FIN
RUS
ENG
EST
iNkodu logo
sisustuspoed
kardinad
aiakujundus
valgustid
aknad
kodutehnika
tapeet
terrassid
uksed
ukselingid
saun
piirdeaiad

Sisekujundus, sisustus, siseviimistlus

»
»
»
»
»
»
»
»
»
»

Ehitus

»
»
»
»
»
»

Aiakujundus, -ehitus

»

PROFLOORS OÜ põrandakatted, sisespordiväljakud, välisspordiväljakud, paigaldamine

PROFLOORS OÜ põrandakatted, sisespordiväljakud, välisspordiväljakud, paigaldamine logo
telefon:
+372 502 8124
aadress:
Tähe 110, Tartu, Tartumaa
koduleht:
e-post:
mobiil:
+372 733 0070
PROFLOORS OÜ põrandakatted, sisespordiväljakud, välisspordiväljakud, paigaldaminePROFLOORS OÜ põrandakatted, sisespordiväljakud, välisspordiväljakud, paigaldaminePROFLOORS OÜ põrandakatted, sisespordiväljakud, välisspordiväljakud, paigaldaminePROFLOORS OÜ põrandakatted, sisespordiväljakud, välisspordiväljakud, paigaldaminePROFLOORS OÜ põrandakatted, sisespordiväljakud, välisspordiväljakud, paigaldaminePROFLOORS OÜ põrandakatted, sisespordiväljakud, välisspordiväljakud, paigaldaminePROFLOORS OÜ põrandakatted, sisespordiväljakud, välisspordiväljakud, paigaldaminePROFLOORS OÜ põrandakatted, sisespordiväljakud, välisspordiväljakud, paigaldaminePROFLOORS OÜ põrandakatted, sisespordiväljakud, välisspordiväljakud, paigaldaminePROFLOORS OÜ põrandakatted, sisespordiväljakud, välisspordiväljakud, paigaldaminePROFLOORS OÜ põrandakatted, sisespordiväljakud, välisspordiväljakud, paigaldaminePROFLOORS OÜ põrandakatted, sisespordiväljakud, välisspordiväljakud, paigaldamine

Profloors OÜ on 2007. aasta hakul Eesti erakapitalil loodud ettevõte. Ettevõtte tegevusvaldkondadeks on põrandakatte- ja sportpõrandakattematerjalide müük ning paigaldus, samuti spordirajatiste ehitamine.

Profloors OÜ esindab Eestis järgmisi kaubamärke:


Meil on 22-aastane kogemus äripindade, koolide, lasteaedade, haiglate jms põrandate, pallimängusaalide põrandate ja spordiinventari paigaldamisel, samuti erinevate välispordirajateste – staadionite jooksurajakatete, tennise- ja jalgpalliväljakute ning muude sarnaste objektide – ehitamisel.

Profloors OÜ pakub Teile terviklikku lahendust alates konsultatsioonist kuni materjalide tarnimise ja põranda või spordiväljaku rajamise ning hilisema hoolduseni. Meie eesmärgiks on tagada, et iga klient saaks oma soovidele, vajadustele ja võimalustele maksimaalselt hea ning samas tema nõudmisi kõige paremini arvestava lahenduse. Me aitame Teil otsustada, missugune põrand või spordiväljak sobib just Teie vajadustele ning anname endast parima selle rajamisel, jäädes Teie partneriks aastateks.


Seotud tegevusalad:

sisustuskaubad
   vaibapoed, vaibad
siseviimistlusmaterjalid
   põrandaliistud, ukseliistud, laekarniisid
   põrandasalongid, parkett, puitpõrandad, linoleum, marmoleum
ehitus
   katusetööd, katusekatted, vihmaveesüsteemid