Sisekujunduse, sisustuse, ehituse, aiakujunduse uudised ja ettevõtted

Külmumiskindlad aiakraanid FM Mattsson, MORA ja FROSTLINE

Frostline ovaalne voolikuhoidik seinale

Suvi ei kesta igavesti, seepärast vajame aiakraane, mida on mugav kasutada. Leppima ei pea ainult külmavee kraaniga väljaspool maja. Meil on pakkuda FM Mattsson aiakraan soojale ja külmale veele. Saate autot pesta, basseini täita või kasutada aiadušši soovitud temperatuuriga.

FM Mattssoni aiakraanid on disainilt lihtsad kuid kaustajasõbralikud - isetühjenevad, mis muudab need külmumiskindlaks.

Isetühjenevad külmumiskindlad aiakraanid on varustatud standardile vastava tagasilöögiklapiga. Aiakraanid on külmumiskindlad isegi kui voolik on ühendatud. Sobitub täpselt seinaga kuna toru pikkust  on võimalik lühemaks lõigata.

FM Mattsson on vanim segistite ja kraanide tootja Rootsis. Firma asutati 1865. aastal Frost Matts Mattssoni poolt, kellest sai teerajaja tervele  tööstusharule. FM Mattssoni segistid muudab eriliseks nende kõrge kvaliteet ja innovaatilised tehnilised lahendused.

Näiteks oli FM Mattsson esimene, kes võttis kasutusele keraamilised tihendid, külmumiskindlad aiakraanid ja kaks täiesti unikaalset lahendust: pehmeltsulguva mehhanismiga kangsegistid ning termostaatsegistid.

Mora Armatur on sanitaarseadmete (köögi- ja vannitoasegistite) arendamise ja turustamise vallas üks Skandinaavia juhtivamaid kaubamärke. Tootmiskeskus ja peakontor asuvad Rootsis Mora linnas. Vee- ja sanitaarvaldkonnas tuntakse Mora Armaturi hästi kui innovaatilist ettevõtet, kes pakub maitsekaid, funktsionaalseid ja kvaliteetseid tooteid.

FROSTLINE A/S on Taani ettevõte, mis nii disainib kui ka toodab välistingimustes kasutatavaid roostevabast terasest valmistatud joogi- ja veekraane.

FROSTLINE® tooted sobivad koduaeda, avalikesse kohtadesse (koolid, pargid, surnuaiad, ujulad, spordiväljakud, golfiväljakud), ehitusobjektidele, väikelaeva sadamatesse jne.

Kõik tooted on tugeva konstruktsiooniga ning vastupidavad. Unikaalsus seisneb külmumiskindluses, kus on vajalik probleemideta külma vee kättesaadavus aastaringselt.

FROSTLINE valikus on lahendused nii kodusteks vajadusteks, avalikku ruumi ning automaatjootjad karjamaa loomadele (hobused, veised).

Tutvu aiakraanide valikuga PEGU.ee e-poes

Autor: Aleksandr Gumenjuk, 07/2022

 

 

 

Meie tootevalikust leiate köögi- ja vannitoatarvikud, segistid, dušid, vannid, ukselingid, prügikastid, kodu disainelemendid, välikäimla lahendused, valmis metallköögid jpm.

Meist - Teenused - Kontakt
Inkodu.ee (sisekujundus – sisustus - ehitus - aed) - E-post: info @ inkodu.ee
Kõik õigused kaitstud - inkodu.ee ®. Info kasutamine loata ei ole lubatud!
Facebook Linkedin Instagram Google Twitter Youtube