Sisekujunduse, sisustuse, ehituse, aiakujunduse uudised ja ettevõtted

Heimtexil 2023: sisustustekstiilide trendisuunad ja värvipaletid

EKSPERDI NÕUANNE
Heimtexil 2023: sisustustekstiilide trendisuunad ja värvipaletid
Heimtexil 2023: sisustustekstiilide trendisuunad ja värvipaletid

Sisustustekstiilide maailmas võtab üha jõulisemalt sõna jätkusuutlikkus, seda nii taaskasutuses kui innovaatilistes lahendustes nende valmistamisel. Uute tekstiilide loomisel on au sees vana taaselustamine ning tehniliste protsesside ja käsitööelementidega täiustamine. Põnevate tekstuuride ja värvilahenduste loomisel peetakse silmas eelkõige jätkusuutlikku mõtteviisi.

Fabricor kardina- ja tekstiilistuudio toob teieni selle aasta sisustustekstiilide trendisuunad ja värvipaletid, illustreerides teemat Fabricori Exclusive sarja kardinakangastega.

Heimtextil on valdkonna olulisim ülemaailmne sisustustekstiilide, sisekujunduse ja sisustustrendide sündmus, mille 2023. aasta põhisõnum "TEXTILE MATTERS" kätkeb trendisuunad nelja alamjaotusesse:

1. Loo läbi taasloomise (Make and Remake)

Fabricor stuudio Black Edition kangas TABALA
Fabricor stuudio Black Edition kangas TABALA

LOO LÄBI TAASLOOMISE on keskendunud olemasolevate ressursside uuendamisele, nagu kasutatud ja vanamaterjal. See teema käsitleb eelkasutatud ja allesjäänud tekstiilide muutumist esteetilisteks ja ihaldusväärseteks toodeteks. Disainerid kasutavad loovaid ja ootamatuid protsesse ja rakendusi, et taaskasutada juba olemasolevaid korduvkasutatavaid materjale.

Kasutusel on tehnikad nagu ületrükk, ülevärvimine, brikolaaž, kollaaž, tikandid, aplikatsioonid, tekstureeritud kudumine, sõlmede sõlmimine ja narmad. Samuti on kasutusel ääristamine ning lapitöö, mis loovad maksimalistliku ja rõõmsa segu värvist, trükist, mustrist ja tekstuurist. "Make and Remake'i" leidlik ja geniaalne lähenemine on rõõmustav ja energiline.

Ületrükkimise ja ülevärvimise protsessid muudavad vana uueks, kihilised värvimustrid ja graafika viivad julgete ja maksimalistlike, kuid samas teadlike kujundusteni. Ka värvid taaskasutatakse – sünteetilised eredad ja heledad toonid on küllastunud, summutatud ja määrdunud keerukate alatoonidega, läbi mille austatakse tekstiilikiudude eelmisi elusid.

Värvipalett: Nüansirikaste heledate toonide palett esindab värve, mis on taaskasutatud ja taastatud. Küllastunud toonid pakuvad täiendavat rikkalikkust, mis viitab vanuse, kulumise ja muutumise mõjule ajas ja töötlemises.

2. Pidev jätkuvus (Continuous)

Fabricor stuudio Mark Alexander kangas WOODBLOCK II
Fabricor stuudio Mark Alexander kangas WOODBLOCK II

PIDEV JÄTKUVUS tähistab jäätmevaba suletud ahelaga tootmist, mille käigus materjale kasutatakse ikka ja jälle. Tehniliselt arenenud taastamis-protsessid võimaldavad disaineritel tekstiilide loomisel saavutada viimistletud esteetika, kuna materjalid säilitavad oma esialgse kvaliteedi. Tootmisahelas on tähtsal kohal hoida madalat mõju keskkonnale.

