Inspiratsioon ja kontaktid - sisekujundus, sisustus, ehitus, aed!

RBM Noor - disainitud armastuseks esimesest silmapilgust

2020-02-03
RBM Noor - disainitud armastuseks esimesest silmapilgust

RBM Noor kollektsioon pakub mitmekülgse värvivalikuga toole, mida saab hõlpsasti sobitada iga keskkonnaga - RBM Noor toolid toovad igasse ruumi elu.
 
RBM Noor toolid on klassikalised, tugeva Skandinaavia identiteedi ja ergonoomilisusega. Toolid on toodetud keskkonnasõbralikest materjalidest ja need sobituvad suurepäraselt nii koosoleku-, konverentsi- kui ka teistesse avalikesse ruumidesse, lisades ehk muidu nii asjalikesse õhkkondadesse rõõmu ja erksust.

RBM tooted loovad kutsuva ja positiivse meeleolu, hea energia oma uue ja inspireeriva Skandinaavia kujundusega.
 
Toole on lihtne omavahel kombineerida tänu nende lihtsale toetavale joonele ja erksatele värvidele. Uus õrn värvipalett võimaldab erinevaid materjale interjööriga sobitada.RBM toolide loomulik, keskkonnale keskendunud värvivalik pakub arvukalt sobitamisvariante, nende hulgast leiab igaüks kindlasti oma lemmiku.

RBM kollektsioonis on võimalusi ootamatuteks värvide ja materjalide kombinatsioonideks, olgu selleks siis 500 istekohaga auditooriumis või intiimses söögitoas.................................................................
Loe lisaks:

Kas Su töötool toob rohkem kasu või kahju?Kontoritooli valimise juures on mitmeid olulisi aspekte, millele tuleb kindlasti tähelepanu pöörata. Kõige olulisemad on selja-, käe- ja peatoed, samuti tooli reguleerimise võimalused vastavalt kasutaja vajadustele.

Loe lähemalt

Контакт
Inkodu.ee (sisekujundus – sisustus - ehitus - aed) - E-post: info @ inkodu.ee
Kõik õigused kaitstud - inkodu.ee ®. Info kasutamine loata ei ole lubatud!
Facebook Linkedin Instagram Google