Inspiratsioon ja kontaktid - sisekujundus, sisustus, ehitus, aed!

La La Lastela OÜ OÜ lastenhuonekalut

puhelin:
+372 5340 9822
aadress:
Kalda tee 7, Tallinn 11625 HARJUMAA
sähköposti:
info@lala-lastela.ee
puhelin:
+372 5340 9822
aadress:
Kalda tee 7, Tallinn 11625 HARJUMAA
sähköposti:
info@lala-lastela.ee
1 - La La Lastela OÜ OÜ lastenhuonekalut2 - La La Lastela OÜ OÜ lastenhuonekalut3 - La La Lastela OÜ OÜ lastenhuonekalut4 - La La Lastela OÜ OÜ lastenhuonekalut5 - La La Lastela OÜ OÜ lastenhuonekalut6 - La La Lastela OÜ OÜ lastenhuonekalut7 - La La Lastela OÜ OÜ lastenhuonekalut8 - La La Lastela OÜ OÜ lastenhuonekalut9 - La La Lastela OÜ OÜ lastenhuonekalut10 - La La Lastela OÜ OÜ lastenhuonekalut11 - La La Lastela OÜ OÜ lastenhuonekalut12 - La La Lastela OÜ OÜ lastenhuonekalut13 - La La Lastela OÜ OÜ lastenhuonekalut14 - La La Lastela OÜ OÜ lastenhuonekalut
La La Lastela OÜ on 2018. aastal loodud lastetoa sisustustoodete e-pood, mille suurim soov on pakkuda meie kõige armsamatele särasilmadele vahvaid ja põnevaid tooteid. La La Lastela keskendub ennekõike lastetoa mööblile ja sisustuselementidele, aga ka laste sõiduvahendite ja igapäevatoiminguteks vajalike toodete müügile. Ettevõtte üks eesmärkidest on pidev tootevaliku täiendamine ja uuendamine nii olemasolevates kui ka alles lisanduvates tootekategooriates, mistõttu on ikka ja jälle põhjust seada sammud La La Lastela e-poodi.

Peale e-poes juba olemasolevate toodete pakub La La Lastela ka võimalust meile kirjutada ja küsida ükskõik milliseid lastele suunatud tooteid. Meil on suur võimalus leida ja pakkuda erinevaid variante just Teie soovidele vastavatest toodetest.

Meil on suurim rõõm Teiega koostööd teha ning oleme väga avatud ka kõikidele meie klientide ettepanekutele nii toodete kui palju muu osas!
 • mööbel
 • vaibad
 • voodipesud ja tekstiilid
 • mängutelgid, mängumatid
 • jooksurattad
 • pallimered
 • sisustusaksessuaarid (seinakellad, mõõdupuud, mänguasjade korvid, sisustuspildid jpm)

Päikest ja rõõmu soovides,

La La Lastela tiim
Yhteystiedot
Inkodu.ee (sisekujundus – sisustus - ehitus - aed) - E-post: info @ inkodu.ee
Kõik õigused kaitstud - inkodu.ee ®. Info kasutamine loata ei ole lubatud!
Facebook Linkedin Instagram Google