Selles teemajaotuses peetakse siinkohal silmas eelkõige monomateriaalsust, sest üksikuid materjale on lihtsam ringlusse võtta kui segusid. Jääkkiud kedratakse ja materjalifragmendid liidetakse, et luua uusi komposiitmaterjale ja tekstiile. “Continious” teema ulatub disainist oluliselt kaugemale - siin suurendab läbipaistvust ja usaldust ning pideva sõnumi edastamine selgelt ja lihtsalt tugevdab seda sidet.

Värvipalett: Kahandatud minimalistlik värvipalett tõstab esile kaasaegsed olulised toonid. Nüansirikaste alatoonide ja keerukamate toonidega antakse au klassikalistele värvidele alates säravvalgest kuni soojade hallide ja salvei seeriani kuni sinise ja peaaegu mustani.

3. Maapõue sisemusest (From Earth)

Fabricor stuudio Zinc textile kangas ROCCAPINA
Fabricor stuudio Zinc textile kangas ROCCAPINA

MAAPÕUE SISEMUSEST keskendub loodusmaailmale ja selle heaolu hüvedele. Selle teemaga tõstetakse esikohale sügav austus materjalide vastu ja soov taastada ühendus loodusega. Disainerid keskenduvad mitmekesiste loodusvarade potentsiaalile, rõhutades orgaaniliste materjalide soojust ja pehmust ning loodusliku värvimise mitmekesisust.

Rõhutatakse Maa materjalide olemasolevat ilu, kuna disainerid lähtuvad ja teevad loodusega koostööd, mitte ei kontrolli seda, võttes arvesse looduslikke erinevusi. Ebatäiuslikkust ja varieeruvust eelistatakse standardiseerimisele ning teadlikult otsitakse töötlemata viimistlust.

"From Earth" kasutab meisterdamistehnikaid, et lisada tekstuuri ja puutetundlikkust. See teema annab ökoloogilisele maapealsele esteetikale teretulnud uue erksuse. Looduslikku varieeruvus ja mittestandardsus on esindatud nii värvi, pinnatekstuuri kui viimistluse osas. Materjalid jäetakse nende kõige loomulikumasse olekusse - tekstiil on pleegitamata ja värvimata, pinnad on rafineerimata, toored ja tekstuursed.

Värvained on looduslikud, alates traditsioonilistest botaanilistest ja indigovärvidest kuni alternatiivsete tänapäevaste põllumajandus- ja toidujäätmetest valmistatud värvideni.

Värvipalett: Looduskeskne, muldne palett peegeldab orgaanilist ainet ja looduslähedasi värvaineid. Toonid on soojad, pehmed ja summutatud - taimset päritolu botaanilised toonid ulatuvad keerukatest oliivi- ja laimitoonidest sooja beeži ja roosa ning julge indigoni. See palett tähistab orgaanilise värvi kaunist loomulikku varieerumist ja nüansse.

4.Loodusest projekteeritud (Nature Engineered)

Fabricor stuudio Kirkby Design kangas BURST
Fabricor stuudio Kirkby Design kangas BURST

LOODUSEST PROJEKTEERITUD teemajaotus toob esile orgaanilise materjali, mida taastöödeldakse mehaaniliste vahenditega, andes seeläbi uue tähenduse mõistele "looduslik". Disainerid ja tegijad töötavad looduslike ja taastavate ainetega, kasutades tipptasemel tehnikaid, et töödelda need nutikateks ja funktsionaalseteks tekstiilideks ja materjalideks, kus puhtad jooned ning konstrueeritud vormid on lihvitud ja täiustatud.

Siin on kätketud kaalutletud disainisuund, mis võimaldab disaineritel keskenduda jätkusuutlikkusele algusest lõpuni, alates hankimisest kuni töötlemiseni kuni kasutusea lõpuni. Põhiline suhe looduse ja taastumisega on aga endiselt võtmetähtsusega ning "Nature Engineered" säilitab tunnetatava pehmuse, edastades orgaanilist sisendit soojemas käsitluses.

