Sisekujunduse, sisustuse, ehituse, aiakujunduse uudised ja ettevõtted

Heimtexil 2023: sisustustekstiilide trendisuunad ja värvipaletid

EKSPERDI NÕUANNE
Heimtexil 2023: sisustustekstiilide trendisuunad ja värvipaletid
Heimtexil 2023: sisustustekstiilide trendisuunad ja värvipaletid

Sisustustekstiilide maailmas võtab üha jõulisemalt sõna jätkusuutlikkus, seda nii taaskasutuses kui innovaatilistes lahendustes nende valmistamisel. Uute tekstiilide loomisel on au sees vana taaselustamine ning tehniliste protsesside ja käsitööelementidega täiustamine. Põnevate tekstuuride ja värvilahenduste loomisel peetakse silmas eelkõige jätkusuutlikku mõtteviisi.

Fabricor kardina- ja tekstiilistuudio toob teieni selle aasta sisustustekstiilide trendisuunad ja värvipaletid, illustreerides teemat Fabricori Exclusive sarja kardinakangastega.

Heimtextil on valdkonna olulisim ülemaailmne sisustustekstiilide, sisekujunduse ja sisustustrendide sündmus, mille 2023. aasta põhisõnum "TEXTILE MATTERS" kätkeb trendisuunad nelja alamjaotusesse:

1. Loo läbi taasloomise (Make and Remake)

Fabricor stuudio Black Edition kangas TABALA
Fabricor stuudio Black Edition kangas TABALA

LOO LÄBI TAASLOOMISE on keskendunud olemasolevate ressursside uuendamisele, nagu kasutatud ja vanamaterjal. See teema käsitleb eelkasutatud ja allesjäänud tekstiilide muutumist esteetilisteks ja ihaldusväärseteks toodeteks. Disainerid kasutavad loovaid ja ootamatuid protsesse ja rakendusi, et taaskasutada juba olemasolevaid korduvkasutatavaid materjale.

Kasutusel on tehnikad nagu ületrükk, ülevärvimine, brikolaaž, kollaaž, tikandid, aplikatsioonid, tekstureeritud kudumine, sõlmede sõlmimine ja narmad. Samuti on kasutusel ääristamine ning lapitöö, mis loovad maksimalistliku ja rõõmsa segu värvist, trükist, mustrist ja tekstuurist. "Make and Remake'i" leidlik ja geniaalne lähenemine on rõõmustav ja energiline.

Ületrükkimise ja ülevärvimise protsessid muudavad vana uueks, kihilised värvimustrid ja graafika viivad julgete ja maksimalistlike, kuid samas teadlike kujundusteni. Ka värvid taaskasutatakse – sünteetilised eredad ja heledad toonid on küllastunud, summutatud ja määrdunud keerukate alatoonidega, läbi mille austatakse tekstiilikiudude eelmisi elusid.

Värvipalett: Nüansirikaste heledate toonide palett esindab värve, mis on taaskasutatud ja taastatud. Küllastunud toonid pakuvad täiendavat rikkalikkust, mis viitab vanuse, kulumise ja muutumise mõjule ajas ja töötlemises.

2. Pidev jätkuvus (Continuous)

Fabricor stuudio Mark Alexander kangas WOODBLOCK II
Fabricor stuudio Mark Alexander kangas WOODBLOCK II

PIDEV JÄTKUVUS tähistab jäätmevaba suletud ahelaga tootmist, mille käigus materjale kasutatakse ikka ja jälle. Tehniliselt arenenud taastamis-protsessid võimaldavad disaineritel tekstiilide loomisel saavutada viimistletud esteetika, kuna materjalid säilitavad oma esialgse kvaliteedi. Tootmisahelas on tähtsal kohal hoida madalat mõju keskkonnale.

