Sisekujunduse, sisustuse, ehituse, aiakujunduse uudised ja ettevõtted

Heimtexil 2023: sisustustekstiilide trendisuunad ja värvipaletid

EKSPERDI NÕUANNE

Sisustustekstiilide maailmas võtab üha jõulisemalt sõna jätkusuutlikkus, seda nii taaskasutuses kui innovaatilistes lahendustes nende valmistamisel. Uute tekstiilide loomisel on au sees vana taaselustamine ning tehniliste protsesside ja käsitööelementidega täiustamine. Põnevate tekstuuride ja värvilahenduste loomisel peetakse silmas eelkõige jätkusuutlikku mõtteviisi.

Fabricor kardina- ja tekstiilistuudio toob teieni selle aasta sisustustekstiilide trendisuunad ja värvipaletid, illustreerides teemat Fabricori Exclusive sarja kardinakangastega.

Heimtextil on valdkonna olulisim ülemaailmne sisustustekstiilide, sisekujunduse ja sisustustrendide sündmus, mille 2023. aasta põhisõnum "TEXTILE MATTERS" kätkeb trendisuunad nelja alamjaotusesse:

1. Loo läbi taasloomise (Make and Remake)

Fabricor stuudio Black Edition kangas TABALA
Fabricor stuudio Black Edition kangas TABALA

LOO LÄBI TAASLOOMISE on keskendunud olemasolevate ressursside uuendamisele, nagu kasutatud ja vanamaterjal. See teema käsitleb eelkasutatud ja allesjäänud tekstiilide muutumist esteetilisteks ja ihaldusväärseteks toodeteks. Disainerid kasutavad loovaid ja ootamatuid protsesse ja rakendusi, et taaskasutada juba olemasolevaid korduvkasutatavaid materjale.

Kasutusel on tehnikad nagu ületrükk, ülevärvimine, brikolaaž, kollaaž, tikandid, aplikatsioonid, tekstureeritud kudumine, sõlmede sõlmimine ja narmad. Samuti on kasutusel ääristamine ning lapitöö, mis loovad maksimalistliku ja rõõmsa segu värvist, trükist, mustrist ja tekstuurist. "Make and Remake'i" leidlik ja geniaalne lähenemine on rõõmustav ja energiline.

Ületrükkimise ja ülevärvimise protsessid muudavad vana uueks, kihilised värvimustrid ja graafika viivad julgete ja maksimalistlike, kuid samas teadlike kujundusteni. Ka värvid taaskasutatakse – sünteetilised eredad ja heledad toonid on küllastunud, summutatud ja määrdunud keerukate alatoonidega, läbi mille austatakse tekstiilikiudude eelmisi elusid.

Värvipalett: Nüansirikaste heledate toonide palett esindab värve, mis on taaskasutatud ja taastatud. Küllastunud toonid pakuvad täiendavat rikkalikkust, mis viitab vanuse, kulumise ja muutumise mõjule ajas ja töötlemises.

2. Pidev jätkuvus (Continuous)

Fabricor stuudio Mark Alexander kangas WOODBLOCK II
Fabricor stuudio Mark Alexander kangas WOODBLOCK II

PIDEV JÄTKUVUS tähistab jäätmevaba suletud ahelaga tootmist, mille käigus materjale kasutatakse ikka ja jälle. Tehniliselt arenenud taastamis-protsessid võimaldavad disaineritel tekstiilide loomisel saavutada viimistletud esteetika, kuna materjalid säilitavad oma esialgse kvaliteedi. Tootmisahelas on tähtsal kohal hoida madalat mõju keskkonnale.

Selles teemajaotuses peetakse siinkohal silmas eelkõige monomateriaalsust, sest üksikuid materjale on lihtsam ringlusse võtta kui segusid. Jääkkiud kedratakse ja materjalifragmendid liidetakse, et luua uusi komposiitmaterjale ja tekstiile. “Continious” teema ulatub disainist oluliselt kaugemale - siin suurendab läbipaistvust ja usaldust ning pideva sõnumi edastamine selgelt ja lihtsalt tugevdab seda sidet.