Selle teema fookus on alternatiivsetel looduslikel materjalidel, nagu seeneniidistik ja bakteriaalne tselluloos, et luua ülitargad, funktsionaalsed ja jätkusuutlikud alternatiivid tavapärastele tööstus- ja moematerjalidele. Materjalid hangitakse kasutades kiude, mille kasvatamine avaldab positiivset mõju Maale, sealhulgas on esindatud niine, kanep, lina ja ka nõges. Need materjalid ja tekstiilid on inimestele ja planeedile kasulikud, sest ei sisalda kemikaale ja sünteetikat.

Värvipalett:

Maalähedane palett tähistab looduse ja inimtehnoloogia kokkusaamist - külmad hallid toonid on asendunud kaasaegsete värskete neutraalsete värvidega peegeldades uut ja õitsvat suhet loodusega, mis on sümbiootiline ja koostööl põhinev. Konstrueeritud looduslikud toonid on värsked, puhtad ja rafineeritud kvaliteediga soojadest beežidest pruunikasroheliseni.

Fabricor kardina- ja tekstiilistuudio väärtustab keskkonnateadliku tarbimist läbi teadlike sisustuslahenduste ja jätkusuutlike materjalide rakendamise pidades silmas mõju ümbritsevale. Nende kangavalikus on rõhuasetus naturaalsetel ja eetiliselt toodetud tekstiilidel, mille tootmisahel on läbipaistev austades loodust tervikuna.

Autor: Fabricor kardina- ja tekstiilistuudio disainerid (Marika Tani, Kadri Kuht)

Seotud ettevõte:
Logo - FABRICOR OÜ kardina- ja tekstiilistuudio
Kastani 42, 50410 Tartu (Aparaaditehase loomekvartal)
+372 5645 4527

Terviklikud kardinalahendused ja elegantsed sisustuskangad, tapeedid, dekoratiivpadjad, vaibad. Kardinasalongi disainer Marika Tani jõuab Teieni üle Eesti.

Kuus head mõtet alanud aastaks

Iga algus on hea aeg teha põhjalik suurpuhastus – seda nii asjades kui ka oma mõtetes. On teadatuntud tõde, et segamini tuba mõjutab ka stressitaset.

Tapeeditrendid 2023

2023 tapeeditrendide märksõnad on rikkalikud küllastunud toonid, modernsed kurvid, pehme geomeetria, tekstuurid, biofiilne disain, botaaniline muster, re-disain.

Pantone 2023. aasta värv Viva Magenta 18-1750 ergutab meeli

Viva Magenta on särav ja elujõuline looduse punaste perekonnast inspireeritud värv, mis ergutab meie meeli ja aktiveerib rõõmsa, optimistliku ja meelekindla hoiaku ning piiranguteta tegutsemisjulguse.

6 olulisemat sisustustrendi 2023. aastal

2023. aastal pannakse sisustuses veel enam rõhku sellele, kuidas kodu inimest tundma paneb, kuidas see muudab teda õnnelikumaks, tervislikumaks ja produktiivsemaks.

Sadolini 2023. aasta värv on Wild Wonder - loodusest inspireeritud särav toon

Sadolin Aasta Värv 2023 Wild WonderTM on loodusest inspireeritud särav toon, mis aitab meil loodusega ühenduses olla ja end oma kodus paremini tunda.

Tikkurila 2023. aasta värv Rosy Moment sümboliseerib soojust ja empaatiat

Tikkurila 2023. aasta värv V413 Rosy Moment ehk roosiline hetk sümboliseerib kellegagi ühiste mälestuste loomist ja kodutunnet.

Välidiivan MOOD ei vaja kaitset vihma ega liigse päikese eest

Oot-Oot Stuudio uue terrassimööbli MOOD vorm on minimalistlik, kuid hoolimata sellest on see siiski väga mõnus istumiskoht.

Uus vahemerehõnguline kollektsioon NATURAL SEASIDE

Uus, värske Home&you vahemerehõnguline kollektsioon NATURAL SEASIDE on inspireeritud meremotiividest nagu kalad, krabid, teokarbid ja sinine merevesi.