Selles teemajaotuses peetakse siinkohal silmas eelkõige monomateriaalsust, sest üksikuid materjale on lihtsam ringlusse võtta kui segusid. Jääkkiud kedratakse ja materjalifragmendid liidetakse, et luua uusi komposiitmaterjale ja tekstiile. “Continious” teema ulatub disainist oluliselt kaugemale - siin suurendab läbipaistvust ja usaldust ning pideva sõnumi edastamine selgelt ja lihtsalt tugevdab seda sidet.

Värvipalett: Kahandatud minimalistlik värvipalett tõstab esile kaasaegsed olulised toonid. Nüansirikaste alatoonide ja keerukamate toonidega antakse au klassikalistele värvidele alates säravvalgest kuni soojade hallide ja salvei seeriani kuni sinise ja peaaegu mustani.

3. Maapõue sisemusest (From Earth)

Fabricor stuudio Zinc textile kangas ROCCAPINA
Fabricor stuudio Zinc textile kangas ROCCAPINA

MAAPÕUE SISEMUSEST keskendub loodusmaailmale ja selle heaolu hüvedele. Selle teemaga tõstetakse esikohale sügav austus materjalide vastu ja soov taastada ühendus loodusega. Disainerid keskenduvad mitmekesiste loodusvarade potentsiaalile, rõhutades orgaaniliste materjalide soojust ja pehmust ning loodusliku värvimise mitmekesisust.

Rõhutatakse Maa materjalide olemasolevat ilu, kuna disainerid lähtuvad ja teevad loodusega koostööd, mitte ei kontrolli seda, võttes arvesse looduslikke erinevusi. Ebatäiuslikkust ja varieeruvust eelistatakse standardiseerimisele ning teadlikult otsitakse töötlemata viimistlust.

"From Earth" kasutab meisterdamistehnikaid, et lisada tekstuuri ja puutetundlikkust. See teema annab ökoloogilisele maapealsele esteetikale teretulnud uue erksuse. Looduslikku varieeruvus ja mittestandardsus on esindatud nii värvi, pinnatekstuuri kui viimistluse osas. Materjalid jäetakse nende kõige loomulikumasse olekusse - tekstiil on pleegitamata ja värvimata, pinnad on rafineerimata, toored ja tekstuursed.

Värvained on looduslikud, alates traditsioonilistest botaanilistest ja indigovärvidest kuni alternatiivsete tänapäevaste põllumajandus- ja toidujäätmetest valmistatud värvideni.

Värvipalett: Looduskeskne, muldne palett peegeldab orgaanilist ainet ja looduslähedasi värvaineid. Toonid on soojad, pehmed ja summutatud - taimset päritolu botaanilised toonid ulatuvad keerukatest oliivi- ja laimitoonidest sooja beeži ja roosa ning julge indigoni. See palett tähistab orgaanilise värvi kaunist loomulikku varieerumist ja nüansse.

4.Loodusest projekteeritud (Nature Engineered)

Fabricor stuudio Kirkby Design kangas BURST
Fabricor stuudio Kirkby Design kangas BURST

LOODUSEST PROJEKTEERITUD teemajaotus toob esile orgaanilise materjali, mida taastöödeldakse mehaaniliste vahenditega, andes seeläbi uue tähenduse mõistele "looduslik". Disainerid ja tegijad töötavad looduslike ja taastavate ainetega, kasutades tipptasemel tehnikaid, et töödelda need nutikateks ja funktsionaalseteks tekstiilideks ja materjalideks, kus puhtad jooned ning konstrueeritud vormid on lihvitud ja täiustatud.

Siin on kätketud kaalutletud disainisuund, mis võimaldab disaineritel keskenduda jätkusuutlikkusele algusest lõpuni, alates hankimisest kuni töötlemiseni kuni kasutusea lõpuni. Põhiline suhe looduse ja taastumisega on aga endiselt võtmetähtsusega ning "Nature Engineered" säilitab tunnetatava pehmuse, edastades orgaanilist sisendit soojemas käsitluses.

