Sisekujunduse, sisustuse, ehituse, aiakujunduse uudised ja ettevõtted

Voodipesu kvaliteedi määrab kangas ja õmblused!

2021-11-23
Voodipesu kvaliteedi määrab kangas ja õmblused!

Voodipesul ja voodipesul on vahe, ilmselt on enamus meist selles vähemalt korra elus ka veenduma pidanud. Kodumaise voodipesutootja Votex House turundusjuhi Kadri Vinnali sõnul määravad voodipesu kvaliteedi peamiselt 3 tegurit: kanga koostis, vastupidavus ja õmblused. Kuidas aga neid näitajaid iseseisvalt hinnata ja millest alustada voodipesu valimist?

Voodipesukanga materjali valimine

Voodipesuna sobib kasutamiseks kangas, mis laseb kehal hingata, ei aja higistama, ei tekita staatilist elektrit ning on keha vastas meeldiv. Nendele tingimustele vastavad üldiselt kõik naturaalse koostisega voodipesukangad nagu viskoos, linane, puuvill (sh satiin ja flanell ehk puuvilla eritöötlus) ja siid. Valikul saab määravaks, kas kangast soovitakse tugevamat, pehmemat või hoopis siidisemat.

Eemale tasub hoida mikrofiibri sisaldusega voodipesukangastest. Palju müüakse odavaid voodipesukomplekte, millel on kiri puuvilla-satiin aga tegelikult on see puhas mikrofiiber. Välimus on kaugelt vaadates sarnane. Probleem on siin selles, et mikrofiiber ei ima magamise ajal loomulikult erituvat keha niiskust, seega ajab higistama ja on keha vastas ebameeldiv.

Eristada saab mikrofiibrit ja puuvillasatiini hinna järgi. Kvaliteetset puuvilla-satiinist 2-inimese voodipesukomplekti lihtsalt 15-20 euroga ei saa, kui just ei ole tegemist enneolematu allahindlusega. Selline komplekt maksab üldiselt ca 60 eurot ja ülespoole. Kvaliteet tingib hinna, midagi pole teha!

Polüestri sisaldusega voodipesukangad ei sobi magamiseks täpselt samal põhjusel, need ei hinga. Kes on kvaliteetset voodipesu proovinud, saab vahest aru.
 
Kangast aitab kõige paremini valida inimese enda käsi, see on kõige täpsem indikaator. Kui kangas tundub käega katsudes pehme ja hea, ongi valik sageli õige. Internetist tellimisel tasub enne terve komplekti tellimist katsetada kõigepealt näiteks padjapüüriga ja kui kõik sobib, siis muu voodipesu järgi tellida.

Votex House valikus on ainult naturaalsed kangad

Puuvill - tugev ja vastupidav voodipesukangas, mis laseb nahal hingata. See ei ärrita nahka ning sobib ka allergikutele. Naturaalsest puuvillast voodipesu on vastupidav ja kauakestev, isegi peale korduvat pesemist.

Puuvilla-satiin - puuvillast pehmem ja siledam ning kudumisstiililt tihedam voodipesukangas, mis ei kuiva kortsu ja kuivab kiiresti. Puuvillasatiin on väga tugev ja vastupidav kangas, laseb õhku läbi ja imab niiskust ning on ühtlasi üks pleekimiskindlamaid materjale üldse. Sobib ka inimestele, kellel on tundlik nahk. Kergesti hooldatav. Paljude lemmik.

Mako-satiin - pikkadest egiptuse puuvilla kiududest kootud siidine, õhuke ja tihe voodipesukangas. Kallim kui puuvillasatiin. See on nagu kalli hotelli luksuslik voodipesu. Mako-satiini aetakse tihti segamine siidiga, sest need kangad on tõesti väga sarnased. Votex House turundusjuht Kadri Vinnal lisab, et talle meeldib mako-siid isegi rohkem kui siid, sest see ei jää kareda kehapinna külge kinni (käed-jalad). Mako-satiin sobib ka tundliku ja allergilise nahaga inimesele.

Linane  - hinna poolest kõige kallim, naturaalne, raske, kare, hingav ja äärmiselt vastupidav kangas. On inimesi, kelle keha jaoks on ainult see õige. Linane on üks maailma vanimaid kangaliike, mida kasutati juba vanas Egiptuses. Linase eeliseks on suur soojusjuhtivus ning niiskusimavus. See tähendab, et voodipesu on palavatel suveöödel jahe ning jahedatel talveöödel soe.

