Inspiratsioon ja kontaktid - sisekujundus, sisustus, ehitus, aed!

Sisustusmood 2020 aastal: Lase fantaasial lennata!

2020-01-27
Sisustusmood 2020 aastal: Lase fantaasial lennata!

Pantone Aasta Värv on sinine

Paljud prognoositavad trendid ei pruugi läbi lüüa sarnaselt, aga mine tea. Eesti on pikka aega kasutatud sisekujunduses palju halli, aga värvitootja Pantone pakub selleks aastaks välja hoopis klassikalise sinise.

Pantone aastavärv 2020 (klassikaline sinine)
Pantone aastavärv 2020 (klassikaline sinine)


Pehmema joonega mööbel


Kaua on olnud moes lineaarse terava joonega mööbliesemed, aga nüüd on aeg teha hubasemale pehmema joonega mööblile ruumi! Inspiratsiooni võib võtta 1970-ndate aastate geomeetriast ja glamuurist.


Foto: Diivan Wenecja


Maalähedased toonid


Moes on värvid ja tekstuurid, mis matkivad puitu, metalli ja taimkatet. Näiteks need toonid, mis ilmnevad rikkalikus metsas nagu rohelised ja pruunid. Inspiratsiooni võib võtta ka savist ja liivast. Kõik sellised toonid loovad suurepärase keskkonna lõõgastumiseks.


Taimed

Koduse oaasi trend võtab aina suuremat hoogu sisse ja tundub, et jääb pikaks ajaks!Samet

Tool Nelson
Tool Nelson
Samet ei pruugi olla kõigi lemmik, aga kindlasti on see teema, mis on sel aastal veel kuumem kui eelmisel. Mööblitootjad ja sisekujundajad võtavad seda aina rohkem kasutusele.Looduslähedased materjalid

Villavaip Goa
Villavaip Goa
Punutised nagu korvid, seinvaibad ja muud tekstiilid toovad orgaanilise materjali näol koju soojust ja rahu. Loomulikult ei tohi unustada puitu!Mini
malismi asemel maksimalism

Minimalism on sisustusmaailmas juba väga kaua aega domineerinud, aga märgid viitavad juba mõnda aega sellele, et puhumas on vägagi muutlikud tuuled. Palju räägitakse suurtest mustritest, julgetest värvidest, mustrilistest tapeetidest ja erinevate mööblitükkide kokku sobitamisest.

A. M. Pilden, Common e-mööblipood

Contact
Inkodu.ee (sisekujundus – sisustus - ehitus - aed) - E-post: info @ inkodu.ee
Kõik õigused kaitstud - inkodu.ee ®. Info kasutamine loata ei ole lubatud!
Facebook Linkedin Instagram Google