Värvipalett: Kahandatud minimalistlik värvipalett tõstab esile kaasaegsed olulised toonid. Nüansirikaste alatoonide ja keerukamate toonidega antakse au klassikalistele värvidele alates säravvalgest kuni soojade hallide ja salvei seeriani kuni sinise ja peaaegu mustani.

3. Maapõue sisemusest (From Earth)

Fabricor stuudio Zinc textile kangas ROCCAPINA
Fabricor stuudio Zinc textile kangas ROCCAPINA

MAAPÕUE SISEMUSEST keskendub loodusmaailmale ja selle heaolu hüvedele. Selle teemaga tõstetakse esikohale sügav austus materjalide vastu ja soov taastada ühendus loodusega. Disainerid keskenduvad mitmekesiste loodusvarade potentsiaalile, rõhutades orgaaniliste materjalide soojust ja pehmust ning loodusliku värvimise mitmekesisust.

Rõhutatakse Maa materjalide olemasolevat ilu, kuna disainerid lähtuvad ja teevad loodusega koostööd, mitte ei kontrolli seda, võttes arvesse looduslikke erinevusi. Ebatäiuslikkust ja varieeruvust eelistatakse standardiseerimisele ning teadlikult otsitakse töötlemata viimistlust.

"From Earth" kasutab meisterdamistehnikaid, et lisada tekstuuri ja puutetundlikkust. See teema annab ökoloogilisele maapealsele esteetikale teretulnud uue erksuse. Looduslikku varieeruvus ja mittestandardsus on esindatud nii värvi, pinnatekstuuri kui viimistluse osas. Materjalid jäetakse nende kõige loomulikumasse olekusse - tekstiil on pleegitamata ja värvimata, pinnad on rafineerimata, toored ja tekstuursed.

Värvained on looduslikud, alates traditsioonilistest botaanilistest ja indigovärvidest kuni alternatiivsete tänapäevaste põllumajandus- ja toidujäätmetest valmistatud värvideni.

Värvipalett: Looduskeskne, muldne palett peegeldab orgaanilist ainet ja looduslähedasi värvaineid. Toonid on soojad, pehmed ja summutatud - taimset päritolu botaanilised toonid ulatuvad keerukatest oliivi- ja laimitoonidest sooja beeži ja roosa ning julge indigoni. See palett tähistab orgaanilise värvi kaunist loomulikku varieerumist ja nüansse.

4.Loodusest projekteeritud (Nature Engineered)

Fabricor stuudio Kirkby Design kangas BURST
Fabricor stuudio Kirkby Design kangas BURST

LOODUSEST PROJEKTEERITUD teemajaotus toob esile orgaanilise materjali, mida taastöödeldakse mehaaniliste vahenditega, andes seeläbi uue tähenduse mõistele "looduslik". Disainerid ja tegijad töötavad looduslike ja taastavate ainetega, kasutades tipptasemel tehnikaid, et töödelda need nutikateks ja funktsionaalseteks tekstiilideks ja materjalideks, kus puhtad jooned ning konstrueeritud vormid on lihvitud ja täiustatud.

Siin on kätketud kaalutletud disainisuund, mis võimaldab disaineritel keskenduda jätkusuutlikkusele algusest lõpuni, alates hankimisest kuni töötlemiseni kuni kasutusea lõpuni. Põhiline suhe looduse ja taastumisega on aga endiselt võtmetähtsusega ning "Nature Engineered" säilitab tunnetatava pehmuse, edastades orgaanilist sisendit soojemas käsitluses.

