FIN
RUS
ENG
EST
iNkodu logo
sisustuspoed
kardinad
aiakujundus
valgustid
aknad
kodutehnika
tapeet
terrassid
uksed
ukselingid
saun
piirdeaiad

Sisekujundus, sisustus, siseviimistlus

»
»
»
»
»
»
»
»
»
»

Ehitus

»
»
»
»
»
»

Aiakujundus, -ehitus

»

4ROOM Eesti disainvalgustite ja -mööbli salong

4ROOM Eesti disainvalgustite ja -mööbli salong logo
telefon:
+372 680 1143
aadress:
Pärnu mnt, 110, 11313 Tallinn, Harjumaa
koduleht:
koduleht:
e-post:
mobiil:
+372 5694 7008
4ROOM Eesti disainvalgustite ja -mööbli salong4ROOM Eesti disainvalgustite ja -mööbli salong4ROOM Eesti disainvalgustite ja -mööbli salong4ROOM Eesti disainvalgustite ja -mööbli salong4ROOM Eesti disainvalgustite ja -mööbli salong4ROOM Eesti disainvalgustite ja -mööbli salong4ROOM Eesti disainvalgustite ja -mööbli salong4ROOM Eesti disainvalgustite ja -mööbli salong4ROOM Eesti disainvalgustite ja -mööbli salong4ROOM Eesti disainvalgustite ja -mööbli salong4ROOM Eesti disainvalgustite ja -mööbli salong4ROOM Eesti disainvalgustite ja -mööbli salong4ROOM Eesti disainvalgustite ja -mööbli salong4ROOM Eesti disainvalgustite ja -mööbli salong4ROOM Eesti disainvalgustite ja -mööbli salong

4ROOM on eestimaine valgustitootja siinsamas Tallinna lähistel, maalilises Väänas. Asutatud 2002 aastal, kuid kannab endas edasi oma-aja suurima valgustitootja, Estoplasti (asutatud 1959), teadmisi ja oskusi. 4ROOMi ambitsiooniks on kvaliteetsed kaasaegsed, kuid samas ajatud valgustid, mis ilmestaks interjööre pakkudes head valgust. Ühendatud on traditsioonilised meistrioskused kaasaegse automatiseeritud tootmisega, et pakkuda kõrget kvaliteeti ning rahuldada klientide erilised nõudmised.

4ROOM on aastate jooksul panustanud nii tootmistehnoloogiate arendusse kui ka töötajate väärtustamisse - firmas on pidama jäänud inimesed, kellel on aastatepikkune kogemus ning teadmine valgustite tootmisest. Spetsialiseerume sellele, mida oskame ning tootearendusprotsess ei lakka.

Valgustite komplekteerimisvõimaluste rohkus tänu enam kui 50le erinevale kangale, vormile ja valgusallikale on pea lõputu ning lubab seeläbi valmistada tooteid nii kodudesse kui erinõudmistega ühiskondlikesse ruumidesse.

4ROOMi tooted valmivad ühe katuse all disainist pakendamiseni hoolikalt valitud sertifitseeritud komponentidest, mis on valmistatud Euroopa Liidus.

Valgustite kataloog
siin

Oma salongides pakume lisaks 4ROOMi kaubamärgi valgustitele ka Euroopa koostööpartnerite valgusteid ja eestimaist disanimööblit
!

Kaubamärgid: 4ROOM, Belid, ByRydens, INNOLUX, Herstal, SLV, Steinhauer, Anglepoise, Radis

Loe lisaks: Valgusti kombineeri endale ise!

 
Esindussalong Tallinnas

4ROOM Interior OÜ

Eestimane mööbel ja Eesti ning Euroopa valgustid
Pärnu mnt. 110 11313 Tallinn
Avatud: E-R 10-18; L 10-15
Tel: +372 680 1143;+372 56 947 008
Salongi koduleht: www.sisustus.4room.ee
E-post: tallinn@4room.ee

Tootmine:
4ROOM OÜ

Kaera tee 6 Vääna Harku vald 76903 Harjumaa Eesti
Tel:+372 679 0360
E-post: 4room@4room.ee
 


valgustid
eesti disan
valgustipood
mööblisalong
disainvalgustid
disainmööbel
tee ise valgusti
valgustitootja

Seotud tegevusalad:

mööbel
valgustid
   valgustisalongid, valgustipoed
EESTI DISAIN
   Eesti disainmööbel, riiulid, diivanid, voodid
   Eesti disainvalgustid