Inspiratsioon ja kontaktid - sisekujundus, sisustus, ehitus, aed!

Valhalla Living - kodumaine sisustustoodete disainbränd

Valhalla Living - kodumaine sisustustoodete disainbränd

Eesti disainibrändi Valhalla Living asutaja ja disaineri elustiili fotograaf Terje Talpsepa looming põhineb tema enda hommikustest jalutuskäikudest, reisidelt kogutud maailmamustri killukestest ja värvikatest unenägudest inspireeritud fotodel. Ka Valhalla Factory brändi lugu on alguse saanud unenägudest, iga kollektsioon on kui eraldi unenägu.
Terje armastab Vahemere-hõngulist Skandinaavia disaini ja sisekujundust, kuhu Valhalla aksessuaarid ideaalselt sobituvad.

Valhalla sisustustooted oma imeliste mustrite ja disainikeelega loovad kerge ja helge meeleolu ning on kauniks aksessuaariks igas kodus.

Tutvu tootevaliku siin või külasta uut esinduspoodi T1 Mallis.

 

Valhalla Living - kodumaine sisustustoodete disainbrändValhalla Living - kodumaine sisustustoodete disainbrändValhalla pukk-toolValhalla Living - kodumaine sisustustoodete disainbrändValhalla Living - kodumaine sisustustoodete disainbrändValhalla laudValhalla valgustidValhalla lauanõudValhalla lauanõudValhalla Living - kodumaine sisustustoodete disainbrändValhalla võrkkiikValhalla Living - kodumaine sisustustoodete disainbrändValhalla Living - kodumaine sisustustoodete disainbrändValhalla Living - kodumaine sisustustoodete disainbrändValhalla Living - kodumaine sisustustoodete disainbrändValhalla Living - kodumaine sisustustoodete disainbrändValhalla Living - kodumaine sisustustoodete disainbränd

Portaalist - Kontakt - Reklaam
Inkodu.ee (sisekujundus – sisustus - ehitus - aed) - E-post: info @ inkodu.ee
Kõik õigused kaitstud - inkodu.ee ®. Info kasutamine loata ei ole lubatud!
Facebook Linkedin Instagram Instagram