Selle teema fookus on alternatiivsetel looduslikel materjalidel, nagu seeneniidistik ja bakteriaalne tselluloos, et luua ülitargad, funktsionaalsed ja jätkusuutlikud alternatiivid tavapärastele tööstus- ja moematerjalidele. Materjalid hangitakse kasutades kiude, mille kasvatamine avaldab positiivset mõju Maale, sealhulgas on esindatud niine, kanep, lina ja ka nõges. Need materjalid ja tekstiilid on inimestele ja planeedile kasulikud, sest ei sisalda kemikaale ja sünteetikat.

Värvipalett:

Maalähedane palett tähistab looduse ja inimtehnoloogia kokkusaamist - külmad hallid toonid on asendunud kaasaegsete värskete neutraalsete värvidega peegeldades uut ja õitsvat suhet loodusega, mis on sümbiootiline ja koostööl põhinev. Konstrueeritud looduslikud toonid on värsked, puhtad ja rafineeritud kvaliteediga soojadest beežidest pruunikasroheliseni.

Fabricor kardina- ja tekstiilistuudio väärtustab keskkonnateadliku tarbimist läbi teadlike sisustuslahenduste ja jätkusuutlike materjalide rakendamise pidades silmas mõju ümbritsevale. Nende kangavalikus on rõhuasetus naturaalsetel ja eetiliselt toodetud tekstiilidel, mille tootmisahel on läbipaistev austades loodust tervikuna.

Autor: Fabricor kardina- ja tekstiilistuudio disainerid (Marika Tani, Kadri Kuht)

Seotud ettevõte:
Logo - FABRICOR OÜ kardina- ja tekstiilistuudio
Kastani 42, 50410 Tartu (Aparaaditehase loomekvartal)
+372 5645 4527

Terviklikud kardinalahendused ja elegantsed sisustuskangad, tapeedid, dekoratiivpadjad, vaibad. Kardinasalongi disainer Marika Tani jõuab Teieni üle Eesti.

Kuus head mõtet alanud aastaks

Iga algus on hea aeg teha põhjalik suurpuhastus – seda nii asjades kui ka oma mõtetes. On teadatuntud tõde, et segamini tuba mõjutab ka stressitaset.

Tapeeditrendid 2023

2023 tapeeditrendide märksõnad on rikkalikud küllastunud toonid, modernsed kurvid, pehme geomeetria, tekstuurid, biofiilne disain, botaaniline muster, re-disain.

Pantone 2023. aasta värv Viva Magenta 18-1750 ergutab meeli

Viva Magenta on särav ja elujõuline looduse punaste perekonnast inspireeritud värv, mis ergutab meie meeli ja aktiveerib rõõmsa, optimistliku ja meelekindla hoiaku ning piiranguteta tegutsemisjulguse.

6 olulisemat sisustustrendi 2023. aastal

2023. aastal pannakse sisustuses veel enam rõhku sellele, kuidas kodu inimest tundma paneb, kuidas see muudab teda õnnelikumaks, tervislikumaks ja produktiivsemaks.

Sadolini 2023. aasta värv on Wild Wonder - loodusest inspireeritud särav toon

Sadolin Aasta Värv 2023 Wild WonderTM on loodusest inspireeritud särav toon, mis aitab meil loodusega ühenduses olla ja end oma kodus paremini tunda.

Tikkurila 2023. aasta värv Rosy Moment sümboliseerib soojust ja empaatiat

Tikkurila 2023. aasta värv V413 Rosy Moment ehk roosiline hetk sümboliseerib kellegagi ühiste mälestuste loomist ja kodutunnet.

Galerii: Kastepiisast inspireeritud vannitoakollektsioon Antao

Villeroy & Bochi vannitoakollektsiooni loomisel sai disainistuudio kaschkasch inspiratsiooni hommikusest kastepiisast, mis seob nii valamut, vanni, mööblit, peegleid kui ka segisteid.

Puntotre: vannitoa ja majapidamisruumi sisustamise elegantsed nutilahendused

Puntore vannitoamööbel on loodud vastu pidama niiskusele ja kulumisele, tagades pikaajalise kasutamise. Ruumisäästvad kapid, uudsed kujud peeglitel, mööbliga samas toonis tööpind jpm.