Rippvalgusti Croissant - 4Roomi uudistoode 2023

4Roomi Croissanti rippvalgustite suured mõõtmed teevad neist sobiva valiku avaratesse ja kõrgete lagedega ruumides, kus vajatakse efektset ja unikaalset aktsenti.

U&K Interiors - suurepärane valik eriilmelise ruumi sisustamiseks!

Sisustussalongi valikust leiab nii luksuslikku modernset kui sooja Prantsuse maamaja elemente, aga ka klassikat ja küllusliku Hollywood glami disainistiili.

Miks on markiis must-have toode sinu majas või suvekodus?

See lihtsalt hooldatav varikatus (markiis) kaitseb sind heitliku ilma eest ja nii ei pea kauaoodatud koosviibimine õdusal terrassil edasi lükkuma.

Erilahendustega polsterseinad, voodid ja diivanid - nagu rätsepaülikond!

Pehme mööbli erilahendustele spetsialiseerunud ettevõtte Pikk Pink meistri Kalmer Alliku sõnul on eriti aktuaalsed on tema igapäevatöös diivanite erilahendused ja reprod (koopiad) ning polsterseinad ja voodid.

CRANE kui sotsiaalne perfektsionism

Radis Furniture riiul CRANE, on enamat kui lihtsalt mööbliese - see on sümbioos materjalivalikust ja läbimõeldud disainist.

Galerii: Muljeid sisustusmessilt INTERJÖÖR 2023

Eks meis kõigis ole peidus väikene sisekujundaja, aga on hetki, kui tunned, et ideedest ja mõtetest jääb vajaka. Hädast aitab välja 21. – 23. aprillil toimuv sisustusmess.

Galerii: Kevadiselt värske ja ajatult moodne perekodu Järvekülas

Stuudio 88 sisearhitekt Ljudmilla Funika-Müüri loodud kaunis sisearhitektuurne lahendus. Lisaks nõuanded ja nipid ise sisustajale!

Kuidas valida vaipa?

Esikus ja köögis kasutatakse vaipu võrreldes teiste tubadega märksa intensiivsemalt ja seetõttu tasub sinna valida vaibad, mis on vastupidavad ning lihtsasti puhastavad.

Küünlajääkide taaskasutus: mida ja kuidas kasutada?

Põlenud küünla jäägid pole just esimene asi, mis tuleb taaskasutusele mõeldes pähe.

Toatäis inspiratsiooni algavaks terrassihooajaks Home&you-st

Just nüüd on ideaalne aeg valmistuda terrassihooajaks. Home&you soovitab seal meeldivat õhkkonda loomiseks valida kauni laudlina, nõud, tekstiilid ja kaunistused.

Uuendused küünalde maailmas: teeküünlad, mida saab kasutada ilma aluseta jm

Võhma Valgusevabriku uute erikujuliste teeküünalde all olevad spetsiaalsed nupukesed võimaldavad neid kasutada ilma eraldi aluseta.

Kesktolmuimeja süsteem on taas tegemas võidukäiku, aga nüüd koos robotiga

Miks paigaldada koju kesktolmuimeja süsteem? Kesktolmuimeja süsteemiga koristamisel ei jää ainsatki tolmuosakest samasse ruumi lendlema.

Luksuliku kodu kohustuslik mugavuslahendus - hoiusüsteem Smartlift

Kes oleks varem uskunud, et enam ei pea mitte keldrisse minema, vaid kelder tuleb ise maa peale? Uudne Smartlift hoiusüsteem on kompaktne versioon maakelder-veinikedrist.

Kujunda isikupärane köök tapeediga

Sirgjoonelisse modernse stiili ja avatud planeeringuga köök-söögituppa, mis enamasti on ka elutoa jätkuks, on parim valik suuremõõdulise mustriprindiga tapeet.

