Inspiratsioon ja kontaktid - sisekujundus, sisustus, ehitus, aed!

JÄMERÄ EESTI kivimajad, majaprojektid

Telefon:
+372 679 9084
Aadress:
Väike-Männiku 3, 11216 Tallinn, Harjumaa
Koduleht:
E-Post:
info@jamera.ee
Telefon:
+372 679 9084
Aadress:
Väike-Männiku 3, 11216 Tallinn, Harjumaa
Koduleht:
E-Post:
info@jamera.ee

JÄMERÄ EESTI pakub madalenergiamaja nõuetele vastavat kivimaja terviklahendust alates arhitektuursest projekteerimisest kuni kinnise, soojapidava majakarbi ehitusmaterjalide komplekteerimiseni ja majakarbi püstitamiseni kliendiga kokkulepitud mahus.

JÄMERÄ on kaubamärk, mille all on Soomes müüdud poorbetoonist eramuid juba alates aastast 1974. Põhjamaade karmidesse ilmastikuoludesse projekteeritud JÄMERÄ on Soome turul enimmüüdud kivimaja, mille poorbetoonist elemendid toodetakse nüüd Eestis kaasaegse tipptehnoloogiaga varustatud tehases pikaajalise tootmiskogemusega personali käe all.

JÄMERÄ kivimajad on ehitatud üleni poorbetoonist, mis tagab hoone soojapidavuse, õhutiheduse, tulekindluse, pikaealisuse ning toas meeldiva allergiavaba sisekliima. JÄMERÄ kivikodu on Sinule elamiseks muretu ning kasutuskulud on kontrolli all kuna tegemist on väga energiatõhusa majaga, mille ühekihiline poorbetoonist välissein säilitab oma omadused muutumatuna kogu maja kasutusaja jooksul. JÄMERÄ kivimaja kestab ühelt sugupõlvelt teisele. Selle elavaks tõestuseks on juba 1930-datest aastatest Soomes ehitatud poorbetoonist eramud, mille nõudlus on kõrge ka tänapäeval.

Jämerä kataloogist leiab valmis majaprojektid, aga samas ei ole tegemist tavalise tüüpmajaga. Soovi korral võib ehitada endale JÄMERÄ kodu tüüpprojekti järgi, aga iga projekti võib krundi eripäradest ja personaalsetest vajadustest lähtuvalt täiendada. JÄMERÄ maja ehitamiseks on võimalik tellida terve majakarbi materjalid ka oma projekti alusel. Samuti võib pöörduda JÄMERÄ poole sooviga tellida endale maja eriprojekt.

JÄMERÄ kontseptsioon ühendab endas edukalt näilised vastandid – ühelt poolt erilahenduste paindlikkuse ja teiselt poolt standardsete, ühtses moodulmõõdustikus omavahel kokkusobivate ehitusmaterjalide kasutamise.

Jämerä kataloogis on lai valik valmisprojekte, aga samas ei ole tegemist tavalise tüüpmajaga. Soovi korral võib ehitada endale JÄMERÄ kodu tüüpprojekti järgi, aga iga projekti võib krundi eripäradest ja personaalsetest vajadustest lähtuvalt täiendada. Samuti võib pöörduda JÄMERÄ poole sooviga tellida endale maja eriprojekt.

Jämerä - Live your dream!

Video siit:

 

 

Seotud tegevusalad

ehitustööd, ehitusmaterjalid
   ehitusfirmad, üldehitustööd, betoonitööd, müüritööd
   fassaaditööd, fassaadiplaadid
   katusetööd, katusekatted, tarvikud
   kivimajad
   majaprojektid, moodulmajad
   soojustustööd, isolatsioonitööd
   saunaehitus

Väikse kivimaja projekt

Väikemajad muutuvad aina populaarsemaks.

Jämerä maja Leija võitis Vantaa elamumessil parima maja tiitli

Jämerä on Soome ülipopulaarsel elamumessil esindatud eramuga, mis kannab romantilist nimetust Tuulelohe...

Portaalist - Kontakt - Reklaam
Inkodu.ee (sisekujundus – sisustus - ehitus - aed) - E-post: info @ inkodu.ee
Kõik õigused kaitstud - inkodu.ee ®. Info kasutamine loata ei ole lubatud!
Facebook Linkedin Instagram Google