Innovatsioon Itaaliast: uus köögimööbli seeria Nautila by Arrital

Arritali Nautila mööbel on premium klassi köökidele omaselt suunatud disainiteadlikule inimesele, kellele on oluline kvaliteet ja kauakestev tulemus.

Home&you: Too kevad ja lihavõttepühad juba varem tuppa!

almistu sinagi kevadpühadeks ja too kevad juba varem tuppa - kaunista kodu armsate jäneste ja rõõmsate värvidega.

Kevadpäike paistab! 3 põhjust, miks valida pimendavad kardinad

Pimendavad kardinad võivad blokeerida 99,9% akendest tuppa tulevast valgusest.

Mis teeb RAVAKi akrüülvannid eriti vastupidavaks?

RAVAK pakub kvaliteetseid valatud akrüülist vanne, millel on palju eeliseid võrreldes pressitud akrüülist valmistatud vannidega.

Radise riiulikollektsiooni uus hästi peidetud juveel - riiul STEP

STEP riiulid pakuvad piisavalt ruumi, et mahutada raamatuid ja kaustu, mis teeb neist ideaalse kaaslase nii kontorisse kui ka kodukabinetti.

Kuidas kujundada endale ergonoomiline köök?

Selleks, et kööki oleks ergonoomiliselt mugav kasutada, peaks silmas pidama järgmisi aspekte: liikumistrajektoorid, töötamise kõrgus, ulatuskõrgus,...

Ares mooduldiivan on muudetav vastavalt Sinu vajadustele

Disaini ise omale diivan! Rave Mööbli Ares mooduldiivanil saab muuta nii nurgamooduli suurust, istumispadja pehmust, kangast, jalgu...

Millised energiad Yin vee Jänese aastat 2023 kujundavad ja kuidas need enda kasuks tööle panna?

Voolavus ja muutused on Jänese aasta peamised märksõnad. Kui eelmine aasta oli väljapoole elamise aeg, siis see aasta on sissepoole elamise aeg ehk enesest arusaamine ja rolli määratlemisega tegelemine.

Tule paku oma disainiloomingut messi INTERJÖÖR raames toimuval disainilaadal

Disainilaat toimub Eesti suurima sisustus- ja disainimessi INTERJÖÖR raames Tallinnas Eesti Näituste messikeskuses 21.-23.04.2023.

Nobeli meriinovillast tooted toetavad tervist ja hea une teket

Meriinovillast tekil on teiste levinud teki- ja padjamaterjalide ees hulk eeliseid.

Fototapeedid Wallcrafts  - maalikunst, mida saab panna ka vannituppa!

Need fototapeedid sobivad kasutamiseks ka niisketes ruumides, nagu näiteks vannituba. Sellisel juhul toodetakse tapeet veekindlast materjalist.

Home&you: sel hooajal on Shades of Nature kollektsioonis rohkem värve

Üldlevinud beeži, pruuni ja loodusliku valge varjundi kõrvalt leiab õrna pastelse rohelise. Samuti taimetrükid, mis interjööri elavdavad.

Oluline köögimööbli stiili valimisel: sise- ja välisruumi kooskõla

Maja välisilme võib anda ka olulisi vihjeid köögimööbli stiili, värvi ja materjali valiku osas.

Sisseehitatud dušikomplektid ja valamusegistid Damixa

Damixa lahendused on ühtaegu lihtsad ja paindlikud, sest on üks seinasisene baas, mis sobib nii valamule kui ka dušile.

Looduskivi ühendab praktilisuse, vastupidavuse ja unikaalse esteetilisuse

Looduskivide valimine sisekujundusprojektidesse ja müük.

Ostad uut kodu, kuid eelmise müük venib? Bonava tõi turule turvalise koduostu lahenduse

Bonava Eesti pakub oma koduostjatele turvatunnet, et meelepärane kodu ei jääks ostmata, kui elus peaks ette tulema ootamatusi.

