FIN
RUS
ENG
EST
Inkodu - Sisustus Ehitus Aed
Sisustussuunnittelu, sisustus , sisäviimeistely
Rakennus
Puutarhat viherrakennustyöt

TEDERDISAIN OÜ metallikalusteet

TEDERDISAIN OÜ metallikalusteet logo
puhelin:
+372 600 9030
aadress:
C.R.Jakobsoni 14, 10128 Tallinn, Harjumaa
osoite:
sähköposti:
puhelin:
+372 5568 6868
Pilt1-TEDERDISAIN OÜ metallikalusteetPilt2-TEDERDISAIN OÜ metallikalusteetPilt3-TEDERDISAIN OÜ metallikalusteetPilt4-TEDERDISAIN OÜ metallikalusteetPilt5-TEDERDISAIN OÜ metallikalusteetPilt6-TEDERDISAIN OÜ metallikalusteetPilt7-TEDERDISAIN OÜ metallikalusteetPilt8-TEDERDISAIN OÜ metallikalusteet
Tederdisain OÜ peamisteks tegevusvaldkondadeks on:
  • Metallmööbli ja sisustustarvikute tootmine (riidenagid, riidepuud, jalanõude restid, metallriiulid, mööblijalad, lauajalad)
  • Eritellimusel metallmööbli valmistamine
  • Pulbervärvimise teenuse osutamine

Oleme metallmööbli tootmisega tegelenud alatest 1991-st aastast. Metallmööbel on mõeldud nii koju kui ka kontorisse – meie toodangust leiate kindlasti enda vajadustele sobiva. Läbi laia edasimüüjate võrgu on Tederdisaini tooted kättesaadaval üle kogu Eesti.

Tederdisain müüb üksnes enda loodud mööblit, mis on leidnud oma kõrge funkstionaalsuse ning kvaliteediga klientide poolehoiu. Sobivaima lahenduse leidmiseks pakume teile võimalust muuta ka toodete mõõtmeid ja konstruktsiooni ning teeme vajadusel metallmööblit ka eritellimuste alusel.

Pinnakattena kasutame kaasaegseid pulbervärvimise tehnoloogiaid, mis võimaldavad klientidel valida rohkem kui 200 erineva tooni vahel – valikus on struktuursed, läikivad, matid, metallikud, efektvärvid ja lakid.

Lisaks mööbli tootmisele teostame lisateenusena ka pulbervärvimist.
 
Vaata meie toodete edasimüüjaid SIIT

Seotud tegevusalad:
huonekalut
   huonekaluliikkeet
   huonekaluvalmistajat
   metallikalusteet
   toimistokalusteet
sisustustavarat
   sisustusasusteet