Kanga vastupidavuse hindamine

Kõige rohkem annab kanga vastupidavuse kohta infot TC tähis. TC ehk niidi loendur näitab, kui palju niiti on kasutatud ühe tolli kanga kudumiseks ja see omakorda näitab, kui tihe on õmblus ehk kui vastupidav kangas on.

Kanga vastupidavusastme vajalikkuse määramisel mängib rolli selle kasutuskoht. Kas see läheb kodumajapidamisse, kodumajutusse, hotelli või kuhugi mujale. Mida tihedam kasutus ja pesemise vajadus, seda olulisem on TC tähise suurus.

TC tähis võiks olla puuvillase kanga puhul alates 200 ja satiini puhul alates 250. Alati ei kehti muidugi, mida suurem number, seda parem. Peab ka ise tunnetama, milline kangas tundub katsudes hea ja kus seda kasutada on vaja. Inimesed on ju erinevad. Vahel on mõni kangas TC tähisega 500 kodus kasutamiseks liiga tugev, aga sobib hästi hotelli.

PS! Mida tihedam on kanga kude, seda rohkem on kangas plekkehülgav ehk kergesti hooldatav.

Õmbluse kvaliteedi hindamine

Voodipesu õmbluse ideaalne standard võiks olla 3- või isegi 5-õmbluseline. Kahjuks on kaubanduses väga levinud aga 1-õmbluseline lahendus. Voodipesu õmblused peavad olema seest palistatud ja ka lisaõmblus välisäärel, et ei hakkaks hargnema. Ka tekikoti ja padjapüüri avade õmblused peaksid olema mitmekordselt palistatud, sest vastasel korral kipuvad need kiiremini katki minema.
 
Väga levinud on tekikotid ilma käeaugu avata, mis teeb teki tekikoti sisse panemise ebamugavaks. Loomulikult on nii kergem tekikotti toota, aga kasutamismugavus puudub.  

Votex House voodipesu standardisse kuuluvad käeaugud ja kasutatud on 5-õmbluselist lähenemist, mille tagavad professionaalsed õmblejad.

Milline voodipesu on moes?

Moes on kõik hallid ja ühevärvilised maheda tooniga voodikangad. Hall on justkui eestlaste uus rahvusvärv. Ühevärviline voodipesu on ka üsna loogiline valik, sest täna on levinud voodikatted, mida kasutatakse ainult jalutsis või kuni poole voodini. Sellisel juhul jääb voodipesu katte alt paistma ja see mõjub taustatooni täiendusena. Kõige peale pannakse dekoratiivpadjad, mis seovad ruumi sisekujunduse ja voodi toonid ühtseks tervikuks.

Materjalide pooles on väga popp puuvillasatiin oma praktilisuse ja suhteliselt hea hinna tõttu ning loomulikult ka luksuslik linane kangas. Linane meeldib paljudele just tekstuuri ja kortsulise välimuse pärast. Sageli sisekujundajate loodud interjöörid isegi eeldavad sellist tekstuurset kangast, et saavutada toon-toonis ruumiline efekt.

Votex House lugu

Votex House OÜ on pereettevõte Viljandist, mida veavad ema ja tütar, Heidi ja Kadri.

Tekstiilide tootmisega tegeletakse nüüdseks juba ca 10 aastat. Lugu algas täpselt nii nagu paljud teisedki lood: selleks, et midagi uut saaks sündida, peab vana ära lõppema. Ema Heidi koondati Viljandi tekkide, patjade ja voodipesu müügiga tegelevast firmast. Kuna vooditekstiilide maailm oli naisele hingelähedaseks saanud, otsustas ta omal käel jätkata ja mõtet isegi edasi arendada.

Tol hetkel ei olnud turul väga saada hea kvaliteediga kangast voodipesu ja seda eesmärki ema Heidi uus ettevõte Votex House täitma asuski, kaasas korralik kogemuste ja teadmiste pagas, mida voodipesu maailmas üldse ette võtta on võimalik ja mida turg vajab.

Loomulikult alustati väikselt, tellimused tulid enamasti tuttavatelt ja nende tuttavatelt, aga kui pall juba veerema läheb, siis enamasti kasvab ta aina suuremaks. Aastatega on ideed ja tootmine oluliselt kasvanud ning soov pakkuda kvaliteetset ja head voodipesu aina laiemale sihtgrupile on endiselt Votex Disaini juhtmõte.
 