Yin musta Vee Jänese aasta algab 22.01.2023: Millised energiad aastat kujundavad?

2023. aasta 22. jaanuaril algab yin vesi Jänese aasta. Kindlasti ei ole tegemist Kassi aastaga, sest hiinlaste arvates omab ainult Jänes maagilist võlu, jõudu ja tarkust.

5 lihtsat näpunäidet uue teleri valimiseks

LG tehnikaeksperdid jagavad viis väärtuslikku näpunäidet, kuidas erineva suuruse ja hinnaklassiga mudelite seast just endale sobivaim teler leida.

Käsitöövaibad LIGNE PURE - vaoshoitud disain ja lõputud eksperimendid tekstuuridega

Käsitöövaibad LIGNE PURE - on täiesti uutmoodi loominguline maailm, töö laia tekstuuride, tehnikate ja materjalide spektriga.

Iittala 2023. aasta klaasivärvid on Sevilla oranž, ultramariinsinine ja vask

Ultramariinsinise rüü on sel aastal saanud suuga puhutud Flora vaas, Valkea küünlaalus, Kastehelmi klaasid, kausid, taldrikud, küünlaalus, Aino Aalto kahes suuruses klaasid ning Raami klaasid.

Miks diivani konstruktsioon vastu ei pea: liigne raskus, laste hüppamine, lemmikloomad

Telereklaamides näeme ikka ja jälle hooga diivanile potsatavaid täiskasvanuid ja nendel rõõmsalt hüppavaid lapsi. See on reklaamides tavapärane ja mõjub inspireerivalt. Aga diivan ei ole batuut!

Põhjamaise vannitoa disainipärlid

Väga praktiliseks lahenduseks on kasutada vannitoas mahukat peegelkappi, kuhu on hea peita oma erinevad potsikud.

Sobiva söögilaua valimine – millest lähtuda?

Õige söögilaua valimine ei pruugi olla sugugi lihtne ülesanne. Kuigi tahaks esimeses järjekorras lähtuda valiku tegemisel disainist, peaks..

Allibert - kvaliteetne vannitoamööbel prantsuse tootjalt

Allibert on vannitoamööbli ja sanitaartehnika tootja, kelle peamine eesmärk on luua kaasaegset skandinaavialikku mööblit, mis on vastupidav ja jätkusuutlik. Northnavia veebipoes!

Toidujäätmete purustajad TEKA - praktiline, mugav, vaikne ja turvaline

Teka uus toidujäätmete purustaja aitab hoida köögi puhtana bakteritest, lõhnadest ja prügist.

Veesein-kaskaadkosk: uudne ja atraktiivne ruumiliigendaja

Veesein-ruumiliigendaja on nutikas neli-ühes-lahendus, mis lisaks interjööri ilmestamisele ning ruumi eraldamisele aitab ka õhku puhastada ja niisutada.

Uuring: Eesti inimesed hindavad säästlikku ja kauakestvat vannituba

Baltikumi inimestele on tähtis, et vannituba oleks kvaliteetne ja kestaks kaua. Samuti on olulised vett säästvad lahendused.

Uus visioon vannitoast: geniaalselt ruumisäästlik, avar ja funktsionaalne

Uue põlvkonna elegantne, mugav ja ruumisäästlik vannitoamööbel. Kõik vajalik vannitoas on silme alt peidus, aga sama kiirelt ka leitav - lihtsalt geniaalne!

Salong Muster: suur valik uusi kardinakangaid ja professionaalne õmblusteenus

Tuleme Sulle appi kardinakanga valikul, disainil ja tehniliste lahenduste leidmisel kuni kardinate õmblemise ja paigaldamiseni välja.

