FIN
RUS
ENG
EST
Inkodu - Sisustus Ehitus Aed
Дизайн интерьера, материалы интерьера
Строительство
Сады

TEDERDISAIN OÜ металлическая мебель

TEDERDISAIN OÜ металлическая мебель logo
телефон:
+372 600 9030
адрес:
C.R.Jakobsoni 14, 10128 Tallinn, Harjumaa
вэбсайт:
и-мэйл:
телефон:
+372 5568 6868
Pilt1-TEDERDISAIN OÜ металлическая мебельPilt2-TEDERDISAIN OÜ металлическая мебельPilt3-TEDERDISAIN OÜ металлическая мебельPilt4-TEDERDISAIN OÜ металлическая мебельPilt5-TEDERDISAIN OÜ металлическая мебельPilt6-TEDERDISAIN OÜ металлическая мебельPilt7-TEDERDISAIN OÜ металлическая мебельPilt8-TEDERDISAIN OÜ металлическая мебель
Tederdisain OÜ peamisteks tegevusvaldkondadeks on:
  • Metallmööbli ja sisustustarvikute tootmine (riidenagid, riidepuud, jalanõude restid, metallriiulid, mööblijalad, lauajalad)
  • Eritellimusel metallmööbli valmistamine
  • Pulbervärvimise teenuse osutamine

Oleme metallmööbli tootmisega tegelenud alatest 1991-st aastast. Metallmööbel on mõeldud nii koju kui ka kontorisse – meie toodangust leiate kindlasti enda vajadustele sobiva. Läbi laia edasimüüjate võrgu on Tederdisaini tooted kättesaadaval üle kogu Eesti.

Tederdisain müüb üksnes enda loodud mööblit, mis on leidnud oma kõrge funkstionaalsuse ning kvaliteediga klientide poolehoiu. Sobivaima lahenduse leidmiseks pakume teile võimalust muuta ka toodete mõõtmeid ja konstruktsiooni ning teeme vajadusel metallmööblit ka eritellimuste alusel.

Pinnakattena kasutame kaasaegseid pulbervärvimise tehnoloogiaid, mis võimaldavad klientidel valida rohkem kui 200 erineva tooni vahel – valikus on struktuursed, läikivad, matid, metallikud, efektvärvid ja lakid.

Lisaks mööbli tootmisele teostame lisateenusena ka pulbervärvimist.
 
Vaata meie toodete edasimüüjaid SIIT

Seotud tegevusalad:
мебель
   изготовители мебели
   мебельные магазины
   металлическая мебель
   офисная мебель
декоративные элементы
   аксессуары для дома