Inspiratsioon ja kontaktid - sisekujundus, sisustus, ehitus, aed!

Uudse ilmega vanutatud puidust tool Garden

2019-06-27
Uudse ilmega vanutatud puidust tool Garden

Kui tavaline sile puit on alati moes olnud, siis hetkel on vägagi aktuaalne ka vanutatud puit. Vanutamine annab puidule väärika, justkui palju kasutatud ja ajahambast puretud väljanägemise. Vanutatud puit on valdavalt levinud sise- ja välitingimustesse mõeldud voodrilaudadel ning aina rohkem jõudmas ka mööblitööstusse.
 
Võrumaal tegutsev pikaaegse staažiga mööbliettevõte Natur tõi turule tooli nimega Garden. Garden on valmistatud vanutatud ilmega männipuidust ja kombineeritud naturaalsest nahast istmega.

Kui tavaliselt toodetakse mööblit pigem tamme- ja kasepuidust, siis Gardeni puhul on tagasi tuldud esialgse materjali ehk männi juurde.

Puidule tahtlikult vana välimuse andmine on keeruline protsess. Esmalt eemaldatakse pinnalt mehaanilisel teel pehmemad osad, millega saavutatakse kulunud efekt. Tekstuuri eriliseks rõhutamiseks kasutatakse tumedaid peitse ja lõpptulemus viimistletakse mati lakiga.

Vanutatud välimus on toolide disainis veel üsnagi uus ja põnev lahendus.


Tool on ühelt poolt uudse ilmega ning teisalt justkui kõvasti päevi näinud ja väärikas. Lisaks kaunile välimusele on Garden väga mugav, vastates ka kõige nõudlikuma inimese ootustele ja sobitub hästi erinevatesse interjööridesse.
 
Natur on tuntud oma kvaliteetsete täispuidust toolide poolest, mida tellitakse isegi Austraaliast, Jaapanist ja Hiinast, rääkimata põhjamaadest.

Aja jooksul on kogutud hulgaliselt vajalikke kogemusi ja teadmisi, et toota mitte ainult ilusaid, vaid ka vastupidavaid, mugavaid ja ergonoomilisi toole.

 

 

Portaalist - Kontakt - Reklaam
Inkodu.ee (sisekujundus – sisustus - ehitus - aed) - E-post: info @ inkodu.ee
Kõik õigused kaitstud - inkodu.ee ®. Info kasutamine loata ei ole lubatud!
Facebook Linkedin Instagram Google