Selle teema fookus on alternatiivsetel looduslikel materjalidel, nagu seeneniidistik ja bakteriaalne tselluloos, et luua ülitargad, funktsionaalsed ja jätkusuutlikud alternatiivid tavapärastele tööstus- ja moematerjalidele. Materjalid hangitakse kasutades kiude, mille kasvatamine avaldab positiivset mõju Maale, sealhulgas on esindatud niine, kanep, lina ja ka nõges. Need materjalid ja tekstiilid on inimestele ja planeedile kasulikud, sest ei sisalda kemikaale ja sünteetikat.

Värvipalett:

Maalähedane palett tähistab looduse ja inimtehnoloogia kokkusaamist - külmad hallid toonid on asendunud kaasaegsete värskete neutraalsete värvidega peegeldades uut ja õitsvat suhet loodusega, mis on sümbiootiline ja koostööl põhinev. Konstrueeritud looduslikud toonid on värsked, puhtad ja rafineeritud kvaliteediga soojadest beežidest pruunikasroheliseni.

Fabricor kardina- ja tekstiilistuudio väärtustab keskkonnateadliku tarbimist läbi teadlike sisustuslahenduste ja jätkusuutlike materjalide rakendamise pidades silmas mõju ümbritsevale. Nende kangavalikus on rõhuasetus naturaalsetel ja eetiliselt toodetud tekstiilidel, mille tootmisahel on läbipaistev austades loodust tervikuna.

Autor: Fabricor kardina- ja tekstiilistuudio disainerid (Marika Tani, Kadri Kuht)

Logo - FABRICOR OÜ kardina- ja tekstiilistuudio
Kastani 42, 50410 Tartu (Aparaaditehase loomekvartal)
+372 5645 4527

Terviklikud kardinalahendused ja elegantsed sisustuskangad, tapeedid, dekoratiivpadjad, vaibad. Kardinasalongi disainer Marika Tani jõuab Teieni üle Eesti.

Kuus head mõtet alanud aastaks

Iga algus on hea aeg teha põhjalik suurpuhastus – seda nii asjades kui ka oma mõtetes. On teadatuntud tõde, et segamini tuba mõjutab ka stressitaset.

Tapeeditrendid 2023

2023 tapeeditrendide märksõnad on rikkalikud küllastunud toonid, modernsed kurvid, pehme geomeetria, tekstuurid, biofiilne disain, botaaniline muster, re-disain.

Pantone 2023. aasta värv Viva Magenta 18-1750 ergutab meeli

Viva Magenta on särav ja elujõuline looduse punaste perekonnast inspireeritud värv, mis ergutab meie meeli ja aktiveerib rõõmsa, optimistliku ja meelekindla hoiaku ning piiranguteta tegutsemisjulguse.

6 olulisemat sisustustrendi 2023. aastal

2023. aastal pannakse sisustuses veel enam rõhku sellele, kuidas kodu inimest tundma paneb, kuidas see muudab teda õnnelikumaks, tervislikumaks ja produktiivsemaks.

Sadolini 2023. aasta värv on Wild Wonder - loodusest inspireeritud särav toon

Sadolin Aasta Värv 2023 Wild WonderTM on loodusest inspireeritud särav toon, mis aitab meil loodusega ühenduses olla ja end oma kodus paremini tunda.

Tikkurila 2023. aasta värv Rosy Moment sümboliseerib soojust ja empaatiat

Tikkurila 2023. aasta värv V413 Rosy Moment ehk roosiline hetk sümboliseerib kellegagi ühiste mälestuste loomist ja kodutunnet.

Ra Suni erilahendustega pehme mööbel – neile, kes ei lepi keskpärasega

Ra Sun ei ole siiski spetsialiseerunud mitte ainult uue pehme mööbli valmistamisele, vaid renoveerib ka vana. Samuti on valikus standardmööblilahendused.

Lindström vahetab välja kõik klientide porivaibad

Avalike asutuste sissepääsude ees asendatakse mustust püüdvad porivaibad uue tehnoloogiaga valmistatud keskkonnasäästlike vaipadega.

