Inspiratsioon ja kontaktid - sisekujundus, sisustus, ehitus, aed!

AEG JA RUUM SISUSTUS mööbel ja aksessuaarid

Telefon:
+372 641 9044
Aadress:
Tartu mnt 33, 10128 Tallinn, Hajumaa
Faks:
+372 646 6326
E-Post:
info@antiquerepro.ee
Telefon:
+372 641 9044
Aadress:
Tartu mnt 33, 10128 Tallinn, Hajumaa
Faks:
+372 646 6326
E-Post:
info@antiquerepro.ee
1 - AEG JA RUUM SISUSTUS mööbel ja aksessuaarid2 - AEG JA RUUM SISUSTUS mööbel ja aksessuaarid3 - AEG JA RUUM SISUSTUS mööbel ja aksessuaarid4 - AEG JA RUUM SISUSTUS mööbel ja aksessuaarid5 - AEG JA RUUM SISUSTUS mööbel ja aksessuaarid6 - AEG JA RUUM SISUSTUS mööbel ja aksessuaarid7 - AEG JA RUUM SISUSTUS mööbel ja aksessuaarid8 - AEG JA RUUM SISUSTUS mööbel ja aksessuaarid9 - AEG JA RUUM SISUSTUS mööbel ja aksessuaarid10 - AEG JA RUUM SISUSTUS mööbel ja aksessuaarid11 - AEG JA RUUM SISUSTUS mööbel ja aksessuaarid12 - AEG JA RUUM SISUSTUS mööbel ja aksessuaarid13 - AEG JA RUUM SISUSTUS mööbel ja aksessuaarid14 - AEG JA RUUM SISUSTUS mööbel ja aksessuaarid15 - AEG JA RUUM SISUSTUS mööbel ja aksessuaarid16 - AEG JA RUUM SISUSTUS mööbel ja aksessuaarid17 - AEG JA RUUM SISUSTUS mööbel ja aksessuaarid18 - AEG JA RUUM SISUSTUS mööbel ja aksessuaarid19 - AEG JA RUUM SISUSTUS mööbel ja aksessuaarid20 - AEG JA RUUM SISUSTUS mööbel ja aksessuaarid21 - AEG JA RUUM SISUSTUS mööbel ja aksessuaarid22 - AEG JA RUUM SISUSTUS mööbel ja aksessuaarid23 - AEG JA RUUM SISUSTUS mööbel ja aksessuaarid24 - AEG JA RUUM SISUSTUS mööbel ja aksessuaarid25 - AEG JA RUUM SISUSTUS mööbel ja aksessuaarid26 - AEG JA RUUM SISUSTUS mööbel ja aksessuaarid27 - AEG JA RUUM SISUSTUS mööbel ja aksessuaarid28 - AEG JA RUUM SISUSTUS mööbel ja aksessuaarid29 - AEG JA RUUM SISUSTUS mööbel ja aksessuaarid

AEG JA RUUM sisustus- ja mööblisalong alustas stiilse ja ajastutruu antiikmööbli müügiga aastal 2005, aga kuna igal asjal on oma aeg ja igal ajal omad asjad, oleme ka meie muutnud vastavalt klientide soovile enda kaubavalikut ja stiili. Antiikmööblit me enam ei müü.

Täna on AEG JA RUUM sisustus- ja mööblisalong, kust leiab suures valikus kaasaegset moodsat mööblit, valgusteid, portselani, vannitoatarbeid ja teisi sisustusaksessuaare, mis muudavad nii kodu kui ka avaliku ruumi stiilseks ja hubaseks.
Salong esindab nii kodumaiseid kaubamärke kui tootjaid Itaaliast (BORZALINO), Saksamaalt, Hispaaniast, Taanist, Rootsist, Hollandist, Prantsusmaalt (IBRIDE, FORESTIER) ja isegi Inglismaalt (MINEHEART, CHESTERFIELD). Põhjamaise disaini pakkujatest väärivad mainimist THG, PR, COZY LIVING, PB HOME, NATURES COLLECTION (naturaalsest karusnahast padjad ja vaibad), NAVERCOLLECTION, ANDERSEN FURNITUR, HÜBSCH, LENE BJERRE, valgustitest kindlasti KREBS , NUURA, TONONE, Hispaaniast SCHULLER.
Pikaaegne koostöö on ka ettevõttetega EICHHOLTZ, SEVENSEDIE ja HURTADO, kelle kollektsioonidest leiab alati sobiva valgusti või mööblieseme ka kõige nõudlikum klient.
Peale ülalnimetatute koosööpartnerite leiab salongi suurest valikust veel mitmeid huvitavaid firmasid.

Meie salongi eesmärk on pakkuda alati midagi erilist kas siis kodusisustuseks, lihtsalt hingekosutuseks või hoopis kingituseks. Aeg-ajalt toimuvad salongis ka erinevate kunstnike ja fotograafide näitusmüügid (Sirje Okas Ainso - maalid, Teet Raik - fotod jpt).

Salong avatud: E - R 11 - 19, L 11 - 15 

 

Portaalist - Kontakt - Reklaam
Inkodu.ee (sisekujundus – sisustus - ehitus - aed) - E-post: info @ inkodu.ee
Kõik õigused kaitstud - inkodu.ee ®. Info kasutamine loata ei ole lubatud!
Facebook Linkedin Instagram Google