Voodipesu on alati hea kingitus, mida on kõigil tarvis. Noored inimesed ei raatsi kvaliteetset voodipesu osta, aga õnnelikud on selle üle kindlasti. Kui ei tea täpset tooni või mõõtu, saab ka kinkekaardi osta.

Kvaliteetne voodipesu tagab parema une!


A: Inkodu.ee (K. Viksne. J. R)
 

 

 

Siidist voodipesu säästab näonahka ja juukseid

Siidist voodipesu on nahasõbralik, hoiab ühtlast temperatuuri, on hüpoallergilise toimega ja staatilise elektrivaba.

Sisearhitekt Ingrid Kuuli Naantali elamumessist: “Unikaalsed sise- ja välisruumid sulavad loodusega üheks”

2022. aastal on Soome elamumessi majades erilist rõhku pandud avatud köök-elutoa alale. Need on avarad, kõrgete lagede ja suurema pinnaga. Köögis on olemas ruum nii söögilauale kui köögisaarele.

Arhitekt-disainer Maritsa Lukk Soome elamumessist: „Selle tunneb kohe ära, kui kodu loomisse on kaasatud eksperdid.“

Soome Naantali elamumessil (2022) jäi silma mõistlik ruumikasutus. Majad olid ruutmeetritelt pigem väiksemad, aga nii põhjalikult läbimõeldud, et kõik vajalik mahtus ära.

Eesti disaini uus toode - lauakesega seina- ja põrandavalgusti SAXO!

4ROOMi kaks ühes meeleolu- ja lugemisvalgusti SAXO muudab eriliseks väike lauake. Metalljalg ja lauake saadaval 13-s ja kangaskuppel 40-s erinevas toonis.

Rannalipud ja tuulekotid - tõusev trend veespordihuviliste seas

Aina rohkem on erinevaid veespordihuvilisi. Liigutakse rannast randa, otsides sobivad tuuleolusid ja veetemperatuuri. Olgu see siis lohe- või purjelauasurf, kanuusõit

Eestis on ilmavalgust näinud uus disainmajake lemmikloomadele

Cuut on ajatu ning esteetilise disainiga väikekoeramajake, mis on loodussõbralik ning sobib igasse modernsesse koju.

Täispuhutav bassein ja teised ägedad aialahendused

Täispuhutav bassein, mugav aiamööbel ja mitmed teised lihtsad lahendused toovad suviselt mõnusa äraolemise koju kätte.

Kas valida poolpimendavad või pimendavad kardinad?

Pimendav kardinakangas blokeerib valguskiired, muutes toa täielikult pimedaks. Kuumuse tõkestamiseks on olemas spetsiaalsed hõbedase kattega kangad!

Home&You sisustuspood: ideid suviseks kodu värskendamiseks

Erinevat stiilide oskuslik kokkusobitamine võimaldab kerge vaevaga luua mõnusalt eristuva ja hubase uue energiaga atmosfääri!

Küünalde valmistamine: õpetus, materjalide ja tarvikud. Tore aiaviide igaühele!

Tee ise küünal. Siin on küünla tegemise õpetus. Küünalde valmistamiseks sobib hästi nii parafiin, rapsivaha kui taimevahapulber (steariin). Kaunista vahapliiatsiga.

Kuidas valida interjööri stiiliga sobivad lülitid ja pistikupesad?

Nõuandeid, kuidas lüliteid ja pistikupesasid valida ja miks eelistada tuntud tootjate kvaliteettooteid, jagab Silmani Elektri turundusjuht Kaire Amelin.

Sisekujundaja: kuidas luua koju head kontorinurka, mis näeks ka kena välja?

Sisekujundaja Merili Miido sõnul peaks reguleeritava kõrgusega laud või eraldi arvutimonitor olema igas kodukontoris, sest silmade kõrgusel olev suur ja selge ekraan väsitab palju vähem kui väike ekraan.

Viis trendi selleks välihooajaks

Taimed muudavad rõdud ja terrassid elavamaks. Moes on erinevates suurustes, materjalides ja stiilides lillepottide ning taimekastide kombineerimine.

Väikese lastetoa nutikas sisustamine

Õpetusi, kuidas kujundada väike, vaid 11 m² lastetuba kahele eri soost lapsele, kel vanust viis ja seitse, jagab sisekujundaja Heily Kaarna. 3D pildi hind on 62€.