Light + Building valgustite mess: innovatsioon tehnoloogias ja mitmekesised disainitrendid

Innovatsiooni uuemad tuuled puudutavad peamiselt valgusallikaid ja nendega seotud kontrollereid, mis lubavad reguleerida valguse võimsust, intensiivsust, värvitemperatuuri jm.

Palazzo Interiors tõi Ruukki Pärnu kontori uude ajastusse

Palazzo sisekujundajad said ülesandeks luua kogu Pärnu Ruukki kontoripinnale täiesti uus sisekujunduse kontseptsioon.

Mööblidisaini hübriidid on abiks kaugtööle

Uus ruumisäästlik mööblilahendus kodukontorisse - Radis Furniture pööratava lauaga kummut FOLDY.

MotionBlinds süsteemiga aknakatted Avaekspertidelt: mugavuse uus standard!

MotionBlindsi toiteallikaga nutikaid ruloosid saab hõlpsasti automatiseerida eelseadistatuse ja taimerite abil ning ühendada nutikate ökosüsteemidega.

Uuring: kodu kehva planeeringu üle kurdab iga kolmas eestimaalane

YIT müügijuhi sõnul tahetakse kõige sagedamini muuta korteri elektri- ja valguslahendust, näiteks pistikupesade ja lülitite asukohta ja nende arvu.

Milline segisti valida?

Kui osad segistid on minimalistlikud ja loodud ruumi sobituma, siis teised annavad vannitoale iseloomu ja tooni. Tutvustame Gustavsbergi segistite võimalusi.

Unikaalse vannitoamööbli sünnilugu

Põneva lahenduse on välja mõelnud Anvar Valge, kes tutvustab efektset taaskasutatud materjalist mööblit, mille vormiks on bauroci plokid ja mis on viimistletud loodusliku tadelaktiga.

Valgustid: kuidas valida elutuppa see õige?

Elutuppa valgustite valimine sõltub väga palju ruumi suurusest ja sellest, kas elutuba on eraldi või köögiga koos.

Noore ja aktiivse pere julgete valikutega kodu

Sisekujundaja Tatiana Bobchinskaya kujundatud köögi värvilahendus oli algselt valitud rahulik ja vaoshoitud, kuid pere soovis värvi juurde lisada.

Kuidas arvestada aknale õiges mõõdus kardinad?

Kardinate kõrguse arvestamiseks tuleks mõõta ära akna kõrgus või terve sein, kui on soov panna maast laeni kardinad.

Radis Furniture: söögilaudade ABC

Teeme ülevaate Radis Furniture söögilaudadest, mis võimaldavad mugavalt transformatsiooni.

Iittala maagiline Taika kollektsioon tähistab 15. sünnipäeva müstiliste sookurgedega

Uue tumeda mustriga sünnipäevakollektsioonis on kruus, dekoratiivsed minikruusid ning mitmeotstarbelised hoiukarbid. Kruusidel on erikollektsiooni märgistus.

Vannitoa kontseptsioon Classic II: klassika selle sõna parimas tähenduses

Vannis ja duši all käimiseks igas suuruses vannitoas on Classic sarjas vannid viies erinevas mõõdus. Nüüd saab valida ka ainulaadse 120 cm vanni.

Tapeedikollektsioon Huset i Solen - iga muster jutustab loo kodust

Sandberg Wallpaper sai omale au piiluda rootsi kunstilooja Carl Larssoni koju ning luua kunstniku kodu interjöörist inspireeritud tapeetidekollektsioon.

Uut diivanit valides ei tasu piirduda vaid hinna ja mõõtude sobivusega

Osadel diivanitel ja nurgadiivanitel on olemas nn relax-funktsioon, mis võimaldab istme sügavust vaid nupuvajutusega reguleerida. Samuti seljatuge sättida.

LG uue külmiku LED-uksepaneelid vahetavad värvi vastavalt kasutaja tujule

Uuele külmikule LG MoodUP on sisseehitatud ka LG ThinQ™ tehisintellekt, mille mobiiliäpist saab valida 22 ülemise uksepaneeli ning 19 alumise uksepaneeli värvi vahel.