Villeroy & Bochi uus vannitoakollektsiooni Antao on inspireeritud kastepiisast

Villeroy & Bochi vannitoakollektsiooni loomisel sai disainistuudio kaschkasch inspiratsiooni hommikusest kastepiisast, mis seob nii valamut, vanni, mööblit, peegleid kui ka segisteid.

Puntotre: vannitoa ja majapidamisruumi sisustamise elegantsed lahendused

Puntore vannitoamööbel on loodud vastu pidama niiskusele ja kulumisele, tagades pikaajalise kasutamise. Ruumisäästvad kapid, uudsed kujud peeglitel, mööbliga samas toonis tööpind jpm.

Innovatsioon Itaaliast: uus köögimööbli seeria Nautila by Arrital

Arritali Nautila mööbel on premium klassi köökidele omaselt suunatud disainiteadlikule inimesele, kellele on oluline kvaliteet ja kauakestev tulemus.

Kevadpäike paistab! 3 põhjust, miks valida pimendavad kardinad

Pimendavad kardinad võivad blokeerida 99,9% akendest tuppa tulevast valgusest.

Mis teeb RAVAKi akrüülvannid eriti vastupidavaks?

RAVAK pakub kvaliteetseid valatud akrüülist vanne, millel on palju eeliseid võrreldes pressitud akrüülist valmistatud vannidega.

Radise riiulikollektsiooni uus hästi peidetud juveel - riiul STEP

STEP riiulid pakuvad piisavalt ruumi, et mahutada raamatuid ja kaustu, mis teeb neist ideaalse kaaslase nii kontorisse kui ka kodukabinetti.

Kuidas kujundada endale ergonoomiline köök?

Selleks, et kööki oleks ergonoomiliselt mugav kasutada, peaks silmas pidama järgmisi aspekte: liikumistrajektoorid, töötamise kõrgus, ulatuskõrgus,...

Ares mooduldiivan on muudetav vastavalt Sinu vajadustele

Disaini ise omale diivan! Rave Mööbli Ares mooduldiivanil saab muuta nii nurgamooduli suurust, istumispadja pehmust, kangast, jalgu...

Millised energiad Yin vee Jänese aastat 2023 kujundavad ja kuidas need enda kasuks tööle panna?

Voolavus ja muutused on Jänese aasta peamised märksõnad. Kui eelmine aasta oli väljapoole elamise aeg, siis see aasta on sissepoole elamise aeg ehk enesest arusaamine ja rolli määratlemisega tegelemine.

Nobeli meriinovillast tooted toetavad tervist ja hea une teket

Meriinovillast tekil on teiste levinud teki- ja padjamaterjalide ees hulk eeliseid.

Fototapeedid Wallcrafts  - maalikunst, mida saab panna ka vannituppa!

Need fototapeedid sobivad kasutamiseks ka niisketes ruumides, nagu näiteks vannituba. Sellisel juhul toodetakse tapeet veekindlast materjalist.

Home&you: sel hooajal on Shades of Nature kollektsioonis rohkem värve

Üldlevinud beeži, pruuni ja loodusliku valge varjundi kõrvalt leiab õrna pastelse rohelise. Samuti taimetrükid, mis interjööri elavdavad.

Oluline köögimööbli stiili valimisel: sise- ja välisruumi kooskõla

Maja välisilme võib anda ka olulisi vihjeid köögimööbli stiili, värvi ja materjali valiku osas.

Sisseehitatud dušikomplektid ja valamusegistid Damixa

Damixa lahendused on ühtaegu lihtsad ja paindlikud, sest on üks seinasisene baas, mis sobib nii valamule kui ka dušile.

Looduskivi ühendab praktilisuse, vastupidavuse ja unikaalse esteetilisuse

Looduskivide valimine sisekujundusprojektidesse ja müük.

Ostad uut kodu, kuid eelmise müük venib? Bonava tõi turule turvalise koduostu lahenduse

Bonava Eesti pakub oma koduostjatele turvatunnet, et meelepärane kodu ei jääks ostmata, kui elus peaks ette tulema ootamatusi.