Uued niiskuskindlad seinapaneelid Stretto!

Uued ribi seinapaneelid on absoluutselt niiskuskindel materjal, vajadusel ning soovil võib paigaldada ka niisketesse ruumidesse. Kõrgus 270 cm.

Unikaalne Itaalia köögimööbel ja sisustuslahendused D-SIGN stuudiost

D-sign on spetsialiseerunud lisaks sisekujundusel unikaalsele Itaalia mööbli müügile kataloogi alusel - köögid, transformer-diivanid, vannitoa- ja söögitoamööbel, valgustid, vaibad jpm.

Roheline mõtteviis sisustusmaailmas

ELKE Mööbel jagab enda sisustussalongi valikust põnevamaid ja vahest ka ootamatumaid leide, mille puhul jätkusuutlikkus on kõige olulisem märksõna.

U&K Interiors: Parim koht omanäolise sisustuse hankimiseks!

Sisustussalongi valikust leiab nii luksuslikku modernset kui sooja Prantsuse maamaja elemente, aga ka klassikat ja küllusliku Hollywood glami disainistiili.

Nõuanded suvise eluruumi sisseseadmiseks rõdule või terrassile

Välitingimustes kasutamiseks on olemas spetsiaalsed õuekardinad ja -vaibad, mida valmistatakse niiskuskindlast ja UV-kiirgust peegeldavast kangast.

Väikese suvituskorteri sisustamine: ideid ja inspiratsiooni

Sisekujundaja Aivi Kuke ülesandeks oli sisustada väike, vaid 40 m2 suvituskorter uues kortermajas Pärnu ranna lähedal.

2022. aasta energiad sisekujunduses: Mida, miks ja kuidas muuta?

Videos jagab feng shui spetsialist Siret Seeder soovitusi, millele oma kodus sel aastal tähelepanu pöörata, et sisekliimat paremaks ja toimivamaks muuta ning head õnne ka sel aastal ligi meelitada.

Temperatuur, pöörded ja pesuprogrammid – kuidas pesu ilma riiet kahjustamata pesta?

Kuum vesi on kõige sobivam valgete puuvillast riiete pesuks, mida kantakse vastu keha. Näiteks aluspesu, sokid või voodilinad.

Kuidas olla sisustust valides hooliv enda ja ümbritseva suhtes?

Kas ümbritsevad sisustuselemendid teenivad sind ausalt ja kaunistavad interjööri ka aastate pärast või on pigem kiired ning keskkonda reostavad lahendused?

Pulmaküünal kui suhte kestvuse sümbol ja kaunis mälestus

Pulmaküünalde valimine ja traditsioonid. Stiil ja värv. Kas üks või mitu küünalt? Mis saab siis kui pulmaküünal lõpuni põleb?

Kardinate toon mõjutab meie meeleolu ja ruumi suurust

Heledad kardinate värvid mõjuvad avatult ja õhurikkalt, tehes ruumi suuremaks ja säravamaks. Tumedamad toonid mõjuvad väljapeetumalt ja muudavad suured ruumid intiimsemaks.

Uue põlvkonna  filterkann J. SHMIDT 500 - nutikas elektrooniline puhastussüsteem

Maailma esimene nutifilter, mis on pea sama võimas, kui valamualaune filtersüsteem! See ei lisa puhastamiseks ühtegi keemilist ainet! Sobib hästi beebitoitude valmistamiseks ja allergikutele.

Japandi väljapeetus modernses Eesti eramus

Jaapani (elu)stiili sügavamõttelisus ja lihtsus rõhutab looduslikke materjale ning jätkusuutlikku mõtteviisi. Just tänu neile elementidele leiab Japandi stiil üha rohkem järgijaid.

Elustiilipood AEG & RUUM Sisustus: eristuv tootevalik ja head hinnad

Elustiilipoe valikus on moodne mööbel (diivanid, voodid, toolid, söögilauad, kummutid), valgustid, portselan, vannitoatarbed, sisustusaksessuaarid jpm.

Tekstiili- ja tapeeditrendid, millest ei saa üle ega ümber 2022 aastal

Maalilised maastikud ja metsistunud aiad ehk muinasjutumaailm on olulisim märksõna 2022 aasta tapeeditrendides.

