FIN
RUS
ENG
EST
iNkodu logo
sisustuspoed
kardinad
aiakujundus
valgustid
aknad
kodutehnika
tapeet
terrassid
uksed
ukselingid
saun
piirdeaiad

Sisekujundus, sisustus, siseviimistlus

»
»
»
»
»
»
»
»
»
»

Ehitus

»
»
»
»
»
»

Aiakujundus, -ehitus

»

AQUAPHOR veefiltrid, filterkannud, veepuhastuseadmed koju ja kontorisse

AQUAPHOR veefiltrid, filterkannud, veepuhastuseadmed koju ja kontorisse logo
telefon:
+372 648 5799
faks:
+372 392 6128
aadress:
Pae tn 25, 11414 Tallinn, Harjumaa
koduleht:
e-post:
AQUAPHOR veefiltrid, filterkannud, veepuhastuseadmed koju ja kontorisseAQUAPHOR veefiltrid, filterkannud, veepuhastuseadmed koju ja kontorisseAQUAPHOR veefiltrid, filterkannud, veepuhastuseadmed koju ja kontorisseAQUAPHOR veefiltrid, filterkannud, veepuhastuseadmed koju ja kontorisseAQUAPHOR veefiltrid, filterkannud, veepuhastuseadmed koju ja kontorisseAQUAPHOR veefiltrid, filterkannud, veepuhastuseadmed koju ja kontorisseAQUAPHOR veefiltrid, filterkannud, veepuhastuseadmed koju ja kontorisseAQUAPHOR veefiltrid, filterkannud, veepuhastuseadmed koju ja kontorisseAQUAPHOR veefiltrid, filterkannud, veepuhastuseadmed koju ja kontorisse

Veefiltrid ongi see, mida me teeme

Aquaphor asutati 1992. aastal veefiltrite toomiseks ja arendamiseks. Tänaseks oleme kasvanud suureks rahvusvaheliseks ettevõtteks, kellel on oma teaduskeskus ning tootmised Eestis, Saksamaal, Venemaal, Ameerika Ühendriikides jm. maailmas.

Oleme teadlased ning loome vee töötlemiseks järjest efektiivsemaid veepuhastustehnoloogiaid selleks, et igaüks saaks ligipääsu ohutule joogiveele.
Rohkem kui 15 miljonit perekonda 43 riigis kasutab juba praegu Aquaphori tooteid.

TEADUS- JA ARENDUSTEGEVUS

Mitte lihtsalt veefilter
Kui rääkida puhtast joogiveest, siis ei ela me alati just parimates tingimustes... kulunud veetorud, avariid, halvenev ökoloogia jne. Korralik veefilter peaks tegelema kõikide joogiveeprobleemidega ning kaitsma teie tervist igas olukorras. Kuid kas kõik veefiltrid on selleks suutelised?
Aquaphori veefiltrite loomisel otsisime lahendeid, kuidas traditsiooniliste filtrite puudusi kõrvaldada — kuidas puhastada iga veepiiska, kuidas eemalda raskemetalle, kuidas täiustada efektiivsust ning samas pikendada filtri kasutusiga.
Tänu uuringutele ja põhjalikele katsetustele oleme välja arendanud tehnoloogia, millega saame luua vastupidavaid ja äärmiselt tõhusaid veefiltreid ning mida on lihtne ka kasutada.

TOOTMINE

Kui tahad, et miski saaks tehtud õigesti...
Ideest valmistooteni — me teeme kõik ise. Kogu tootmisprotsess toimub meie endi tehastes. Võid küsida: "Miks? Kas poleks lihtsam osta kõik osad ning monteerida need kokku oma kaubamärgi all?"
Võib-olla. Kuid ettevõttesisene tootmine on ainus õige viis toota kvaliteetseid filtreid. Lõppude lõpuks võimaldab isetootmine meil:

KVALITEEDIKONTROLL

Kvaliteet tähendab kõike
Kuidas luua maailma parimaid filtreid? Selleks on vaja tõhusat tehnoloogiat, õigeid materjale ja kvaliteedikontrolli tootmis (protsessi) igas etapis.
Iga meie 70+ patendist esindab teaduslikku avastust või leiutist, mis suurendab teie veefiltri tõhusust.
Kõik, mida vajame filtrite tootmiseks — nii plastik, aktiivsüsi kui vaik — läbivad põhjaliku kvaliteedikontrolli. Kuigi teeme koostööd vaid parimate rahvusvaheliste tarnijatega (nt BASF, John Guest, Mitsubishi, Purolite), kontrollib Aquaphori Teaduskeskus igat soetatud materjalipartiid ning jälgib pidevalt tootekvaliteeti.
Aquaphor läbib igal aastal vastavalt  ISO 9001 standardile sertifitseerimise ning meie filtritel on Ameerika Ühendriikide riikliku teadusfondi (NSF) ja LGA sertifikaadid.

Et pakkuda veelgi kaasaegsemaid ja kompktsemaid veepuhastamise lahendusi, avas Aquaphor 2014a. detsembris Eestis oma teise tehase.

Eelistage eestimaist!

Kust osta? Vaata
siit

Peakontor ja tootmine
L.Tolstoi 2a, 40231 Sillamäe, Ida-Virumaa
Tel: +372 392 4116

 

Loe artikleid:

Kuidas vee kvaliteet mõjutab toidu maitset?


Ära joo radioaktiivset kraanivett, muretse veepuhastusfilter!

Kas pudelivesi on ikka ohutu?

Milliseid vigu teeme vee joomisel


Kuidas säästa vett?

Miks vesi peab puhas olema?


Bioaktiivsed ained vees võivad tulevikus palju kahju teha

Hea Veeta maitsvat kohvi ei saa

Väikelapse tervise nimel peaks joogivett kindlasti filtreerima 

 

 

 
 


puhas vesi
veefilrtid
filterkann
kraanivee puhastamine
joogivee filtrid
aquahor

Seotud tegevusalad:

   veepuhastusseadmed, veefiltrid