Väikese eramu planeerimine kui ruutmeetreid on vähe ja avarus oluline

Eramu sisustamisel aitas ruumipuudust aitas köögis asjade mahutamisel ja söögiala loomisel lahendada köögisaar. Elutoa osas aga nutikas kamina ja tv-sein.

Radis Furniture: GRID ja CRANE on sirgunud suurteks

Nutikad riiulilahendused kodukontori töönurga eraldamiseks ja töölaua sisseseadmiseks, näiteks elutuppa.

Uus standard laste- ja magamistoa sisutuses: pehmed ja kumerad vormid

Wall Design eristub teistest Eesti pehmete paneelide tootjatest võimekuse poolest valmistada paneele igasuguse kujuga, alates kolmnurkadest kuni pilvedeni.

Texstudio esitleb 2024. aasta trende peegeldavaid kangaid ja tapeete!

Tikkurila 2024. aasta värvipaletist inspireerituna on Texstudio kokku kogunud tooted, mis kajastavad 2024. aasta värvi-, tapeedi- ja tekstiilitrende ja pakuvad inspiratsiooni.

Gardesti keskuse jõuluaed on avatud!

Gardestist leiab sel aastal 8 erinevat jõulukollektsiooni, väga laia valiku jõulutulesid ja üle 80 000 erineva jõuludekoratsiooni nii koju kui aeda.

Interjöör kui lugu: Miks on oluline siduda inimesed ja ruum?

Dez Studio sisearhitekti Nadezda Kornilova sõnul eeldab iga sisekujundusprojekt lugu ehk kontseptsiooni. Lugu seob inimesed ja interjööri.

Tikkurila aasta värv 2024 - sisetunde järgi loodud kollektsioon

Aasta värv 2024 „Nude in Nizza“ on soojustkiirgav virsikutoon, mis väljendab armastust, lahkust ja mängulisust. Vaata inspireerivat pildigaleriid aasta värvidega kujundatud korterist.

Kodu remondieelne kontroll - koostame remonditööde nimistu ja eelarve

Planeerid kodus remonditöid? Siis sattusid lugema just õiget artiklit! Ehituskaitse Büroo pakub uue teenusena kodu remondieelset kontrolli.

Põhjamaine lihtsus: Elegantne toon-toonis tekstuuride mäng uuseramu interjööris

Noore pere kodu looduskaunis kohas Lõuna-Eestis, kus erilise tähelepanu all oli meeleolu loovate valgustuslahenduste väljatöötamine.

Iittala Ultima Thule 55: Iittala tähistab ikoonilist kollektsiooni uute vaasidega

Legendaarse Ultima Thule 55. aastapäeva tähistamiseks tõi Iittala oma püsikollektsiooni Ultima Thule vaasid.

Galerii: M Stuudio uus kujundus jutustab tegevuse lugu

M Stuudio meigisalong on hea näide, kuidas detailidele keskendumisega saab luua interjööri, mis ei ole ainult funktsionaalne ja kaunis, vaid räägib ka oma loo.

Kas teadsid, et pead ka enda telerit küberrünnaku eest kaitsma?

Esimese asjana soovitab Pennar teha ära põhilised küberhügieenivõtted enda koduse wifi võrguga.

Videolugu: Kaunis katusekorter Rocca Towersi hoones

Valmis Palazzo Interiorsi mitmeaastane sisekujundusprojekt- luksuslik katusekorter Rocca Toweri kvartali kõrghoones.

Kontoritool RH Logic: loodud edendama aktiivset istumist

RH Logic on tippklassi kontoritool, mis on loodud toetama ergonoomilist kehahoiakut ja edendama aktiivset istumist, aidates sellega suurendada tööjõudlust.

Dekoratiivne ja vastupidav: lubi marmoriino ahju ja kamina viimistluses

Lubi marmoriino suurepärane taluvus nii kõrge temperatuuri kui ka niiskuse suhtes teeb selle ideaalse lahenduse just kaminate, ahjude, soemüüride ja korstnajalgade viimistluseks.

