Inspiratsioon ja kontaktid - sisekujundus, sisustus, ehitus, aed!

Uued Holden Decor tapeetide kollektsioonid

2020-03-16
Utopia- fliistapeetide kollektsioon (Holden Decor)
Aastal 2020 andis üks eesrindlikest Inglismaa tapeeditootjatest Holden Decor välja 4 tapeetide kollektsiooni:

Utopia- fliistapeetide kollektsioon, mis mitte ainult ei vasta kõigile viimastele trendidele, vaid liigub ajas kaugele ette. Tapeedid on troopika ning muinasjutulise loomamaailma stiilis. Meile meeldib Holden Décor nende oskuse pärast olla eesrindlik tapeedimaailma trendilooja ning nende kartmatuse eest toota erakordselt julgeid ning erksaid kollektsioone.

Bakau- elegantne pehmete fliistapeetide kollektsioon, efektse trüki ning kerge pärlmutri õrnade sillerdustega. Selle kollektsiooni tapeedid on ruumilised ja ei mõju seinal liiga monotoonselt. Kollektsiooni põhivärvid on hall, kakaokarva ning sinise varjundid, mis harmoneeruvad omavahel hästi ja nii saab tapeete kasutada kodu kõikides tubades. Sealjuures ei pea muretsema kui harmooniliselt mõjub tubade interjöör lahtiste ustega.

Alocasia- ruumilised vinüültapeedid, mis on toodetud Itaalias inglise disainerite poolt loodud disainide järgi. Kollektsioon sisaldab nii täiesti uusi geomeetrilisi mustreid kui ka eelmiste aastate bestsellereid. Nii näiteks on omal ajal populaarsed, kortsutatud tekstiili meenutavad tapeedid nüüd keerukamate värvitoonidega ja valguse murdumine seetõttu märksa efektsem. Lisaks kaasaegsetele mustritele on uues Alocasia tapeetide kataloogis ka traditsioonilisi disaine, mis asuvad väljaspool moodi ja aega.

Over the Rainbow- üliarmas lastele mõeldud pabertapeetide kollektsioon. Tootjad ei ole unustanud loodussõbralikkuse olulisust lastetoa tapeedikollektsiooni materjali valikul. Kollektsioon kujutab endast kõikide trendide kogumit: tähed, mäenõlvad, pilved, mummud, kosmos ja muidugi võluvad imeloomad. Uude värvid panevad tapeedid uut moodi särama ja lisatud efektidena helgivad pimedas tähed ja sillerdab taevas. Kõikide tapeetide värvitoonid on õrnad ja seepärast sobivad need ideaalselt lastetubadesse. Isegi mänguasjadega üle külvatud toas ei teki värvide ja mustrite kuhjumise efekti.

Kõik 4 Holden Decor tapeedikollektsiooni väärivad tähelepanu! Kutsume teid külastama meie salongi, et tutvuda uude kollektsioonidega lähemalt.
 
A: Moonavoor Seinakattestuudio
Portaalist - Kontakt - Reklaam
Inkodu.ee (sisekujundus – sisustus - ehitus - aed) - E-post: info @ inkodu.ee
Kõik õigused kaitstud - inkodu.ee ®. Info kasutamine loata ei ole lubatud!
Facebook Linkedin Instagram Google