Pingmaterjal on kaasaegne võimalus lae ja seinte viimistlemiseks sisekujunduses

Sisustusega sobiva pingmaterjalist lae- või seinalahenduste taha on võimalik peita kõik vajaminev ventilatsioonist valgustuseni.

Nõuanded ruumi akustika probleemide lahendamiseks

Ruumi akustika parandamine. Tüüpviga on see, et ei tehta vahet heli neeldumisel ja heli isoleerimisel. Kajavad ruumid vajavad heli neelavaid materjale.

CULTI Milano ruumiaroomid sobivad just tänasesse päeva

Kvaliteetsed CULTI Milano ruumiaroomid-lõhnad aitavad meil meeli rahustada ja kaunimaid mälestusi meeles pidada.

Pantone nimetas 2022. aasta värviks lillakassinise 17-3938 Very Peri

See rõõmus ja soe lillakassinine 2022. aasta trendivärv annab meile juurde enesekindlust ning aitab muutunud võimaluste maastikul kergemini uute värskete ideedeni jõuda.

HEIMTEXTIL 2022: Looduse juurest tuleviku horisondile

JÄRGMISED HORISONDID on sisustustekstiilide ja -trendide messi Heimtextil selle aasta roheinnovatsioonist juhinduv ja tulevikku vaatav ning läbiv põhiteema.

Iittala tähistab legendaarse Teema lauanõude kollektsiooni juubelit 50. aastatest inspireeritud värvipaletiga

Iittala tähistab Kaj Francki loodud Teema lauanõude kollektsiooni 70. juubelit kolme uue värviga: vintage pruun, vintage sinine ja uus linane varjund.

4 DESIGN mööbli- ja seinapaneelid: kordumatu muster ja kumerad vormid

Dekoratiivsed puitpaneelid Techno Veneers võimaldavad luua ainulaadseid kumeraid vertikaalpindasid ja seda nii mööblile kui seintele.

Iittala 2022. aasta klaasitoonideks on ultramariinsinine ja vask

Iittala 2022. aasta klaasitoonid on inspireeritud loodusest. Vask on loomulik ja maalähedane toon, mis mõjub lõõgastavalt ja rahulikult.

Tikkurila aasta värv 2022: Iga seiklus algab kodust

Tikkurila aasta värv on L478 Kestrel, rahulik ja maandav pruun, millele on lisatud veidike külma punast.

Ekspert annab nõu: kuidas pesta sulejopet ja villaseid rõivaid

Sulejope pesemisel on eriti oluline kuivatusprotsess, mida on soovitatav teha kasutades trummelkuivatit või kuivatusrežiimiga pesumasinat.

Avatud köök-elutuba on ökonoomne, aga kujundamisel ka väljakutseks

Disainer soovitab kogu avatud ruumi ulatuses järgida ühtset mööbli stiili. Köögi kapiuste tooni sobib tuua elutoa osasse juurde ning valida sellist värvi diivan.

Puidust dekoratiivpaneelid Emotion Walls

Puidust dekoratiivplaate saab tellida kas viimistletuna (õlitatult, peitsitult ,lakitult) või viimistlemata kujul. Materjali valikus ainult kõrgeima kvaliteediga väärispuit: tamm, pähkel, kirss, pöök, saar, vaher.

Uued Gothic ja Arctic küünlad - sügisvärvide mäng ja kristalliefekt!

Kaabsoo sügisvärvides taimsest steariinist küünlad, justnagu puulehed looduseski, on igaüks isesugune.

9 põnevat toataime Sinu koju

Erilised toataimed ja toalilled pakuvad aastaringset silmailu. Näiteks häbelik mimoos voldib vähimagi puudutuse või liigutuse peale oma lehed kokku!

Pehmö - isikupärased nööbipolstriga pingid ja järid

Pehmö polsterdusega pink saab samaaegselt olla nii pink, lauake, riiul kui panipaik. Sobib nii esikusse, elu- kui magamistuppa.

Kastmissüsteemiga lilleriiul GroWert - kaunis ja praktiline lahendus!

Tänu sisse projekteeritud niisutussüsteemile on moodul lilleriiul suurepärane lahendus nii koju, kontorisse, kui kohvikusse.

Kombineeri valgusti endale ise - 4Rroomis on lai valik komponente!

4Room on paindlik oma tootmises ning soovi korral on võimalik panna kokku Teie vajadustele vastav valgusti. Võimalik on ka vana lambikupli vahetus.