Aastapreemiate nominendid 2023: Eesti Arhitektide Liit, Sisearhitektide Liit, Eesti Maastikuarhitektide Liit, Eesti Kultuurkapital

Selgunud on Eesti Arhitektide Liitu, Eesti Sisearhitektide Liidu, Eesti Maastikuarhitektide Liidu ja Eesti Kultuurkapitali 2023. aasta aastapreemiate nominendid. Laureaadid kuulutatakse välja pidulikul arhitektuuripreemiate tseremoonial 8. detsembril 2023.

Lase sügis esikusse

ELKE Mööblist leiab erinevaid väiksemaid ja suuremaid esikusse sobivaid lahendusi.

LED siinivalgustid kodus: suurepärased üld- ja fookusvalguseks

LED siinivalgustid on suurepärased fookusvalguseks, et rõhutada konkreetseid kunstiteoseid ja arhitektuurseid detaile. Neid on 3 tüüpi valgusomadustega.

Galerii: Interjöör loftilike elementide ja “apelsini meeleoluga”

Tallinnas asuva värskelt valminud väikese kahetoalise korteri sisustamise protsess Wax Designi sisekujundaja Tatiana Bobchinskaya jaoks polnud päris tavaline.

Galerii: Home&You sügis-talvised interjööri soovitus

Home&You valikusse jõudsid äsja uued sisustuskollektsioonid, tuues kaasa värsket inspiratsiooni ja võimaluse kodu uuendamiseks.

Puitkäsitöö firmakingitusena: tooted, kus kokku saavad naturaalne ilu ja kasutusmugavus

Puitkäsitöö firmakingitusena sobib nii neile, kes väärtustavad traditsioone, kui ka sellele, kes hindab kaasaegsemat elustiili.

Peegel – praktiline ja pilkupüüdev aksessuaar interjööris

Peegel võimendab valgust, mistõttu saab peegliga muuta ruumi valgemaks ja lisada interjööri avarust. Väga hea lahenduse pimedamas ja kitsamas toas!

Tudengikorteri sisustamise säästunipid

Ära möbleeri üle. Kõige kindlam viis näidata väikest ruumi veel väiksema, kitsama ja pimedamana, on kuhjata see asjadest üle. Mida vähem on asju, seda parem.

Tervise ja meeleolu seos: madratsite ja voodikatete roll magamistoas

Nii teie madrats kui voodipesu koos toatemperatuuriga loovad keskkonna, mis mõjutab teie puhkuse kvaliteeti ja üldist heaolu.

Lapse toa sisustamisel on oluline arvestada tema mustri- ja toonieelistusi

Lastetoa tapeedid, värvid ja mustrid vali lähtuvalt lapse loomusest.

Delabie BINOPTIC-Black Magic: elektroonilised kontaktivabad segistid

BINOPTIC seeria elektroonilised kontaktivabad segistid paistavad silma oma stiilse matt musta viimistlusega. 100% must kroom tagab, et segistid ei kaota oma esinduslikkust isegi intensiivse kasutuse korral.

Puidust seinapaneelid MELLOW: pika elueaga ja lihtne paigaldada

Siseruumidesse mõeldud puidust seinapaneelid (ribipaneelid) on valmistatud kvaliteetsest männipuidust, millele on spetsiaalse töötluse abil antud eriti hea vastupidavus.

Laps alustab kooliteed: kuhu paigutada õppimisnurk?

Koolilapse toa sisustamisel on oluline mööbli paigutus, see mõjutab kui privaatselt ja turvaliselt laps end õppimisnurgas tunneb. Oluline on ka piisavalt hea valgus.

Reguleeritava kõrgusega mööbel - parim lahendus koolilapse tuppa!

Kirjutuslaua ja tooli kõrgused on astmevabalt reguleeritavad ja sobituvad muutunud kehakasvuga. Lapsed võtavad automaatselt sisse tervisliku kehaasendi.

Tere tulemast Top Grade Silki! Mulberry siidist voodipesu, ööriided...

