Inspiratsioon ja kontaktid - sisekujundus, sisustus, ehitus, aed!

Sisuko acoustics & office suur valik ergonoomilist büroomööblit

Telefon:
+372 5347 2224
Aadress:
Arsenali keskus, Erika 14, 10416 Tallinn, Harjumaa
E-Post:
info@sisuko.eu
Telefon:
+372 5347 2224
Aadress:
Arsenali keskus, Erika 14, 10416 Tallinn, Harjumaa
E-Post:
info@sisuko.eu
1 - Sisuko acoustics & office suur valik ergonoomilist büroomööblit2 - Sisuko acoustics & office suur valik ergonoomilist büroomööblit3 - Sisuko acoustics & office suur valik ergonoomilist büroomööblit4 - Sisuko acoustics & office suur valik ergonoomilist büroomööblit5 - Sisuko acoustics & office suur valik ergonoomilist büroomööblit6 - Sisuko acoustics & office suur valik ergonoomilist büroomööblit7 - Sisuko acoustics & office suur valik ergonoomilist büroomööblit8 - Sisuko acoustics & office suur valik ergonoomilist büroomööblit9 - Sisuko acoustics & office suur valik ergonoomilist büroomööblit10 - Sisuko acoustics & office suur valik ergonoomilist büroomööblit11 - Sisuko acoustics & office suur valik ergonoomilist büroomööblit12 - Sisuko acoustics & office suur valik ergonoomilist büroomööblit13 - Sisuko acoustics & office suur valik ergonoomilist büroomööblit

Sisuko acoustics & office on Eesti mööblitootja Sisuko (Sisustuskoda OÜ) tütarettevõte. Mõte luua Sisuko acoustics & office sündis tänu koostööle sisearhitektidega. Oleme varasemalt loonud keerukaid sisustuslahendusi kodudesse ning kontoritesse ning kombineerinud enda- ja teiste tooteid sisustusprojektides. Kuna eksklussiivne kontorisisustus on kasvav trend, otsustasime keskenduda just büroomööblilie ja akustikalahendustele.

Kas kontoris kajab ja olete sunnitud töötama müra sees?


Sisuko Acoustics & Office pakub laias valikus müra summutavat mööblit, mis on mõeldud büroodesse ning ooteruumidesse. Meie tootevalikust võib leida erinevates mõõtudes müra summutavaid kabiine, akustilisi seinapaneele, mobiilseid akustilisi vaheseinu jne. Mis kõige olulisem: me pakume ka eritellimusel valmistatud lahendusi ja teeme meelsasti koostööd teie sisearhitektiga!

Kas istuv eluviis väsitab selga ja vaevlete seljavalude käes?

Kui jah, siis on aeg vaadata üle oma igapäevane töökoht. Sisuko Acoustics & Office pakub laias valikus ergonoomilist mööblit, mis on kohandatav ja sobituv iga kehatüübiga. Töötaja tervis on jätkuvalt prioriteet number üks ning meil on olemas suur valik ergonoomilist büroomööblit. Nagu ikka: teeme koostööd sisearhitektidega ja pakume ka erilahendusel ergonoomilist büroomööblit.

Tutvu meie poolt esindatavate brändidega ja nende kaubavaliku ja teenustega ning võta meiega ühendust.

Sinu partner büroosisustuses!

Portaalist - Kontakt - Reklaam
Inkodu.ee (sisekujundus – sisustus - ehitus - aed) - E-post: info @ inkodu.ee
Kõik õigused kaitstud - inkodu.ee ®. Info kasutamine loata ei ole lubatud!
Facebook Linkedin Instagram Google