FIN
RUS
ENG
EST
Inkodu - Sisustus Ehitus Aed
Sisekujundus, sisustus, siseviimistlus
Ehitus
Aiakujundus, -ehitus

EERO OÜ BLANCO köögivalamud, köögisegistid, prüginõud, õhupuhastid

EERO OÜ BLANCO köögivalamud, köögisegistid, prüginõud, õhupuhastid logo
telefon:
+372 672 0121
faks:
+372 672 0115
aadress:
Pärnu mnt. 160f, 11317 Tallinn, Harjumaa
koduleht:
e-post:
Pilt1-EERO OÜ BLANCO köögivalamud, köögisegistid, prüginõud, õhupuhastidPilt2-EERO OÜ BLANCO köögivalamud, köögisegistid, prüginõud, õhupuhastidPilt3-EERO OÜ BLANCO köögivalamud, köögisegistid, prüginõud, õhupuhastidPilt4-EERO OÜ BLANCO köögivalamud, köögisegistid, prüginõud, õhupuhastidPilt5-EERO OÜ BLANCO köögivalamud, köögisegistid, prüginõud, õhupuhastidPilt6-EERO OÜ BLANCO köögivalamud, köögisegistid, prüginõud, õhupuhastidPilt7-EERO OÜ BLANCO köögivalamud, köögisegistid, prüginõud, õhupuhastidPilt8-EERO OÜ BLANCO köögivalamud, köögisegistid, prüginõud, õhupuhastidPilt9-EERO OÜ BLANCO köögivalamud, köögisegistid, prüginõud, õhupuhastidPilt10-EERO OÜ BLANCO köögivalamud, köögisegistid, prüginõud, õhupuhastidPilt11-EERO OÜ BLANCO köögivalamud, köögisegistid, prüginõud, õhupuhastidPilt12-EERO OÜ BLANCO köögivalamud, köögisegistid, prüginõud, õhupuhastidPilt13-EERO OÜ BLANCO köögivalamud, köögisegistid, prüginõud, õhupuhastidPilt14-EERO OÜ BLANCO köögivalamud, köögisegistid, prüginõud, õhupuhastidPilt15-EERO OÜ BLANCO köögivalamud, köögisegistid, prüginõud, õhupuhastidPilt16-EERO OÜ BLANCO köögivalamud, köögisegistid, prüginõud, õhupuhastidPilt17-EERO OÜ BLANCO köögivalamud, köögisegistid, prüginõud, õhupuhastidPilt18-EERO OÜ BLANCO köögivalamud, köögisegistid, prüginõud, õhupuhastidPilt19-EERO OÜ BLANCO köögivalamud, köögisegistid, prüginõud, õhupuhastidPilt20-EERO OÜ BLANCO köögivalamud, köögisegistid, prüginõud, õhupuhastidPilt21-EERO OÜ BLANCO köögivalamud, köögisegistid, prüginõud, õhupuhastidPilt22-EERO OÜ BLANCO köögivalamud, köögisegistid, prüginõud, õhupuhastid

Pakume laias valikus:

  • BLANCO - köögivalamud Silgranit PuraDur II, roostevabast terasest, Ceramic ja Ceramic PuraPlus materjalidest.
  • BLANCO - köögisegistid               
  • BLANCO - prügisüsteemid
  • LAPETEK - õhupuhastid
  • LAPETEK - mööblivalgustid
Eero OÜ on 1991. aastal asutatud kaasaaegsete ja ökonoomsete sisustuslahenduste tarnija. Ettevõte on saavutanud kindla koha nii sanitaartehniliste kui sisustustoodete turul.
 
Juba asutamisest alates on Eero OÜ eesmärgiks olnud kvaliteetsed, hea disainiga kaasaegsed sisustuslahendused. Eero OÜ pakub laias tootevalikus ja suurepärases disainis maailma uusimat ning kvaliteetsemat sanitaartehnikat BLANCO-lt, mida esindavad efektiivsed ja säästlikud tooted  valamu- ja segistivaliku näol, samuti prügisüsteemid.
 
Lisaks veel lai valik köökidesse mõeldud õhupuhasteid, valamute lisatarbeid ning valgusteid ja muud kvaliteetset, stiilset sisustuskaupa.
 
Köögivalamute materjalivalikutest on esindatud Silgranit PuraDur II, roostevaba teras, Ceramic ja Ceramic Puraplus.
 
Kõiki santehnilisi tooteid ja valgusteid iseloomustab kvaliteet, stiilsus, modernsus, pikaaealisus, omanäolisus ja ökonoomne ressursikasutus.
 
Eero OÜ  pöörab suurt tähelepanu toodete disainile, trendidele ning nende kvaliteedile ja annab parima, et luua kliendile unistuste interjöör. Igas tootes, mida tarnitakse ja müüakse, on ühine üks joon - disain, kvaliteet ja funktsionaalsus.
 
Eero OÜ  tegeleb põhiliselt hulgi- ja projektimüügiga, tarnides firmatooteid peamiselt Saksamaalt ja põhjamaadest ning pakkudes ainult kõrgekvaliteedilist ja mitmekesist tootevalikut.
 
Telefonid: +372 6720 121;+372 6720 120; +372 6720 122

Oleme avatud: E-R 9.00–17.00

 


BLANCO valamud
Blanco segistid
köögisegistid
vannitoasegistid
pügikastid
prüginõud
õhupuhastid
Seotud tegevusalad:
valgustid
kodutehnika, köögitehnika, kesktolmuimejad
   pliidid, ahjud, külmikud, õhupuhastid jms
sanitaartehnika, sanitaarkeraamika
   köögisegistid, vannitoasegistid
   valamud, vannid, wc potid