Raamat poodides: Yin musta Vee Jänese aasta 2023

2023. aasta 22. jaanuaril algab yin vesi Jänese aasta. Kindlasti ei ole tegemist Kassi aastaga, sest hiinlaste arvates omab ainult Jänes maagilist võlu, jõudu ja tarkust.

5 lihtsat näpunäidet uue teleri valimiseks

LG tehnikaeksperdid jagavad viis väärtuslikku näpunäidet, kuidas erineva suuruse ja hinnaklassiga mudelite seast just endale sobivaim teler leida.

Käsitöövaibad LIGNE PURE - vaoshoitud disain ja lõputud eksperimendid tekstuuridega

Käsitöövaibad LIGNE PURE - on täiesti uutmoodi loominguline maailm, töö laia tekstuuride, tehnikate ja materjalide spektriga.

Iittala 2023. aasta klaasivärvid on Sevilla oranž, ultramariinsinine ja vask

Ultramariinsinise rüü on sel aastal saanud suuga puhutud Flora vaas, Valkea küünlaalus, Kastehelmi klaasid, kausid, taldrikud, küünlaalus, Aino Aalto kahes suuruses klaasid ning Raami klaasid.

Miks diivani konstruktsioon vastu ei pea: liigne raskus, laste hüppamine, lemmikloomad

Telereklaamides näeme ikka ja jälle hooga diivanile potsatavaid täiskasvanuid ja nendel rõõmsalt hüppavaid lapsi. See on reklaamides tavapärane ja mõjub inspireerivalt. Aga diivan ei ole batuut!

Põhjamaise vannitoa disainipärlid

Väga praktiliseks lahenduseks on kasutada vannitoas mahukat peegelkappi, kuhu on hea peita oma erinevad potsikud.

Sobiva söögilaua valimine – millest lähtuda?

Õige söögilaua valimine ei pruugi olla sugugi lihtne ülesanne. Kuigi tahaks esimeses järjekorras lähtuda valiku tegemisel disainist, peaks..

Allibert - kvaliteetne vannitoamööbel prantsuse tootjalt

Allibert on vannitoamööbli ja sanitaartehnika tootja, kelle peamine eesmärk on luua kaasaegset skandinaavialikku mööblit, mis on vastupidav ja jätkusuutlik. Northnavia veebipoes!

Toidujäätmete purustajad TEKA - praktiline, mugav, vaikne ja turvaline

Teka uus toidujäätmete purustaja aitab hoida köögi puhtana bakteritest, lõhnadest ja prügist.

Veesein-kaskaadkosk: uudne ja atraktiivne ruumiliigendaja

Veesein-ruumiliigendaja on nutikas neli-ühes-lahendus, mis lisaks interjööri ilmestamisele ning ruumi eraldamisele aitab ka õhku puhastada ja niisutada.

Uuring: Eesti inimesed hindavad säästlikku ja kauakestvat vannituba

Baltikumi inimestele on tähtis, et vannituba oleks kvaliteetne ja kestaks kaua. Samuti on olulised vett säästvad lahendused.

Uus visioon vannitoast: geniaalselt ruumisäästlik, avar ja funktsionaalne

Uue põlvkonna elegantne, mugav ja ruumisäästlik vannitoamööbel. Kõik vajalik vannitoas on silme alt peidus, aga sama kiirelt ka leitav - lihtsalt geniaalne!

Mustris on suur valik kardinakangaid ja professionaalne õmblusteenus

Tuleme Sulle appi kardinakanga valikul, disainil ja tehniliste lahenduste leidmisel kuni kardinate õmblemise ja paigaldamiseni välja.

Light + Building valgustite mess: innovatsioon tehnoloogias ja mitmekesised disainitrendid

Innovatsiooni uuemad tuuled puudutavad peamiselt valgusallikaid ja nendega seotud kontrollereid, mis lubavad reguleerida valguse võimsust, intensiivsust, värvitemperatuuri jm.

