FIN
RUS
ENG
EST
Inkodu - Sisustus Ehitus Aed
Interior design, interior decoration
Building
Gardens

MÖÖBLIMASIN OÜ kitchen furniture

MÖÖBLIMASIN OÜ kitchen furniture logo
phone:
+372 5681 8223
aadress:
Sõpruse pst 33, 10615 Tallinn, Harjumaa
homepage:
e-mail:
Pilt1-MÖÖBLIMASIN OÜ kitchen furniturePilt2-MÖÖBLIMASIN OÜ kitchen furniturePilt3-MÖÖBLIMASIN OÜ kitchen furniturePilt4-MÖÖBLIMASIN OÜ kitchen furniturePilt5-MÖÖBLIMASIN OÜ kitchen furniturePilt6-MÖÖBLIMASIN OÜ kitchen furniturePilt7-MÖÖBLIMASIN OÜ kitchen furniturePilt8-MÖÖBLIMASIN OÜ kitchen furniturePilt9-MÖÖBLIMASIN OÜ kitchen furniturePilt10-MÖÖBLIMASIN OÜ kitchen furniturePilt11-MÖÖBLIMASIN OÜ kitchen furniturePilt12-MÖÖBLIMASIN OÜ kitchen furniturePilt13-MÖÖBLIMASIN OÜ kitchen furniturePilt14-MÖÖBLIMASIN OÜ kitchen furniturePilt15-MÖÖBLIMASIN OÜ kitchen furniturePilt16-MÖÖBLIMASIN OÜ kitchen furniturePilt17-MÖÖBLIMASIN OÜ kitchen furniturePilt18-MÖÖBLIMASIN OÜ kitchen furniturePilt19-MÖÖBLIMASIN OÜ kitchen furniturePilt20-MÖÖBLIMASIN OÜ kitchen furniturePilt21-MÖÖBLIMASIN OÜ kitchen furniturePilt22-MÖÖBLIMASIN OÜ kitchen furniturePilt23-MÖÖBLIMASIN OÜ kitchen furniturePilt24-MÖÖBLIMASIN OÜ kitchen furniturePilt25-MÖÖBLIMASIN OÜ kitchen furniturePilt26-MÖÖBLIMASIN OÜ kitchen furniturePilt27-MÖÖBLIMASIN OÜ kitchen furniturePilt28-MÖÖBLIMASIN OÜ kitchen furniturePilt29-MÖÖBLIMASIN OÜ kitchen furniturePilt30-MÖÖBLIMASIN OÜ kitchen furniture

Meie teame köögimööblist kõike. Praktilised ja mugavad köögid spetsialistidelt!

Köök on ruum, kus me veedame väga suure osa oma ajast. Arvestades üldist kiiret elutempot, on just köök tihti see ainus koht, kus pere ühiselt aega veedab. Võib kindlalt väita, et köök on kodu süda ning just selle tõttu on eriti oluline, et köögimööbel oleks praktiline, mugav ning vastupidav.

Rakendades meie suurt kogemust, kavandame vastavalt kliendi soovidele unikaalse köögiplaani, mis peab silmas eluruumi omapärasid ja mõõte, kulutamata seejuures liigset pinda. Garanteerime köögimööbli sobivuse teiste ruumidega, ruumi praktilisuse, mugavuse ning vastupidavuse.

Miks tellida köögimööbel Mööblimasinalt?

- Mööblile alati 3D projekt
- Kasutame ainult kõrgekvaliteetseid materjale ning furnituure
- Meie toodetud köögid on käepärased ja mugavad
- Meie toodetud ning paigaldatud köögimööbel on vastupidav ning teenib Teid kaua
- Pakume mööbli täispaigaldust (sh sanitaartehnilised, elektri ja ventilatsiooni ühendustööd)
- Toodetud mööblile anname 2-aastase garantii

Teie poolt tellitud köögid sisustame ainult kvaliteetse köögitehnikaga.
Oleme erinevate tuntud köögitehnika brändide edasimüüjad Eestis (Smeg, Falmec, De Dietrich, AEG, Electrolux, Zanussi jpt).
 
Lisaks kvaliteetsele tootele on meie jaoks väga oluline klienditeenindus. See tähendab, et iga klient on meie jaoks kordumatu.

Meie kliendid tunnustavad meie tööd.
Mööblimasin toetab SOS Lasteküla.

Mööblimasin OÜ on Eesti Kaubandus-Tööstuskoja Liige.
 
Kaubamärgid

 


Seotud tegevusalad:
furniture
   bathroom furniture on special order
   bespoke furniture, manufacturers of furniture
   furniture supplies
   kitchen furniture
   kitchen furniture on special order
home technics
   home mashines