Interior design, furniture, construction, garden - news and contacts!

GARDEST OÜ home furnishing and gardening center

GARDEST OÜ home furnishing and gardening center logo
phone:
+372 741 2110
aadress:
Roheline tn 14, 61410 Tähtvere küla, Tartu, Tartumaa
homepage:
e-mail:
info@gardest.ee
phone:
+372 741 2110
aadress:
Roheline tn 14, 61410 Tähtvere küla, Tartu, Tartumaa
homepage:
e-mail:
info@gardest.ee

Gardest OÜ on 2018. aastal Tartus avatud Baltimaade suurima kaubavalikuga kodu- ja aianduskeskus, mis pakub laias valikus õue- ja toataimi, interjööri- ja hooajakaupu, sise- ja välimööblit ning lemmikloomatooteid. Lisaks on keskuses avatud lillepood ja ka Muru resto ning samuti toimuvad keskuses erinevad üritused. Meil on ka lillepood Tasku keskuses.

Gardest kodu- ja aianduskeskusest leiab kõik vajaliku tärkavasse aeda: ilupõõsad ja viljapuud, aiatööriistad, mullad, väetised, aiamööbli ja grillid.

Gardest keskuse pindala kokku on 9000 m2 (5500 m2 sisemüügisaali ja 3500 m2 õuealaga), kus on mõeldud ka kõige nõudlikuma aedniku soovide peale.

Tootevalik on lai nii praktilisemate aiatarvikute kui ka rohkem emotsioone ja silmailu loovate kaupade segmendis. Õigemini pole nende kahe piir alati sugugi selge ega peagi olema, sest aednikku huvitab ju ilus tervikpilt. Kuigi Eestis ammu tavapäraseks saanud e-kaubandus on ka Gardest keskuses omal kohal, eelistavad paljud huvilised sellesama tervikpildi erinevaid aspekte just oma silmaga kaema tulla.

Gardest keskusest leiab igal aastaajal uusi ja erilisi taimi. Need pakuvad põnevat uudistamist nii teadlikule aiasõbrale kui ka igaühele, kes taimemaailmaga alles tutvust sobitab. Lisaks saad meie juurest alati inspiratsiooni ja head nõu taimede istutamiseks: ole sa mees või naine, rõduaednik või uhke toalilleoaasi omanik.

Kui Sulle meeldib näpud mulda pista, leiad meie valikust mitmesuguseid seemneid, lillesibulaid, puuviljaistikuid, noortaimi, elupuid ja palju muud, mis aeda värskust toob. Aiatööde tegemise muudavad eriti mugavaks õiged tööriistad ja väetised – needki on Gardest keskuses kohe käepärast. Meilt saad kõik taimekasvatuseks vajaliku ühest kohast!
 
Muidugi on Gardestisse alati oodatud ka kõik sisustusfännid, lemmikloomasõbrad ja grillmeistrid. Selleks pakub Gardest suurimat valikut õue- ja terrassimööblit, kiikesid, grille ja muud mõnusat. Ning kui soovid ka oma neljajalgse sõbra silma särama panna, leiad Gardest keskusest lemmikloomatoite, mänguasju, pesasid ja kaelarihmu.

Kui põhihooaeg on läbi, siis näiteks jõulude ajal ehitame üles tõelise võlumaailma, 2021. aasta jõuluaiaga saab tutvuda siin. See on erakordne lahendus, kuna inimesed said meie keskuses ostelda, ilma et peaksid poodi tulema. Inimesed said kõike uudistada ja kohe sobivad tooted ostukorvi lisada.

Aianduskeskus

Aianduskeskuses saadaval laias valikus lilli, taimi ning puid nii tuppa kui õue. Lisaks seemned, mullad, multšid ja kõik vajalikud aiatööriistad ja muud aiakaubad.

Kodusisustus

Gardesti kodusisustuse osakonnast leiab suures valikus erinevaid sisustuskaupu: kodumööbel, terrassimööbel, grillid, valgustid, küünlad, vaasid, lillepotid, lauanõud, dekortatiivpadjad, seinakellad, puudehoidjad, pleedid, kunstlilled, lemmikloomatoidud ja -tarbed jpm.

Lõikelillede pood

Alati värske ja erilise valikuga Gardesti lillepood pakub suures valikus väga heade hindadega lõikelilli. Meie kogenud floristid aitavad meelsasti soovituste ja personaalse teenindusega. Üllata armsamat või lähedast imelise õiteiluga!

Gurmee

Gurmeeosakonna valikus on erinevad kuivained, maiustused, meetooted, mahlad, õlid ja kastmed ja joogid.

Restoran Muru

Iga päev ootab Sind maitsev eine restoranis Muru, mis on avatud Gardesti lahtiolekuaegadel. Hommikumenüü iga päev kella 10-12, päevapakkumised tööpäeviti kella 12-15.

 

Ettevõtte tegevusega seotud valdkonnad:

- home textiles
- indoor landscaping
- furniture shops
- garden furniture, terrace furniture
- living room furniture
- metal furniture
- bathroom decorating accessories
- candles
- flowers, flower walls
- interior decorating accessories
- interior stores, warehouses
- kitchen utensils, tableware, cutlery
- naturaalsed naha- ja villatooted
- lighting salons
- outdoor lighting
- horticultural establishments, nursery gardens
- plants, trees, flowers
- garden houses, outdoor kitchens
- greenhouses
- horticultural and forestry machinery, garden tools
- outdoor kitchens, grills, smoke ovens
- mulch
- soils

Contact
Inkodu.ee (sisekujundus – sisustus - ehitus - aed) - E-post: info @ inkodu.ee
Kõik õigused kaitstud - inkodu.ee ®. Info kasutamine loata ei ole lubatud!
Facebook Linkedin Instagram Google Twitter Youtube