Palazzo Interiors tõi Ruukki Pärnu kontori uude ajastusse

Palazzo sisekujundajad said ülesandeks luua kogu Pärnu Ruukki kontoripinnale täiesti uus sisekujunduse kontseptsioon.

Mööblidisaini hübriidid on abiks kaugtööle

Uus ruumisäästlik mööblilahendus kodukontorisse - Radis Furniture pööratava lauaga kummut FOLDY.

MotionBlinds süsteemiga aknakatted Avaekspertidelt: mugavuse uus standard!

MotionBlindsi toiteallikaga nutikaid ruloosid saab hõlpsasti automatiseerida eelseadistatuse ja taimerite abil ning ühendada nutikate ökosüsteemidega.

Uuring: kodu kehva planeeringu üle kurdab iga kolmas eestimaalane

YIT müügijuhi sõnul tahetakse kõige sagedamini muuta korteri elektri- ja valguslahendust, näiteks pistikupesade ja lülitite asukohta ja nende arvu.

Milline segisti valida?

Kui osad segistid on minimalistlikud ja loodud ruumi sobituma, siis teised annavad vannitoale iseloomu ja tooni. Tutvustame Gustavsbergi segistite võimalusi.

Unikaalse vannitoamööbli sünnilugu

Põneva lahenduse on välja mõelnud Anvar Valge, kes tutvustab efektset taaskasutatud materjalist mööblit, mille vormiks on bauroci plokid ja mis on viimistletud loodusliku tadelaktiga.

Valgustid: kuidas valida elutuppa see õige?

Elutuppa valgustite valimine sõltub väga palju ruumi suurusest ja sellest, kas elutuba on eraldi või köögiga koos.

Noore ja aktiivse pere julgete valikutega kodu

Sisekujundaja Tatiana Bobchinskaya kujundatud köögi värvilahendus oli algselt valitud rahulik ja vaoshoitud, kuid pere soovis värvi juurde lisada.

Kuidas arvestada aknale õiges mõõdus kardinad?

Kardinate kõrguse arvestamiseks tuleks mõõta ära akna kõrgus või terve sein, kui on soov panna maast laeni kardinad.

Radis Furniture: söögilaudade ABC

Teeme ülevaate Radis Furniture söögilaudadest, mis võimaldavad mugavalt transformatsiooni.

Iittala maagiline Taika kollektsioon tähistab 15. sünnipäeva müstiliste sookurgedega

Uue tumeda mustriga sünnipäevakollektsioonis on kruus, dekoratiivsed minikruusid ning mitmeotstarbelised hoiukarbid. Kruusidel on erikollektsiooni märgistus.

Vannitoa kontseptsioon Classic II: klassika selle sõna parimas tähenduses

Vannis ja duši all käimiseks igas suuruses vannitoas on Classic sarjas vannid viies erinevas mõõdus. Nüüd saab valida ka ainulaadse 120 cm vanni.

Tapeedikollektsioon Huset i Solen - iga muster jutustab loo kodust

Sandberg Wallpaper sai omale au piiluda rootsi kunstilooja Carl Larssoni koju ning luua kunstniku kodu interjöörist inspireeritud tapeetidekollektsioon.

Uut diivanit valides ei tasu piirduda vaid hinna ja mõõtude sobivusega

Osadel diivanitel ja nurgadiivanitel on olemas nn relax-funktsioon, mis võimaldab istme sügavust vaid nupuvajutusega reguleerida. Samuti seljatuge sättida.

Meist - Teenused - Kontakt
Inkodu.ee (sisekujundus – sisustus - ehitus - aed) - E-post: info @ inkodu.ee
Kõik õigused kaitstud - inkodu.ee ®. Info kasutamine loata ei ole lubatud!
Facebook Linkedin Instagram Google Twitter Youtube