Elektri hind sunnib ka sauna ehituseks ökonoomsemaid lahendusi leidma

Kõige rohkem energiat kasutab hea saunakogemuse võimaldamiseks keris, seepärast tuleks alustada selle õigest valikust. Eelistada tasub äpiga juhitavat.

Köögi sisustamine - avastage minimalistlik stiil!

Minimalistliku ruumi oluline reegel on täiuslik kord. Seega veenduge, et köögis jääksid nähtavale ainult kõige vajalikumad elemendid.

Lastetoa sisustamise 5 nippi

Lastetuba sisustades tuleks lähtuda lapse pikkusest. Väiksemate laste puhul tasub vältida maast laeni riiuleid või siis panna olulised esemed madalamale.

Damixa Silhouet segistid ja aksessuaarid -  valik, mis köidab tähelepanu

Damixa segistite ja aksessuaaride abil saate ühendada suurepärase funktsionaalsusega disaini, materjalide ja värvidega, mis kajastavad kodus teie stiili ja soovitud õhkkonda.

IKEA sisustus- ja mööblipood nüüd avatud!

Sind ootab 50 näidistuba inspiratsiooniks ning ligemale 9000 kodusisustustoodet kohe kaasa ostmiseks.

Juhtmevaba lambikesega rõdule, aeda ja piknikule

Juhtmevabad valgustid on just need, mida vajad, kui soovid õuesolemist õhtuti veelgi kauem nautida

Väikese vannitoa sisekujundus: kuidas planeerida ja viimistleda?

Nõuandeid väikese vannitoa remondiprotsessi nõustamisel jagab Espaki sisekujundaja. Tegemist oli 3,8 m² suuruse vannitoa remondiga vanas majas.

Sisearhitekt Ingrid Kuuli Naantali elamumessist: “Unikaalsed sise- ja välisruumid sulavad loodusega üheks”

2022. aastal on Soome elamumessi majades erilist rõhku pandud avatud köök-elutoa alale. Need on avarad, kõrgete lagede ja suurema pinnaga. Köögis on olemas ruum nii söögilauale kui köögisaarele.

Uus kollektsioon YARD: lõpuks ometi kraanikausid, millel on tõesti midagi pakkuda

RAVAK soovib luua disaineritele ja arhitektidele mõeldud kraanikausside kollektsiooni.

Arhitekt-disainer Maritsa Lukk Soome elamumessist: „Selle tunneb kohe ära, kui kodu loomisse on kaasatud eksperdid.“

Soome Naantali elamumessil (2022) jäi silma mõistlik ruumikasutus. Majad olid ruutmeetritelt pigem väiksemad, aga nii põhjalikult läbimõeldud, et kõik vajalik mahtus ära.

Eesti disaini uus toode - lauakesega seina- ja põrandavalgusti SAXO!

4ROOMi kaks ühes meeleolu- ja lugemisvalgusti SAXO muudab eriliseks väike lauake. Metalljalg ja lauake saadaval 13-s ja kangaskuppel 40-s erinevas toonis.

Professionaalne tehnika mängib töökeskkonnas olulist rolli

Logitech on loonud kasutajale väga mugava ruumilahenduse, millega saab videokõnesid teha nii, et kasutaja ei pea koosolekule oma arvutit kaasa võtma.

Japandi vannitoas: neile, kes eelistavad rituaali rutiinile

Vannitoas iseloomustavad Japandi stiili naturaalsed materjalid, soojad puiduvarjundid ja must värv. Villeroy & Boch valikus uus Loop & Friends vannitoa sari.

Meist - Teenused - Kontakt
Inkodu.ee (sisekujundus – sisustus - ehitus - aed) - E-post: info @ inkodu.ee
Kõik õigused kaitstud - inkodu.ee ®. Info kasutamine loata ei ole lubatud!
Facebook Linkedin Instagram Google Twitter Youtube