Interior design, furniture, construction, garden - news and contacts!

HANSGROHE EESTI faucets and shower systems

HANSGROHE EESTI faucets and shower systems logo
phone:
+372 682 6829
aadress:
Mäealuse 2/1, 12618 Tallinn, Harjumaa
homepage:
e-mail:
info@hansgrohe.ee
phone:
+372 5649 4200
phone:
+372 682 6829
aadress:
Mäealuse 2/1, 12618 Tallinn, Harjumaa
homepage:
e-mail:
info@hansgrohe.ee
phone:
+372 5649 4200

Innovatsioon, kvaliteet ja disain!

Lõuna-Saksamaalt Schwarzwaldist pärit üle saja-aastase ajalooga Hansgrohe grupil on kaks kaubamärki: disainkaubamärk AXOR luksuslike vannitubade ja köökide jaoks ning hansgrohe - vannitoa- ja köögitoodete preemiumkaubamärk. Kaubamärkide segisteid, dušisüsteeme ja köögitooteid iseloomustavad innovatiivne tehnoloogia ja tänapäevased disainilahendused.

Olulised märksõnad meie jaoks on toodete kvaliteet ning vee säästmine, mis hoolib keskkonnast ning tähendab tarbijate jaoks väiksemaid energia- ja veekulusid, seejuures kasutusmugavust kaotamata. Kõigile hansgrohe ja AXORi toodetele kehtib 5-aastane garantii.

Hansgrohe grupi kaubamärgid on võitnud palju auhindu erinevates kategooriates, sh üle 600 disainiauhinna.

hansgrohe

hansgrohe loob innovatiivseid lahendusi köökide ja vannitubade jaoks, kus on ühendatud intelligentne funktsionaalsus, väljapaistev disain ja kestev kvaliteet.

Vannitoasegistid, köögisegistid, köögivalamud, bideesegistid, bideedušid, dušid, dušisüsteemid, vannitoa aksessuaarid, ära- ja ülevoolusüsteemid, iBox, seinasisesed duši- ja segistisüsteemid. Elektroonilised ja invasegistid. EcoSmart vett ja energiat säästev tehnoloogia.

hansgrohe toote- ja paigaldusvideod

AXOR

AXOR arendab ja toodab segisteid, dušše ning tarvikuid luksuslikele vannitubadele ja köökidele koostöös ülemaailmselt tunnustatud disainerite ja disainibüroodega, nagu Philippe Starck, Antonio Citterio, Jean-Marie Massaud, Patricia Urquiola, nendo, Front, Barber Osgerby ja Phoenix Design.

Dušid, valamusegistid, vannitoa aksessuaarid, vannid, köögisegistid, bideesegistid, bideedušid, seinasisesed süsteemid. EcoSmart vett ja energiat säästev tehnoloogia.

AXOR FinishPlus – tooted saadaval erinevate standardsete pinnakatetega (poleeritud või harjatud kuld, punane kuld, must kroom, nikkel, pronks jne.),

AXOR Signature teenused - toodete kohendamine kliendi vajadustest lähtudes, näiteks antud mõõtude järgi tootmine või segistile soovitud teksti või logo trükkimine.

AXORi tootevalik
AXORi videod

Edasimüüjad:

FEB, Wermstock, Vennad-Dahl, Ehituse ABC, K-Rauta, Onninen, TET-KO, Espak, Decora, Bauhaus, Bauhof, Arcade, Interstudio, Vabaduse pood, Berku ehituskaubad, Saare Agrovaru.

Leia lähim edasimüüja siit

hansgrohe Eesti

Ettevõtte tegevusega seotud valdkonnad:

- bathroom decorating accessories
- faucets
- showerscreens

Contact
Inkodu.ee (sisekujundus – sisustus - ehitus - aed) - E-post: info @ inkodu.ee
Kõik õigused kaitstud - inkodu.ee ®. Info kasutamine loata ei ole lubatud!
Facebook Linkedin Instagram Google Twitter Youtube