Inspiratsioon ja kontaktid - sisekujundus, sisustus, ehitus, aed!

Vibia DUO ja TEMPO - erilised pilgupüüdjad

Vibia valgusti Duo


VIBIA valgusti Duo

Duo laevalgusti muudab väärikaks suurepärane sooja puidu ja tööstusliku metalli kombinatsioon, väljendades põnevat materjalide kontrasti. Elegantses alumiiniumist ümbrises on peidus valge tamme sooniline puusüü, mis kumerdub õrnalt rahustavaks ning tundlikult embavaks siluetiks.

Ramos & Bassolsi inspiratsiooniks Duo valgustite disainimisel oli lihtsa puidu ja betooni kasutamine ehitusplatside erinevates tsoonides. Valgustite kujundamisel liitsid nad rikkaliku tekstuuriga puidu külma, kliinilise ning kõrgtehnoloogilise metalliga. See kombinatsioon pakub mitmekesisust ja kütkestab oma visuaalse vastandlikkusega orgaanilise ja maise interjööri ning hulga rafineerituma eksterjööri vahel.
Valgusti haakub iga teise puidutooniga interjööris. Led-idega valgusti annab ruumi sooja ja ühtlast valgust. Saadaval kahes suuruses: 70 ja 80cm.
Rohkem infot sarja valiku kohta siin

Ostu- ja hinnainfo
siit 

VIBIA valgustid TEMPO

Vibia sarja Tempo valgustid, disainitud Lievore Altherri poolt, said inspiratsiooni ideest arendada universaalne valgustuse keel. Selleks uuris rühm disainereid valgustuse ja valgustite arhetüüpe erinevates regioonides ning kultuurides üle kogu maailma, keskendudes lõpuks peamiselt kolmele stiilile.
Lõpptulemus destilleeriti kõige tavapärasematesse valgustivormidesse, säilitades siiski iseomase väljenduslikkuse ning tunde.

See LED-valgustite kollektsioon võimendab läbipaistvuse ja läbipaistmatuse suhet, väljendades läbipaistvust ka erikujuliste pirnide kaudu, millest igaüks loob unikaalseid valgussfääre.
Klaasist Tempo lambikuplid on saadaval kas voolujooneliste rippvalgustitena või seinale kinnituvate konsoolvalgustitena. Tempo valgustite kujundus on napp, kasin, isegi piiratud, kuid tähistab siiski voolujoonelise esteetika lihtsat ilu.

Rohkem infot tootesarja kohta siin

Ostu- ja hinnainfo siit

 

 

Portaalist - Kontakt - Reklaam
Inkodu.ee (sisekujundus – sisustus - ehitus - aed) - E-post: info @ inkodu.ee
Kõik õigused kaitstud - inkodu.ee ®. Info kasutamine loata ei ole lubatud!
Facebook Linkedin Instagram Google