Sisekujunduse, sisustuse, ehituse, aiakujunduse uudised ja ettevõtted

Ilme Rätsep Disain OÜ | Sisustustekstiilid

Ilme Rätsep Disain OÜ  | Sisustustekstiilid  logo
Telefon:
+372 5615 6180
Aadress:
Ööbiku 15, 11311 Tallinn, Harjumaa
Koduleht:
E-Post:
ilme@ilmeratsep.com
Telefon:
+372 5615 6180
Aadress:
Ööbiku 15, 11311 Tallinn, Harjumaa
Koduleht:
E-Post:
ilme@ilmeratsep.com

Sisustustekstiilid, mis loovad meeleolu!

Tekstiilikunstnik Ilme Rätsepa loodud eriilmelised interjööritekstiilid ühendavad endas professionaalse siidimaali ja innovaatilise tehnoloogia.

Kunstnik püüab luua pintsli ja värviga tervikut, mille sisuks on elus olemise hetked ja tunded ning maailma mõistmine.

Sisustustekstiilide tooteinfo:

Tootekataloog 2022

Maalitud ja prinditud kangad sobivad paneelkardinateks, ruloodeks, seinatekstiilideks ja ruumijagajaks. Seinatekstiil on suurpärane kingitus sõbrale, kallile inimesele, töölt lahkuvale kolleegile. Kõik kangad on valgus- ja värvikindlad. Kangas ei pleegi ega muutu hapraks ka intensiivse päikese käes. Puhastamine on lihtne, 40° juures pesumasinas. Ainult tugev tsentrifuugimine (max 700) pole soovitav see raskendab triikimist. Kõiki kangaid triigitakse auruga pahemalt poolt.

GARANTII kehtib kangastele tingimusel, et toodet on kasutatud ja hooldatud vastavalt juhendile.

Kardinatele, aknapaneelidele, ruloodele, roomakardinatele, ruumijagajatele ja seinatekstiilidele on sihipärase tarbimise puhul 5 aastane garantii. Garantii ei laiene konstruktsioonidele.

PANEELKARDINAD on loovaks lahenduseks suurte akendega interjööris. Sirgelt langevad paneelid näitavad oma visuaali toa poole ja võivad mõjutada kogu interjööri meeleolu. Paneele võib kasutada ka ruumijagajate või garderoobi ustena.

Paneelkardin koosneb paneele kandvast mehhanismist ning selle külge kinnituvatest üksteise taha liikuvatest paneelidest. Paneelide kõrguse ja arvu määrab akna ja seina suurus. Paneelkardina küljed on palistatud, ülemises servas takjapael, allumises servas raskuslatt. Võimalik tellida juba olemasolevatele paneelkardina siinidele. Paneelkardina hind sõltub valitud kangast ja mõõtudest. Siinide konstruktsioon hinda ei kuulu.

RULOOKARDINAD on väga praktiline lahendus akna ees. Hästi valitud ruloo on ka suurepärane kujunduselement. Võimalik ainult kangast satiin 115,  väiksema akna puhul ka poolpimendav veluur. Rulookardina servad on lõigatud, alumises servas tunnel koos puitliistuga. Kardinat on võimalik kleepida juba olemasolevale ruloorullile või tellida koos konstruktsiooniga (konstruktsioon ei ole kanga hinna sees). Valmistatakse vastavalt tellija mõõtudele.

SEINATEKSTIILID on interjööri kujunduslik osa. Ka väga minimalistlikus sisekujunduses on pildimaagia „oma koha“ identiteedi loomisel vajalik. Seinatekstiilil on mitu head omadust: mõõdud on paindlikud, lihtne paigaldada ja vahetamise korral ei vaja hoiustamiseks suurt ruumi. On võimalik alati tellida seina pindalale vastavas suuruses. Seinatekstiili küljed on palistatud, ülemises ja alumises servas puidust ümarliistud, ülemise serva ümarliist on varustatud aaskruvidega.

Seinatekstiilid:

Siidimaalid:

Lõuendid:

KANGAD
Satiin 115, läikiv, läbipaistmatu, ei pimenda. Rulood, paneelkardinad, seinatekstiilid, kotid, lipsud.

Õhem kanvaa, mati faktuuriga, läbipaistmatu, poolpimendav. Paneelkardinad, ruumijagajad, seinatekstiilid ja sõnumiga kotid.

Veluur, paksem, pehme karvastatud faktuuriga, poolpimendav. Mööblikatted, väiksemad rulood, ruumijagajad, kapiuksed, kotid, pajalapid ja kindad.

KOTID, mis räägivad oma lugu. Poekott peab olema mahukas, vastupidav ja pestav. Sõnumiga koti esikülg on pildiga, sangad ja küljed sobivas toonis või mustast kangast. Masinpesu 40°.

MÖÖBLIKATTED on toode, mis sündis praktilisest vajadusest katta uue kangaga mõned üle eelmise sajandi toolid. Kangaks on vastupidav veluur, pehme, sametise faktuuriga.

PAJALAPID JA -KINDAD. Köök on kodu süda, seal toimub alati midagi. Köök võib olla väike või suur, põhjamaiselt askeetlik või lõunamaiselt lopsakas. Väike aksessuaar annab köögile oma sära ja kutsub tegutsema. Pajalapid ja -kindad on veluurile prinditud pildiga ja mustast kangast sisepindade ja kandiga. Kuumakindlad ja pestavad.

Me omandame 90% informatsioonist silmadega. See mida näeme ja vaatame mõjutab meie tundeid, mõtteid ja tegusid.

Ettevõtte tegevusega seotud valdkonnad:

- kangapoed
- mööblikangad, sisustuskangad
- rulood, ribakardinad, markiisid
- valmiskardinad
- kodumaine disain (valmismööbel, valgustid, viimistlustooted)
- kodutekstiilid, laudlinad, köögirätid
- sisustuselemendid, sisustusaksessuaarid

Siidimaali Laager Salevere Salumäe Loovkojas 2-11. august 2024

Kodade Loovkojas toimuvad ka sel aastal Siidimaalilaagrid, mille käigus Ilme Rätsep annab huvilistele baasteadmised kuumbatik siidimaalist ning juhendab iga osalejat siiditöö teostamisel.

Tekstiilikunstnik Ilme Rätsep jäädvustab unikaalsed loodusmaalid kangastele

Tekstiilikunstnik Ilme Rätsep loob pintsli ja värvi abil unikaalseid hetki loodusest ning jäädvustab need kangastele.

Meist - Teenused - Kontakt
Inkodu.ee (sisekujundus – sisustus - ehitus - aed) - E-post: info @ inkodu.ee
Kõik õigused kaitstud - inkodu.ee ®. Info kasutamine loata ei ole lubatud!
Facebook Linkedin Instagram Google Twitter Youtube