Kuidas valida vaipa?

Esikus ja köögis kasutatakse vaipu võrreldes teiste tubadega märksa intensiivsemalt ja seetõttu tasub sinna valida vaibad, mis on vastupidavad ning lihtsasti puhastavad.

Skyline Plaza merevaatega korteri sisekujundus loob lendamise tunde

4-toalisesse merevaatega korteri sisekujunduse loomiseks said Wax Design sisekujundajad inspiratsiooni korteri asukohast Skyline Plaza nimelises majas.

AkzoNobeli värvieksperdid valisid 2022. aasta värviks helge taevasinise tooni

2022 aasta värv Bright Skies aitab meil omaks võtta uusi ideid ja kujundada uut tulevikku. Värvitrendid 2022!

Tapeedi valimine: olulised kriteeriumid on A+, niiskuskaitse, helisummutus

Tapeedi valimisel on oluline keskkonnasäästlikkus, niiskuskindlus, tulekindlus, pestavus, plekikaitse, kulumiskindlus, UV-kaitse ning antibakteriaalsed omadused.

Iittala uus kollektsioon: Oiva Toikka avaldamata mustrid ja disainid

Armastatud Iittala disainer Oiva Toikka oli tuntud oma piirideta kujutlusvõime, mängulise disaini ja erksate värvide poolest. Klaaslinnud, kruusid, käärid, vaasid, saunalinad.

Küünalde ohutu põletamise kuldreeglid - tasub teada!

Küünla põletamise õpetus ja valimine - suurus, küünlatahi pikkus, auku ja liiga lähestikku põlevad küünlad, küünal klaasnõus. Küünalt ei tohi jätta järelvalveta.

Vannitoa LED valgustusega peegel udueemaldusega - uudistoode!

Nutikas eritellimus LED peegel on tolmu- ja niiskuskindel (IP65) ning udueemaldusega ehk soojussensoriga. Peegli kuju, suurust ja lisaomadusi saab valida.

Põranda värvimine šablooniga – isikupärane ja vastupidav!

Šablooniga värvimine. Sobivad nii puit-, laminaat-, betoon- kui kivipõrandad ja keraamilised plaadid.

Logitech ja Microsoft Teams ühendasid jõud hübriidtöö lahenduste pakkumiseks

Rally Bar ja Rally Bar Mini saab kasutada Teams Room lahendusega ja Windowsiga arvutis (sh Delli, HP, Inteli, Lenovo ). Teams Room töötab ka Androidil, otse süsteemides Rally Bar ja Rally Bar Mini.

Eridisainiga lipp laste mängumajale, saunamajale või juubeliks?

Rannalipp ja tuulekott on tõusev trend spordihuviliste seas. Aina aktuaalsem on ka vimpli ja minilipu tellimine eritööna näiteks saunamajal ja laste mängumajal.

Akustilised puidust ribipaneelid seinte ja lae viimistlemiseks

Helisummutusega seinapaneelid ja laepaneelid loovad kauni ja kaasaegse atmosfääri igat tüüpi ruumis.

Vannitoa aksessuaarid - Damixa Silhouet Collection

Täielik vannitoa aksessuaaride sari, mis sobib populaarse Silhouet sarja kujunduse ja pinnaviimistlustega.

Kuidas valida uude korterisse õhupuhastit?

Õhupuhasti valimisel on sobivus ventilatsiooniga kõige olulisem parameeter, kuna teeb kindlaks, millist õhupuhastit on vaja.

Tempur padjad on loodud kaela ja selgroo optimaalseks toetamiseks

Premium klassi padjad on valmistatud algselt NASA kosmonautide jaoks välja töötatud materjalist TEMPUR, mis kohandub kehaga kiiresti, võttes selle kuju ning toetades keha just seal, kus vaja.

Boho stiilis mööbel ja koduaksessuaarid

Puhkusemaiguga koduaksessuaarid ja mööbel on Valhalla Living asutaja Terje kureeritud valik Taani disainibrändide tooteid, mille ühiseks nimetajaks on šikk boho stiil.

Portaalist - Kontakt - Reklaam
Inkodu.ee (sisekujundus – sisustus - ehitus - aed) - E-post: info @ inkodu.ee
Kõik õigused kaitstud - inkodu.ee ®. Info kasutamine loata ei ole lubatud!
Facebook Linkedin Instagram Google Twitter Youtube