Sisekujunduse, sisustuse, ehituse, aiakujunduse uudised ja ettevõtted

Tikkurila 2022. aasta värv: L478 Kestrel

Tikkurila aasta värv L478 Kestrel

Tikkurila aasta värv on L478 Kestrel, rahulik ja maandav pruun, millele on lisatud veidike külma punast. Aasta värv sai oma nime tuuletallaja järgi, pistriklaste sugukonda kuuluvalt röövlinnult, kes jagab end kahe kodu vahel. Sarnaselt tuuletallajale on ka meie kodud pidevas muutumises. Meie kodud on kogum mälestustest ja unistustest, millest ammutame inspiratsiooni. Kuhu iganes me läheme, kogutud mälestuskillud saavad osaks meist ja kujundavad meie kodu.

“Viimasel kahel aastal oleme me kõik rohkem tähelepanu pööranud oma eluruumidele, sest oleme palju kodus olnud ja märganud, et ehk vajab meie ümbrus värskendamist. Kui teed kõike kodus, siis kõik erilised asjad kodus muutuvad tavaliseks. Seetõttu on meil vaja näha oma kodu uues valguses,” ütleb Irina Hanhisalo, Tikkurila värvitoodete kategooria juht.
“Selle värvitooni ja kollektsiooniga soovime rõhutada positiivsust meie elus, üllatada ja inspireerida ning julgustada proovima uusi värvitoone ja -kombinatsioone,” jätkab Hanhisalo.

Tikkurila Color Now 2022 aasta värv ja kollektsioon

Kuidas leida inspiratsiooni, kui tunned, et oled oma mõtetega ummikus? Sellele küsimusele soovib Color Now 2022 kollektsioon aidata vastuseid leida.

“Oleme õppinud, et meie elud on elamiseks ja peaksime seda tegema parimal võimalikul viisil. Vaadakem oma kodu pilguga, nagu näeksime seda esimest korda. Mis teeb kodu Sinu omaks? Leia elemendid, mis Sind rahustavad, ja need, mis käima tõmbavad,” ütleb Irina.

Color Now on Tikkurila kampaania värskeimate huvitavate ja mõtlemapanevate värvide ning teemade tutvustamiseks oma klientidele. Tikkurila soovib selle algatusega inspireerida inimesi looma ilusat igapäevaelu ja pakkuma uusi värvikaid võimalusi. Tikkurila on andnud Color Now kollektsiooni ja aasta värvi välja alates 2016. aastast.


---------------
AS Tikkurila on Eesti värvitootja, mille eelkäijaks on 1992. aastal asutatud AS Eesti Värv. Ettevõte turustab Vivacolor ja Tikkurila värve, lakke ja pahtleid ning Anza maalritarbeid.

Tooted on saadaval ehituskauplustes üle Eesti. AS Tikkurila väärtustab tervist ja ümbritsevat keskkonda. Tallinnas asuvas tehases toodetakse veepõhiseid ja silikaatvärve. AS Tikkurila kuulub alates 2021.a. PPG kontserni. PPG Industries, Inc on ülemaailmne värvide, pinnakatete ja erimaterjalide tarnija. Pennsylvanias Pittsburghis asuva peakorteriga PPG müüb värvitooteid enam kui 70 riigis üle maailma. www.tikkurila.ee

Tikkurila aasta värvi veebiesitlus järelvaatamiseks on siin:

Proovige ka uut mobiiliäppi Tikkurila Colour Master, mille saate alla laadida siit. Äpis saab katsetada värvitoone interjööris, luua ise uusi värvilahendusi ning leida inspiratsiooni värvitrendidest.

A. J. Pärn, Tikkurila AS
Iga seiklus algab kodust!

 

Logo - TIKKURILA AS värvitooted sise- ja välispindadele
Liimi 5, 10621 Tallinn, Harjumaa
+372 650 1100

Tikkurila AS turustab Vivacolor ja Tikkurila värve, lakke ja pahtleid ning Anza maalritarbeid.

Meist - Teenused - Kontakt
Inkodu.ee (sisekujundus – sisustus - ehitus - aed) - E-post: info @ inkodu.ee
Kõik õigused kaitstud - inkodu.ee ®. Info kasutamine loata ei ole lubatud!
Facebook Linkedin Instagram Google Twitter Youtube