FIN
RUS
ENG
EST
iNkodu logo

Interior design, interior decoration

»
»
»
»
»
»
»
»
»

Building

»
»
»
»
»
»

Gardens

»

ELEKTROWERK OÜ lighting devices, smart home solutions

ELEKTROWERK OÜ lighting devices, smart home solutions logo
phone:
+372 655 3355
aadress:
Laki 30, 12915 Tallinn, Harjumaa
homepage:
e-mail:
ELEKTROWERK OÜ lighting devices, smart home solutionsELEKTROWERK OÜ lighting devices, smart home solutionsELEKTROWERK OÜ lighting devices, smart home solutionsELEKTROWERK OÜ lighting devices, smart home solutionsELEKTROWERK OÜ lighting devices, smart home solutionsELEKTROWERK OÜ lighting devices, smart home solutions

Elektrowerk OÜ on pistikute ja lülitite, hooneautomaatika (tark maja) ja küttejuhtimise komponentide, valgustite ja valgusallikate ning muude elektriseadmete maaletooja/kaubamärkide esindaja, mis tegeleb peamiselt hulgi- ja projektimüügiga koduturul Eestis, aga ka osaliselt lähivälisriikides. Oleme pikaajalise valdkonnapõhise kogemusega ettevõte. Teeme koostööd usaldusväärsete ning kvaliteeti hindavate tootjate/partneritega Euroopas.

Täna esindame ja vahendame tootjaid ning kaubamärke peamiselt Saksamaalt, Hispaaniast, Hollandist, Belgiast, Poolast ja Bulgaariast: Siemens, FEDE Lighting, Zennio Avance y Tecnología, Euromac, Shada, Thomas Hoof Produktgesellschaft, Britop Lighting, LUG Light Factory, V-Tac Europe, Spectrum, OptonicaLED, Deko-Light Elektronik-Vertriebs, TLT jt.

Lisaks tegeleme nutikodu täislahenduste pakkumisega! Loe siit


Ettevõtte põhiväärtuseks on meie kliendid, kellele professionaalse meeskonnaga, usaldusväärsete hankijate ning partnerite toel tahame olla alati väärikaks meeldiva suhtumisega pikaajaliseks koostööpartneriks, et leida kliendi vajadustest tulenevad parimad lahendused.
        
 


Seotud tegevusalad:

lamps
   electrical sockets, switches
   salons for lighting
   electrical works
   nutikodu, tark maja
security services
   locks, keys
   security equipment