Inspiratsioon ja kontaktid - sisekujundus, sisustus, ehitus, aed!

WAX DESIGN OÜ sisekujundajad Tatjana Bobchinskaya ja Irina Kanarjova

Telefon:
+372 5196 0950
Aadress:
Pärnu mnt. 238, 11624 Tallinn, Harjumaa
Koduleht:
E-Post:
info@wax.ee
Mobiil:
+372 525 8938
Telefon:
+372 5196 0950
Aadress:
Pärnu mnt. 238, 11624 Tallinn, Harjumaa
Koduleht:
E-Post:
info@wax.ee
Mobiil:
+372 525 8938
1 - WAX DESIGN OÜ sisekujundajad Tatjana Bobchinskaya ja Irina Kanarjova2 - WAX DESIGN OÜ sisekujundajad Tatjana Bobchinskaya ja Irina Kanarjova3 - WAX DESIGN OÜ sisekujundajad Tatjana Bobchinskaya ja Irina Kanarjova4 - WAX DESIGN OÜ sisekujundajad Tatjana Bobchinskaya ja Irina Kanarjova5 - WAX DESIGN OÜ sisekujundajad Tatjana Bobchinskaya ja Irina Kanarjova6 - WAX DESIGN OÜ sisekujundajad Tatjana Bobchinskaya ja Irina Kanarjova7 - WAX DESIGN OÜ sisekujundajad Tatjana Bobchinskaya ja Irina Kanarjova8 - WAX DESIGN OÜ sisekujundajad Tatjana Bobchinskaya ja Irina Kanarjova9 - WAX DESIGN OÜ sisekujundajad Tatjana Bobchinskaya ja Irina Kanarjova10 - WAX DESIGN OÜ sisekujundajad Tatjana Bobchinskaya ja Irina Kanarjova11 - WAX DESIGN OÜ sisekujundajad Tatjana Bobchinskaya ja Irina Kanarjova12 - WAX DESIGN OÜ sisekujundajad Tatjana Bobchinskaya ja Irina Kanarjova13 - WAX DESIGN OÜ sisekujundajad Tatjana Bobchinskaya ja Irina Kanarjova14 - WAX DESIGN OÜ sisekujundajad Tatjana Bobchinskaya ja Irina Kanarjova15 - WAX DESIGN OÜ sisekujundajad Tatjana Bobchinskaya ja Irina Kanarjova16 - WAX DESIGN OÜ sisekujundajad Tatjana Bobchinskaya ja Irina Kanarjova17 - WAX DESIGN OÜ sisekujundajad Tatjana Bobchinskaya ja Irina Kanarjova18 - WAX DESIGN OÜ sisekujundajad Tatjana Bobchinskaya ja Irina Kanarjova19 - WAX DESIGN OÜ sisekujundajad Tatjana Bobchinskaya ja Irina Kanarjova20 - WAX DESIGN OÜ sisekujundajad Tatjana Bobchinskaya ja Irina Kanarjova21 - WAX DESIGN OÜ sisekujundajad Tatjana Bobchinskaya ja Irina Kanarjova22 - WAX DESIGN OÜ sisekujundajad Tatjana Bobchinskaya ja Irina Kanarjova
Wax Desing OÜ tegutseb 2006 aastast. Väike kollektiiv koosneb diplomeeritud disaineritest. Kvaliteetne kõrgharidus (Eesti Kunstiakadeemia) ja suur kogemuste pagas aitavad meil luua läbimõeldud ja omapäraseid interjööre.
 
Saame hakkama väga erinevate projektidega –  kosmeetikakabinettidest  kuni muuseumide ja suurte eraelamuteni.
Tänu spetsialiseerumisele tööstusdisainile projekteerime me sageli individuaalset mööblit, mis teeb meie projektid kordumatuks. Meile meeldib lahendada erinevaid ülesandeid ja probleeme, mis viib meid iga korraga üha kõrgemale professionaalsele tasemele.
 
Interjöör peab kajastama tellija esteetilisi soove, mitte disaineri ambitsioone.
Sellepärast me alustame oma tööd alati  ruumi 3D proovi-visualiseerimistest, arutame neid kliendiga, leiame kõige sobivama ja mugavama lahenduse, seejärel töötleme projekti läbi, saavutades tellija jaoks kõige ideaalsema variandi. Järgmine etapp on viimistlusmaterjalide ja teiste interjööridetailide valimine (mööbel, valgustid ja teised aksessuaarid). Klient saab kätte täielikult valmis projekti koos jooniste, visualiseerimiste ja materjalide täisnimekirjaga, samuti   võime me teostada  järelvalve projekti täitmise üle.
 
Meie firma teeb koostööd kvalifitseeritud maastikudisaineritega, selleks, et luua harmoonilised kompositsioonid  „maja-aed“.
Samuti on meie partnerite seas graafikadisainereid, kootöös kellega me võime pakkuda ideaalseid lahendusi  sotsiaalsete objektide jaoks.

Disainer-sisekujundajad:

Tatjana Bobchinskaya, disainer-sisekujundaja
E-mail: tatiana@wax.ee
Tel.: +372 5196 0950

Irina Kanarjova, disainer-sisekujundaja
E-mail: irina@wax.ee
Tel.: +372 525 8938
 

 

Portaalist - Kontakt - Reklaam
Inkodu.ee (sisekujundus – sisustus - ehitus - aed) - E-post: info @ inkodu.ee
Kõik õigused kaitstud - inkodu.ee ®. Info kasutamine loata ei ole lubatud!
Facebook Linkedin Instagram Google