FIN
RUS
ENG
EST
Inkodu - Sisustus Ehitus Aed
Дизайн интерьера, материалы интерьера
Строительство
Сады

TEMBUR матрасы, мебель для спальни

TEMBUR матрасы, мебель для спальни logo
телефон:
+372 5361 4569
адрес:
Peterburi tee 2 (T1 Mall, II k.), 11415 Tallinn, Harjumaa
вэбсайт:
и-мэйл:
Pilt1-TEMBUR матрасы, мебель для спальниPilt2-TEMBUR матрасы, мебель для спальниPilt3-TEMBUR матрасы, мебель для спальниPilt4-TEMBUR матрасы, мебель для спальниPilt5-TEMBUR матрасы, мебель для спальниPilt6-TEMBUR матрасы, мебель для спальниPilt7-TEMBUR матрасы, мебель для спальниPilt8-TEMBUR матрасы, мебель для спальниPilt9-TEMBUR матрасы, мебель для спальниPilt10-TEMBUR матрасы, мебель для спальниPilt11-TEMBUR матрасы, мебель для спальниPilt12-TEMBUR матрасы, мебель для спальниPilt13-TEMBUR матрасы, мебель для спальни

Magamistoamööbli salong Tempur Estonia (Temparu OÜ) tegeleb TEMPUR premium klassi madratsite, patjade, voodite ja teiste une- ja puhketoodete müügiga Eestis – enamik meie toodetest on valmistatud  patenteeritud TEMPUR materjalist.

TEMPUR® on patenteeritud materjal mis adopteerub kehaga kiiresti ja toetab perfektselt keha just seal, kus keha seda vajab. Vali originaal mitte analoog!

Tempur tooted on kogu maailmas tervishoiuspetsialistide poolt tunnustatud ja soovitatavad selja- ja kaelaprobleemide, norskamise ja unehäirete vähendamiseks. Tempur tooted on tänapäeval ühed mugavamatest ja toetavamatest unetootetest.

Tempur pakub kõikidele Tempur toodetele järelmaksu võimalust!

 

 


Seotud tegevusalad:
мебель
   матрасы
   мебель для спальни
   мебельные магазины
   постельное белье, покрывала