindlalt.

A: M. Kirt, Võhma Valgusevabrik

Контакт
Inkodu.ee (sisekujundus – sisustus - ehitus - aed) - E-post: info @ inkodu.ee
Kõik õigused kaitstud - inkodu.ee ®. Info kasutamine loata ei ole lubatud!
Facebook Linkedin Instagram Google