Inspiratsioon ja kontaktid - sisekujundus, sisustus, ehitus, aed!

Uued RAVAKi 10° kaldenugaga segistid Free

2020-10-08
Uued RAVAKi 10° kaldenugaga segistid Free

RAVAKi peamiseks nõudmiseks segistite disainile on toote kasulikkus igapäevaelus, selle funktsionaalsus ja pikaealisus – mitte muutuda argiseks ja pikka aega valmistada rõõmu oma peremehele.

Segistite disaini väljatöötamiseks pöördusime kuulsasse suure kogemusega stuudiosse Nosal Design, kes on teinud mitmesuguseid vannitubade autorilahendusi, mis omakorda on saanud kõrgeid disainiauhindu.

10° kaldenurgaga segistid Free

Tõenäoliselt olete RAVAK 10° kontseptsiooni ja selle eelistega juba tuttavad. See on muutunud meie klientide seas nii populaarseks, et selle kontseptsiooni võimaluste laiendamisel on otsustatud pakkuda veelgi rohkem valikuvõimalusi. Loodud on kraanisegisti 10° uus versioon Free. Segistite mõlemat versiooni seob iseloomulik 10° kaldenurk ja neid eristab ainult hoova ülemise pinna süvend, mida 10° Free minimalistlikul versioonil pole. Selle tulemuseks on mitmekülgsem ja pehmem disain.

RAVAKi segistite kvaliteet

Meie segisteid valmistatakse kõrgekvaliteedilisest messingust, nende välispind on kaetud piisava kroomi kihiga. Praktikas järele proovitud ergonoomilised käepidemed tagavad meeldiva ja lihtsa kasutuse. RAVAKi segistite kvaliteeti, iseäranis keraamiliste tööorganite häireteta tööd, on kontrollitud testimisega enam kui 700 000 liigutuse osas. Anname oma segistitele 5-aastase garantii. Aeraatorile, mis koosneb mitmes plastsõelast, ei teki peaaegu üldse katlakivi. RAVAKi segistid on tervisele ohutud, sõltumatute ekspertide poolt sertifitseeritud ja lihtsalt armatuuriga ühendatavad

A: Ravak vannitoasisustus

Контакт
Inkodu.ee (sisekujundus – sisustus - ehitus - aed) - E-post: info @ inkodu.ee
Kõik õigused kaitstud - inkodu.ee ®. Info kasutamine loata ei ole lubatud!
Facebook Linkedin Instagram Google