Oleme uus bränd, mis pakub luksuslikku 100% naturaalsest Mulberry siidist voodipesu, padjapüüre, siidimaske, juuksekumme.

7 aktuaalset sisustustrendi: merevaigu klaas, reljeefklaasiga kapid...

Kummutid, vitriinid ja seinakapid on sel suvel saanud endale reljeefsest klaasist uksed. Värvitoonidest on järjest suurenev trend kõikvõimalikes varjundites punane.

Põranda- ja laualambid kui pilgupüüdjad

Nõuanne kodu valgustamiseks. Lisaks üldisele lae- ja seinavalgusele pakuvad kodukujunduses põnevaid võimalusi põranda- ja laualambid.

Üliõhuke Deco kivispoon - unikaalne viis pindade katmiseks

Kivispooniga saab katta betooni, keraamikat, metalli, vineeri, MDFi, PLPd ja ka kumeraid pindasid. Kasutatakse mööbli, seinte, aga ka välisfassaadide puhul.

Lastetubade kujundamise stiilid ja trendid

Lapsed on kahtlemata kõige julgemad sisekujundajad. Nad teavad, kuidas muuta ruum rõõmsaks. Laste jaoks ei eksisteeri ühtegi sellist värvikombinatsiooni, mis ei sobiks kokku.

Damixa grafiithalli pinnaviimistlusega segistid ja vannitoaaksessuaarid

Taani tootja Damixa on loonud uue grafiithalli pinnaviimistluse, mis pakub unikaalset ja stiilset välimust.

Vahemere hõngu koduterrassile: bambusmööbel, valged narmastega tekstiilid, helesinine keraamika jpm

Täpselt nagu õige muusika ja aroomidega on võimalik oma saunas spa-kogemus saada, võib vahemere hõngulise puhkusemeeleolu luua oma koju või terrassile.

Kas valge on uus must? AXOR One vannitoa tooted mattvalges kuues

AXOR One kollektsiooni dušše, segisteid ja termostaate saab suurepäraselt täiendada mattvalgete AXOR Universal Circular vannitoatarvikutega.

Galerii: 2023. aasta Soome elamumess Loviisas

Sel aastal toimub elamumess Helsingi lähedal Loviisas 07.07 - 06.08.2023. Uude mereäärsesse linna elamurajooni rajatakse kaasaegsed väikeelamud, ridaelamud, korterelamu ja ujuvelamute kvartal.

Tänased moodulmajad lähtuvad kompaktsusest ja energiatõhususest

Iseehitamise asemel tasub pilk pöörata moodul- või elementmajade lahenduste poole, mis võimaldab olulist paindlikkust – alustada saab ühest moodulist.

Suvekodu romantika tapeedimustrites

Need kevad-suvisest värskusest, elujõust ja -rõõmust pakatavad tapeedimustrid ja -värvid aitavad lihtsalt sinu ruumi uueks muuta.

Kavalad nipid, mida kasutada väiksema köögi sisustamisel

Moodne lahendus on lisaköögitasapinna tekitamine kappide sisse väljatõmmatava lisatöötasapinna näol.

Sisearhitekti nõuanne: Ruumi tuleb õppida kogema!

Me tajume ruume oma meelte kaudu ja see mõjutab tervet meie elu, kõike mida me teeme ja ütleme.

Kuidas värskendada aastaid tagasi kujundatud luksuskorter?

Kerge interjööri värskenduskuur professionaalse sisearhitekti abiga toob koju uue hingamise ja annab võimaluse uueks alguseks. Muutusi ei tohiks karta.

Näpunäited loomasõpradele – kuidas efektiivselt koduloomade karvu koristada

Kuigi lemmikloomad on suurepärased kaaslased ja pereliikmed, kaasneb nende omamisega karvade tõttu ka korralik koristuskohustus.

