Inspiratsioon ja kontaktid - sisekujundus, sisustus, ehitus, aed!

Voltideta paneelkardinad sobivad hästi suurte klaaspindade katteks

2020-01-14
Voltideta paneelkardinad sobivad hästi suurte klaaspindade katteks

Fototapeet.eu poolt pakutavad paneelkardinad sobivad ühtlase pinna ja kombineerimisvõimalustega hästi kaasaegse arhitektuuriga. Tänu siinisüsteemile saab üksikute paneelide liigutamisega ja üksteise katmisega luua veel omakorda uusi üllatavaid värvi- ja mustrilahendusi. Nii pakuvad paneelkardinad isegi rohkem võimalusi päevavalguse intensiivsuse varieerimiseks. Tekstiilist paneelkardinad sobivad alternatiivina peale kodude ka büroodesse ja kontoritesse asendamaks püstlamell- ja külgkardinaid.

Tänapäeva arhitektuuris armastatud suured aknad ja klaaspinnad
lubavad ruumi siseneda suurel hulgal päikesevalgusel ja -soojusel. Tihti isegi liiga palju, mis tekitab vajaduse kontrollida päikesekiirguse voogu eluruumidesse. Valides päikesevalguse reguleerimise vajadusele sobiva funktsiooniga tekstiilimaterjali, värvi ja läbipaistvuse, saame muuta oma kodu või tööpaiga õhkkonna igati meeldivaks:

•    valgust läbilaskva filtriga paneelid elutoa jaoks,
•    poolpimendavad paneelid kontorisse arvuti taga töötamiseks,
•    pimendavad paneelid koju õhtuseks ajaks, varjumaks uudishimulike pilkude eest või kaitseks tänavavalguse pääsemise eest tuppa.

Olgu tegemist kodu, kontori või talveaiaga, paneelkardin on sobilik aknakate erinevate valgusvajaduste rahuldamiseks just tänu oma üksikute paneelide liigutamis- ja kombineerimisvõimalustele.

Hästi sobivad paneelkardinad samuti klaasrõdudele nii päikesevalguse varjamiseks kui ka privaatsuse loomiseks.
Kui sisekujunduses jääb neli seina väheseks ja tekib vajadus luua uusi ajutisi ruumieraldajaid, sobib paneelkardin sellise ülesande täitmiseks suurepäraselt. Kuna paneelkardin liigub mööda siini sirgjooneliselt, sobib teda kasutada ruumijagajana, liugustena kappide või hoiukohtade ees, tuues ruumi üldpilti rohkem mängulisust, värve ja mustreid lihtsal ja efektiivsel moel. Kergekaaluliste paneelkardinast tekstiiliseintega saab lihtsalt ja mugavalt vajadusel eraldada elu ja töökeskkonda, magamis- ja mängutube, köögi ja söögisaali, luues uusi põnevaid sisearhitektuurseid lahendusi kas hubasuse ja mugavuse tõstmiseks või lihtsalt ruumide eraldamiseks. Paneelkardinad sobivad nendeks lahendusteks, kus soovitakse eraldada keskkondi mitte täielikult, vaid tahetakse säilitada teatud nähtavus. Näiteks sobivad paneelkardinatest vaheseinad rohkema diskreetsuse loomiseks avalikes hoonetes ja avatud kontorites ning teatud privaatsuse ja mugavuse loomiseks restoranides või pilkude eraldajana kauplustes poeakna ja müügikeskkonna vahel.

Tavaliselt mitmest paneelkardinast koosnevast profiilist kasutatakse kõige rohkem neljarealist siini, mida saab paigaldada akende ja avaneva akna ette kogu pikkuses.
Paneelkardinate valmistamiseks võib kasutada erinevaid materjale, mis peaksid olema valitud vastavalt kardina soovitud otstarbele ruumis:

  • dekoratiivne
  • privaatsust suurendav
  • pimendav
  • valgust reguleeriv
  • Kangad on erineva läbipaistvusega: õhuke, valgust mitte varjav ehk "Ciffon". poolpimendav ehk "Gabardine" - kanga tihedus on 170 g/m². Valguskindlus 70%. pimendav ehk "Blackout" - kanga tihedus on 300 g/m². Valguskindlus 100%.

Fototapeet.eu valmistab paneelkardinaid laiuses 40, 50, 60 või 70 cm ja kõrguses 140 cm kuni 300 cm.
Võimalus on tellida ühevärvilised või endale sobiva trükipildiga paneelid.
Ökoloogilised vahavärvid sobivad lastele ja allergikutele.
Paneel kannatab pesemist temperatuuril 30-40c, enne pesu võtta alläärest välja kardina tugevduslatt.
 
Vali endale meeldiv paneelkardin Fototapeet.eu valikust ning saada enda soovid meile läbi kodulehe päringu vormi või meilile: info@fototapeet.eu

A: Fototapeet.eu

Portaalist - Kontakt - Reklaam
Inkodu.ee (sisekujundus – sisustus - ehitus - aed) - E-post: info @ inkodu.ee
Kõik õigused kaitstud - inkodu.ee ®. Info kasutamine loata ei ole lubatud!
Facebook Linkedin Instagram Google