Sisekujunduse, sisustuse, ehituse, aiakujunduse uudised ja ettevõtted

Home&You sisustuspoodi saabub iganädalaselt uusi tooteid

Home&You sisustuspoodi saabub iganädalaselt uusi tooteid

Esimesed kevadmärgid juba näitavad end ja Home&You sisustuspoodi saabub iganädalaselt uusi värskeid sisustustooteid. 

Leidke sisemine rahu "Slow Ritualsi" kollektsiooniga, mis on inspireeritud väikestest igapäevastest rituaalidest. Rahulikud maatoonid ja looduslikud tekstuurid loovad atmosfääri, milles aeg möödub aeglasemalt. ”Slow Rituals” ümbritseb teid soojade beežide, pruunide ja rohekate toonidega. Ruum, kus igal detailil viitab rahulikule elurütmile. Kevade hõngu juhatavad ”Slow Rituals” kollektsioonis suurepäraselt sisse #rawspring värviaktsendid. Tähistage uue hooaja saabumist rahuliku roheluse ja taimemotiividega.

Slow Ritualsi
Slow Ritualsi

Kollektsiooni “Ivory Glam” viib teid heleroosasse võlumaailma, kus valitseb õrnus. Erksate, soojade värvide ja keerukate detailide palett loob ruumi, mis on täis romantikat ja graatsiat. Kui unistad interjöörist, mis võlub oma kergusega, siis uue Ivory Clam kollektsiooni hulgast leiate pilkupüüdvaid roosasid aktsente, lillemustreid ja lummavaid kaunistusi. Orgaanilised vormid, pehme tekstiil ning rahulikes värvides sisustuselemendid. “Ivory Glam” kollektsioonis on sädelev kuld kombineeritud õrna roosa ja elevandiluu varjundiga. 

Ivory Glam
Ivory Glam

Kollektsioon "Minimalistic". Laske end minimalistliku kollektsiooniga üllatada. Must-valge värvipalett ei tähenda igavust! Must ja valge koosmõjul tekivad originaalsed, abstraktsed mustrid ja uuenduslikud kujundid. See kollektsioon on kaasaegse disaini ja julguse kehastus. Mängige ilmekate kontrastidega ja looge ainulaadse esteetikaga ruum. Ja kui soovid klassikalisele mustvalgele duole üllatavat või soojendavat värviaktsenti sisse tuua, siis ole julge virsikuvärvi #tonnedvibration aksessuaaridega.

Minimalistic
Minimalistic

Logo - Home&You sisustuspood
Suur-Sõjamäe 4 (Ülemiste keskus 1. k), 11415 Tallinn, Harjumaa
+372 603 4788

Home&You on rahvusvahelise sisustuspoodide keti esinduspood Eestis. Valikus on erinevad sisustustooted elutuppa, magamistuppa, kööki, vannituppa ja terrassile, kõik sõbralike hindadega.

Meist - Teenused - Kontakt
Inkodu.ee (sisekujundus – sisustus - ehitus - aed) - E-post: info @ inkodu.ee
Kõik õigused kaitstud - inkodu.ee ®. Info kasutamine loata ei ole lubatud!
Facebook Linkedin Instagram Google Twitter Youtube