Inspiratsioon ja kontaktid - sisekujundus, sisustus, ehitus, aed!

TUUL - mööbel, mis kohandub laste vajaduste ja kasvuga

2020-12-30
TUUL - mööbel, mis kohandub laste vajaduste ja kasvuga

Kuigi me pole harjunud seda tunnistama, teavad lapsed tihti vanamatest paremini, mis neile hea on. Lapsed on avatud ja tundlikud ning reageerivad kohe, kui ümbruses on midagi valesti. Näiteks valed värvid, hirmutavad pildid, ebamugav või vale asetusega mööbel. Iga laps soovib tunda ennast turvaliselt ja hästi. Kus veel oleks see olulisem kui kodus ja oma toas. On see tuba ju tema jaoks koht nii puhkamiseks, mängimiseks, õppimiseks kui ka sõpradega aja veetmiseks. Lapsel võiks sellise keskkonna loomises olla õigus kaasa rääkida.

Eesti mööblitootja Kaissu valikust leiab lastetoa mööblisarja TUUL, mis on sõna otseses mõttes loodud koostöös lastega. Lapsi jälgiti väga hoolega, kuidas nad erinevate toodetega suhestuvad, kust kinni võtavad, kuidas voodi peale ronivad ja sahtleid avavad. Ainult nii sai sündida turvaline ja funktsionaalne mööbel, mille keskel laps ennast hästi tunneb. 

Ümarate nurkadega tugevast kasevineerist modernne TUUL mööbel on vastupidav, keskkonnasäästlik ja lastesõbralik. Kasevineerist mööbliosad on kaetud vastupidava neutraalselt heleda lakiga. Kollektsiooni keskpunkt on voodi, mis on täpselt nii suur, et sobib lapsele alates 3. eluaastast. Spetsiaalse turvapiirde saab eemaldada, kui laps enam seda ei vaja. Voodi on 2 m pikkune, sest esiteks laps kasvab kiiresti, aga tihti jäävad väikelapsed ka kaisus magama ja nii on vanemal seda mugavam teha. Lisaks on standardmõõdus madratsit ka lihtsam vahetada.

Voodi või diivan

Mööblisarja TUUL voodi on välimuselt justkui diivan, st kaks ühes, et tuba ka päeva ajal viisakas välja näeks ja oleks koht, kus raamatut lugeda või sõpradega koos istuda. Voodi juurde küljetoele on olemas spetsiaalsed helehallist kangast pehmendused, mida saab voodi juurde tellida igas värvitoonis. Pehmendused annavad võimaluse mööbel toa muu interjööriga sobima panna. Katted on kergesti eemaldatavad ja pestavad 60 kraadi juures.

Voodi all on kaks mugavat kasti voodipesu, mänguasjade ja muu ladustamiseks. Kerged kummirattad ei riku põrandat. Kastid saab voodi alt välja tõmmata ja laps ise on võimeline need ka lihtsalt sinna tagasi lükkama, sest raami küljes olevad stopperid juhivad kasti ilusti õigesse kohta.

Lastemööbel TUUL
Lastemööbel TUUL

Reguleeritava kõrgusega kirjutuslaud

Sarja kuulub ka muudetava kõrgusega kirjutuslaud, mis justkui kasvab koos lapsega. 3-aastasele lapsele on mugav laua kõrgus 58 cm, aga 5-6 aastalt pigem standardkõrgus 74 cm.
Laua juurde kuulub samuti ratastel 2 sahtliga sahtliboks 120*50 cm.

Reguleeritava kõrgusega kirjutuslaud TUUL
Reguleeritava kõrgusega kirjutuslaud TUUL

Riiul ja riidekapp

Riidekapi kõrgus on lapsele sobivalt 150 cm. 1 m laiune ja 50 cm sügavune kapp mahutab kõik ühele lapsele vajalikud riided. Ühel pool kapis on riiulid ja teisel pool riputustoru koos riiuliga. Lastetoa riiul on kapiga sarnaselt 150 cm kõrge. 37 cm sügavusega riiuleid saab omale sobivalt reguleerida. Nii riiuli kui kapi all on ratastel kast-sahtlid, mida on lapsel kerge ise avada. Sahtlid on väga praktilised asjade silma alt ära panemiseks ja korra loomiseks. Sahtel kinni ja tuba korras.

Tutvu tootevalikuga Kaissu e-poes: Lastemööbel TUUL

Portaalist - Kontakt - Reklaam
Inkodu.ee (sisekujundus – sisustus - ehitus - aed) - E-post: info @ inkodu.ee
Kõik õigused kaitstud - inkodu.ee ®. Info kasutamine loata ei ole lubatud!
Facebook Linkedin Instagram Google