FIN
RUS
ENG
EST
Inkodu - Sisustus Ehitus Aed
Interior design, interior decoration
Building
Gardens

TEDERDISAIN OÜ metlal hangers, metal coat racks

TEDERDISAIN OÜ metlal hangers, metal coat racks logo
phone:
+372 600 9030
aadress:
C.R.Jakobsoni 14, 10128 Tallinn, Harjumaa
homepage:
e-mail:
phone:
+372 5568 6868
Pilt1-TEDERDISAIN OÜ metlal hangers, metal coat racksPilt2-TEDERDISAIN OÜ metlal hangers, metal coat racksPilt3-TEDERDISAIN OÜ metlal hangers, metal coat racksPilt4-TEDERDISAIN OÜ metlal hangers, metal coat racksPilt5-TEDERDISAIN OÜ metlal hangers, metal coat racksPilt6-TEDERDISAIN OÜ metlal hangers, metal coat racksPilt7-TEDERDISAIN OÜ metlal hangers, metal coat racksPilt8-TEDERDISAIN OÜ metlal hangers, metal coat racks
Tederdisain OÜ peamisteks tegevusvaldkondadeks on:
  • Metallmööbli ja sisustustarvikute tootmine (riidenagid, riidepuud, jalanõude restid, metallriiulid, mööblijalad, lauajalad)
  • Eritellimusel metallmööbli valmistamine
  • Pulbervärvimise teenuse osutamine

Oleme metallmööbli tootmisega tegelenud alatest 1991-st aastast. Metallmööbel on mõeldud nii koju kui ka kontorisse – meie toodangust leiate kindlasti enda vajadustele sobiva. Läbi laia edasimüüjate võrgu on Tederdisaini tooted kättesaadaval üle kogu Eesti.

Tederdisain müüb üksnes enda loodud mööblit, mis on leidnud oma kõrge funkstionaalsuse ning kvaliteediga klientide poolehoiu. Sobivaima lahenduse leidmiseks pakume teile võimalust muuta ka toodete mõõtmeid ja konstruktsiooni ning teeme vajadusel metallmööblit ka eritellimuste alusel.

Pinnakattena kasutame kaasaegseid pulbervärvimise tehnoloogiaid, mis võimaldavad klientidel valida rohkem kui 200 erineva tooni vahel – valikus on struktuursed, läikivad, matid, metallikud, efektvärvid ja lakid.

Lisaks mööbli tootmisele teostame lisateenusena ka pulbervärvimist.
 
Vaata meie toodete edasimüüjaid SIIT

Seotud tegevusalad:
furniture
   bespoke furniture, manufacturers of furniture
   furniture shops
   metal furniture
   office furniture
interior decoration accessories
   interior decorating accessories