Дизайн интерьера, мебель, строительство, сад - новости и контакты!

HANSGROHE EESTI смесители

HANSGROHE EESTI смесители logo
телефон:
+372 682 6829
адрес:
Mäealuse 2/1, 12618 Tallinn, Harjumaa
вэбсайт:
вэбсайт:
и-мэйл:
info@hansgrohe.ee
телефон:
+372 5649 4200
телефон:
+372 682 6829
адрес:
Mäealuse 2/1, 12618 Tallinn, Harjumaa
вэбсайт:
вэбсайт:
и-мэйл:
info@hansgrohe.ee
телефон:
+372 5649 4200

Innovatsioon, kvaliteet ja disain!

Lõuna-Saksamaalt Schwarzwaldist pärit üle saja-aastase ajalooga Hansgrohe grupil on kaks kaubamärki: disainkaubamärk AXOR luksuslike vannitubade ja köökide jaoks ning hansgrohe - vannitoa- ja köögitoodete preemiumkaubamärk. Kaubamärkide segisteid, dušisüsteeme ja köögitooteid iseloomustavad innovatiivne tehnoloogia ja tänapäevased disainilahendused.

Olulised märksõnad meie jaoks on toodete kvaliteet ning vee säästmine, mis hoolib keskkonnast ning tähendab tarbijate jaoks väiksemaid energia- ja veekulusid, seejuures kasutusmugavust kaotamata. Kõigile hansgrohe ja AXORi toodetele kehtib 5-aastane garantii.

Hansgrohe grupi kaubamärgid on võitnud palju auhindu erinevates kategooriates, sh üle 600 disainiauhinna.

hansgrohe kaubamärk:

hansgrohe loob innovatiivseid lahendusi köökide ja vannitubade jaoks, kus on ühendatud intelligentne funktsionaalsus, väljapaistev disain ja kestev kvaliteet.

Vannitoasegistid, köögisegistid, köögivalamud, bideesegistid, bideedušid, dušid, dušisüsteemid, vannitoa aksessuaarid, ära- ja ülevoolusüsteemid, iBox, seinasisesed duši- ja segistisüsteemid. Elektroonilised ja invasegistid. EcoSmart vett ja energiat säästev tehnoloogia.

AXORi kaubamärk:

AXOR arendab ja toodab segisteid, dušiotsikuid ning tarvikuid luksuslikele vannitubadele ja köökidele koostöös ülemaailmselt tunnustatud disaineritega, nagu Philippe Starck, Antonio Citterio, Jean-Marie Massaud ja Patricia Urquiola.

Dušid, valamusegistid, vannitoa aksessuaarid, vannid, köögisegistid, bideesegistid, bideedušid, seinasisesed süsteemid. EcoSmart vett ja energiat säästev tehnoloogia.

AXOR FinishPlus – tooted saadaval erinevate standardsete pinnakatetega (poleeritud või harjatud kuld, punane kuld, must kroom, nikkel, pronks jne.),

AXOR Signature teenused - toodete kohendamine kliendi vajadustest lähtudes, näiteks antud mõõtude järgi tootmine või segistile soovitud teksti või logo trükkimine.

Edasimüüjad:

FEB, Wermstock, Vennad-Dahl, Ehituse ABC, K-Rauta, Onninen, TET-KO, Espak, Decora, Bauhaus, Bauhof, Arcade, Noto, Interstudio, Vabaduse pood, Berku ehituskaubad, Saare Agrovaru.

Leia endale lähim edasimüüja siit

hansgrohe toote- ja paigaldusvideod
AXORi videod

 
hansgrohe Eesti
Tegevusalapuuga seotud valdkonnad:

- мебель для ванной
- сантехника
- cмесители
- душевые уголки

Контакт
Inkodu.ee (sisekujundus – sisustus - ehitus - aed) - E-post: info @ inkodu.ee
Kõik õigused kaitstud - inkodu.ee ®. Info kasutamine loata ei ole lubatud!
Facebook Linkedin Instagram Google Twitter Youtube