Inspiratsioon ja kontaktid - sisekujundus, sisustus, ehitus, aed!

Sisustus- ja disainifännide mess Interjöör 2020 (12.06 -14.06)

2020-03-22
Sisustus- ja disainifännide mess Interjöör 2020 (12.06 -14.06)
Mida uut pakkus meile eelmine mess? 2019. aasta mess Interjöör 2019 tõi külastajateni asjalikke nõuandeid, nippe ja ideid disainivaldkonnast, aga ka lihtsalt geniaalsete uute toodete tutvustusi. Koondasime kõige läbimõeldumad ja nutikamad lahendused ühe katuse alla, omavahel kohtusid stiil ja eripära, kodu ja aed, kangas ja valgus, värvid ja puit ning lihtsus ja terviklikkus. Esitleti erinevad mööbliesemeid, sisekujundusobjekte ja interjöörilahendusi. Osalevad firmad pakkusid külastajatele paremaid ja uudsemaid tooteid nii koju kui aeda.

Mess on näidanud, et inspireerivaid ideid ja loomingulisust jätkub meie kodumaistel tegijatel endiselt ja see teeb ainult rõõmu. Võime uhkusega öelda, et Eesti tootedisainerid on maailmatasemel. Üritust külastas 3 päeva jooksul ligikaudu 25 000 inimest. Lisaks kohalikele saabub siia huvilisi eelkõige Soomest, kuid samuti ka Venemaalt, Lätist ja Leedust.

Sisustus- ja disainifännide mess on just selline terve nädalavahetuse kestev üritus, mida külastada kogu perega, sest huvitavat leiavad sealt nii mehed, naised ja isegi lapsed. Uudistamist ootavad põnevad messiboksid uute toodete, teenuste ja innovaatiliste lahendustega. Kes soovib lihtsalt korjata ideid oma kodu jaoks, kes soetada messihindadega kaupu, kes salvestada kontakte tuleviku tarbeks, messile võib tulla igal eesmärgil. Ka laste peale on alati mõeldud ning neile on ette nähtud omad tegevused.

Interjöörimess hõlmab traditsiooniliselt ka aiandus- ja kinnisvaramessi, mille raames toimuv Disainilaat annab juba täiesti eraldiseisva messiharu mõõdu välja. Disainilaata korraldatakse koostöös teemaportaaliga INkodu.ee. Iga aastaga suurenev nõudlus kodumaise disaini järele ja meie produktiivsete loovdisainerite uued ja põnevad tooted muudavad laada aina populaarsemaks.

Mitmeid aastaid on messi alal toimunud rahvusvahelist lilleseadjate võistlust Florist Cup, mis pakub lisaks võistluselevusele ka inspiratsiooni ja silmailu pealtvaatajatele. Kinnisvaramess võimaldas lisaks kinnisvaraettevõtete messipakkumistele tutvuda ka uusarendustega.

Messile on loodud koostöös INkodu.ee-ga võimalus koguda ideid ja saada praktilisi kogemusi seminaridelt, kus on loengupidajatena esindatud oma ala professionaalid nii sisekujunduse, sisustuse, siseviimistluse kui aiakujunduse valdkonnast. Paralleelselt seminaridega on avatud tasuta sisekujunduse ja aiakujunduse nõuandla, mis on hea võimalus saada individuaalset konsultatsiooni.

Palju põnevat pakkus ka Häckeri lava, kus lisaks uuele ja moodsale köögimööblile esitleti nutikat köögitehnikat ning köögis oli kohal meisterkokk, kelle käe all valmisid hõrgud road!

Interjöörimess tahab alati olla oma valdkonna suunanäitaja, pakkudes hulgaliselt uusi ja inspireerivaid ideid. Vahel tuleb ära käia ka minevikus ja tuua sealt tagasi mõni unustatud hea mõte. Kuna Eesti valgusdisainil täitus tänavu 60. juubeliaasta, rõhutati eelmisel messil eriliselt just valgustust. Millised valgusdisaini uued suunad ootavad meid ees 2020? Seda saab tulla juba uudistama messile.

Ühe uuendusena on järgmisel messil plaanis korraldada koostöös Antiigimessi korraldajate tiimiga ka oma antiigimess. Lisaks on juba täna teada, et paljud eelnevatel aastatel esitletud projektid elavad läbi uuenduskuuri, et tulla tagasi uues kuues.

Aastatega on mess suutnud ennast inimeste mällu ja südamesse jäädvustada, et igal kevadel neid taas tervitada! Tulemas on tõeliselt vägev, suurejooneline ja laia haardeulatusega mess, kus meelepärast tegevust leiab endale igaüks – nii huvitavat kuulamist, põnevat vaatamist kui toredate ostude sooritamist.

Sisustus-ja koduteemaline õhkkond on garanteeritud!

Tule ja veeda kevadine sisustushõnguline nädalalõpp Eesti Näituste messikeskuses!
Mess Interjöör 2020
12. – 14.juuni
www.sisustusmess.ee
www.disainilaat.ee
Facebook
Portaalist - Kontakt - Reklaam
Inkodu.ee (sisekujundus – sisustus - ehitus - aed) - E-post: info @ inkodu.ee
Kõik õigused kaitstud - inkodu.ee ®. Info kasutamine loata ei ole lubatud!
Facebook Linkedin Instagram Google