Välidiivan MOOD ei vaja kaitset vihma ega liigse päikese eest

Oot-Oot Stuudio uue terrassimööbli MOOD vorm on minimalistlik, kuid hoolimata sellest on see siiski väga mõnus istumiskoht.

Rippvalgusti Croissant - 4Roomi uudistoode 2023

4Roomi Croissanti rippvalgustite suured mõõtmed teevad neist sobiva valiku avaratesse ja kõrgete lagedega ruumides, kus vajatakse efektset ja unikaalset aktsenti.

U&K Interiors - suurepärane valik eriilmelise ruumi sisustamiseks!

Sisustussalongi valikust leiab nii luksuslikku modernset kui sooja Prantsuse maamaja elemente, aga ka klassikat ja küllusliku Hollywood glami disainistiili.

Miks on markiis must-have toode sinu majas või suvekodus?

See lihtsalt hooldatav varikatus (markiis) kaitseb sind heitliku ilma eest ja nii ei pea kauaoodatud koosviibimine õdusal terrassil edasi lükkuma.

Erilahendustega polsterseinad, voodid ja diivanid - nagu rätsepaülikond

Pehme mööbli erilahendustele spetsialiseerunud ettevõtte Pikk Pink meistri Kalmer Alliku sõnul on eriti aktuaalsed on tema igapäevatöös diivanite erilahendused ja reprod (koopiad) ning polsterseinad ja voodid.

CRANE kui sotsiaalne perfektsionism

Radis Furniture riiul CRANE, on enamat kui lihtsalt mööbliese - see on sümbioos materjalivalikust ja läbimõeldud disainist.

Galerii: Kevadiselt värske ja ajatult moodne perekodu

Stuudio 88 sisearhitekt Ljudmilla Funika-Müüri loodud kaunis sisearhitektuurne lahendus. Lisaks nõuanded ja nipid ise sisustajale!

Kuidas valida vaipa?

Esikus ja köögis kasutatakse vaipu võrreldes teiste tubadega märksa intensiivsemalt ja seetõttu tasub sinna valida vaibad, mis on vastupidavad ning lihtsasti puhastavad.

Küünlajääkide taaskasutus: mida ja kuidas kasutada?

Põlenud küünla jäägid pole just esimene asi, mis tuleb taaskasutusele mõeldes pähe.

Uuendused küünalde maailmas: teeküünlad, mida saab kasutada ilma aluseta jm

Võhma Valgusevabriku uute erikujuliste teeküünalde all olevad spetsiaalsed nupukesed võimaldavad neid kasutada ilma eraldi aluseta.

Kesktolmuimeja süsteem on taas tegemas võidukäiku, aga nüüd koos robotiga

Miks paigaldada koju kesktolmuimeja süsteem? Kesktolmuimeja süsteemiga koristamisel ei jää ainsatki tolmuosakest samasse ruumi lendlema.

Luksuliku kodu kohustuslik mugavuslahendus - hoiusüsteem Smartlift

Kes oleks varem uskunud, et enam ei pea mitte keldrisse minema, vaid kelder tuleb ise maa peale? Uudne Smartlift hoiusüsteem on kompaktne versioon maakelder-veinikedrist.

Kujunda isikupärane köök tapeediga

Sirgjoonelisse modernse stiili ja avatud planeeringuga köök-söögituppa, mis enamasti on ka elutoa jätkuks, on parim valik suuremõõdulise mustriprindiga tapeet.

Villeroy & Bochi uus vannitoakollektsiooni Antao on inspireeritud kastepiisast

Villeroy & Bochi vannitoakollektsiooni loomisel sai disainistuudio kaschkasch inspiratsiooni hommikusest kastepiisast, mis seob nii valamut, vanni, mööblit, peegleid kui ka segisteid.

Meist - Teenused - Kontakt
Inkodu.ee (sisekujundus – sisustus - ehitus - aed) - E-post: info @ inkodu.ee
Kõik õigused kaitstud - inkodu.ee ®. Info kasutamine loata ei ole lubatud!
Facebook Linkedin Instagram Google Twitter Youtube