Inspiratsioon ja kontaktid - sisekujundus, sisustus, ehitus, aed!

MUSTER sisustusasusteet

puhelin:
+372 679 1746
aadress:
Pärnu mnt 139, 11317 Tallinn, Harjumaa
faksi:
+372 679 1740
osoite:
sähköposti:
info@muster.ee
puhelin:
+372 679 1746
aadress:
Pärnu mnt 139, 11317 Tallinn, Harjumaa
faksi:
+372 679 1740
osoite:
sähköposti:
info@muster.ee
1 - MUSTER sisustusasusteet2 - MUSTER sisustusasusteet3 - MUSTER sisustusasusteet4 - MUSTER sisustusasusteet5 - MUSTER sisustusasusteet6 - MUSTER sisustusasusteet7 - MUSTER sisustusasusteet8 - MUSTER sisustusasusteet9 - MUSTER sisustusasusteet10 - MUSTER sisustusasusteet11 - MUSTER sisustusasusteet12 - MUSTER sisustusasusteet13 - MUSTER sisustusasusteet14 - MUSTER sisustusasusteet15 - MUSTER sisustusasusteet16 - MUSTER sisustusasusteet17 - MUSTER sisustusasusteet18 - MUSTER sisustusasusteet19 - MUSTER sisustusasusteet20 - MUSTER sisustusasusteet21 - MUSTER sisustusasusteet22 - MUSTER sisustusasusteet23 - MUSTER sisustusasusteet24 - MUSTER sisustusasusteet

Tapeedisalong, mööblipood, sisustussalong, kardinate õmblemine!
Sisustus- ja elustiilisalong Muster pakub kõike kodukujundusega seonduvat. Juba siseviimistlust läbi mõeldes ja planeerides tasub tutvuda Mustri tapeedivalikuga, millest koha peal on kohe kaasa ostmiseks enam kui 600 erinevat tapeedidisaini erinevatelt tootjatelt. Tapeediga soovitame kombineerida kvaliteetset ning imeilusates värvitoonides viimistlusvärvi Sandersoni ja Zoffany brandidelt.  
Tapeetide kõrvale pakume terviklahenduse- ning teenusena eritööna valmivaid aknakatteid, kuid valikus on olemas ka valmiskardinad. Meie kangavalik on suur ning hoolikalt kokku pandud. Lisaks kardinakangale on kollektsioonis esindatud ka mööblikangas.
Mustris on saadaval ka mööbel, valgustid, vaibad, peeglid ning pildiraamid. Klientide poolt armastatud Zuiveri ja Dutchbone´i kaubamärk on esindatud meie salongis väga ulatuslikult ning valikuliselt on see ka kohe saadaval laokabana. Modernsema sisustuse kõrvale pakub Muster loomulikult ka klassikalisemat stiili. Kvaliteetset täispuitmööblit pakkuv byDurieux  on meie endi uus lemmik, mida salongis ka eksponeerime.

Kõike seda täiendavad väiksemad sisustusdetailid alatest lauanõudest ja lõpetades küünalde ning kapinuppudega. Vähem tähtsad pole ka vannitoa aksessuaarid ning pesutarbed.

Klientidele, kellele meeldib oma kätega midagi luua, pakume laias värvivalikus Vintro kriidivärve ning aeg-ajalt korraldame värvinippe tutvustavaid töötubasid.

Kui aga elate Tallinnast kaugemal või pole mingil muul põhjusel meie kauplusesse mahti tulla, siis saate külastada Mustri e-poodi.

Seoses Eesti Vabariigis kehtestatud eriolukorrale oleme ajutiselt avatud E - L 11-18!

Avatud:
E - R 10 -19, L 11 -18, P suletud

Loe salongi tutvustavat artiklit siit
 
 
PS! Sisustad oma maja, korterit või kontorit? Vahel on lihtsalt vaja oma mõtetele kinnitust või veidike nõu, kas pole?
Mustris on nüüdsest võimalik saada tasuta sisustusnõu professionaalselt sisekujundajalt Katariina Kaldalt (www.homeforsoul.com)
Igal neljapäeval kella 15-18 ootab ta sind küsimustega, mis on seotud ükskõik millise sisustusvaldkonna teemaga. Võta kaasa plaanid, olemasolevad näidised või tule lihtsalt kaks kätt taskus.
Nõustamine on tasuta ning ei sea tingimuseks ostu sooritust.
Broneeri aeg telefoni teel 679 1742a
 
Yhteystiedot
Inkodu.ee (sisekujundus – sisustus - ehitus - aed) - E-post: info @ inkodu.ee
Kõik õigused kaitstud - inkodu.ee ®. Info kasutamine loata ei ole lubatud!
Facebook Linkedin Instagram Google