Inspiratsioon ja kontaktid - sisekujundus, sisustus, ehitus, aed!

Tekstiilikunstnik Ilme Rätsep jäädvustab unikaalsed loodusmaalid kangastele

Paarismänd
Iga kodu on eriline nagu ka inimesed, kes seal elavad. Eriliseks teeme oma kodud ise, valides sinna hoolikalt nii värvid, mööbli kui kogu sisustuse. Loodus on alati olnud üks lemmikteemasid, millega kodu hubasemaks ja kaunimaks muuta, olgu see siis piltide, aksessuaaride või millegi muu näol.

Tuntud
tekstiilikunstnik Ilme Rätsep loob pintsli ja värvi abil unikaalseid hetki loodusest ning jäädvustab need kangastele. Nii tekivad kaunid sisustustooted: kardinad, rulood, seinatekstiilid, ruumijagajad, voodikatted, köögirätikud, kotid, lipsud jne. Võimalusi on lõputult. Ilme Rätsep on maalimist alati oma eluarmastuseks pidanud ning õpetanud seda ka oma tudengitele. Kunsti on patt teiste eest varjata, eriti kui sellest võib saada kogu Sinu kodu atmosfääri kandev element.

Vaas (Ilme Rätsep Disain)


Eriilmelised interjööritekstiilid ühendavad endas professionaalse siidimaali ja innovaatilise tehnoloogia. Kõik kangad on valgus- ja värvikindlad, ei pleegi ega muutu hapraks ka intensiivse päikese käes ning 40° juures pesumasinas pestavad.
Lase Ilme Rätsepa armastusega maalitud efektsetel kangastel ennast inspireerida ja oma koju meeleolu luua. Maalitud kangad sobivad hästi ka personaalseks kingituseks armsale inimesele.
 
 
Lisainfo siit
VaasKirsid (Ilme Rätsep Disain)Paar3 päikestTekstiilikunstnik Ilme Rätsep jäädvustab unikaalsed loodusmaalid kangastelePihlakadRohumaa (Ilme Rätsep Disain)Pihlakad (Ilme Rätsep Disain)RabamaastikMägede häälTekstiilikunstnik Ilme Rätsep jäädvustab unikaalsed loodusmaalid kangasteleTekstiilikunstnik Ilme Rätsep jäädvustab unikaalsed loodusmaalid kangasteleTekstiilikunstnik Ilme Rätsep jäädvustab unikaalsed loodusmaalid kangasteleTekstiilikunstnik Ilme Rätsep jäädvustab unikaalsed loodusmaalid kangasteleRaba tõusBonsai

Portaalist - Kontakt - Reklaam
Inkodu.ee (sisekujundus – sisustus - ehitus - aed) - E-post: info @ inkodu.ee
Kõik õigused kaitstud - inkodu.ee ®. Info kasutamine loata ei ole lubatud!
Facebook Linkedin Instagram Instagram