Inspiratsioon ja kontaktid - sisekujundus, sisustus, ehitus, aed!

KAUBANDUSVALGUS siinivalgustid, tööstusvalgustid, LED prožektorid

Telefon:
+372 5451 2872
Aadress:
Vabaõhukooli tee 98-3, 12015 Tallinn, Harjumaa
E-Post:
info@kaubandusvalgus.ee
Telefon:
+372 5451 2872
Aadress:
Vabaõhukooli tee 98-3, 12015 Tallinn, Harjumaa
E-Post:
info@kaubandusvalgus.ee
1 - KAUBANDUSVALGUS siinivalgustid, tööstusvalgustid, LED prožektorid2 - KAUBANDUSVALGUS siinivalgustid, tööstusvalgustid, LED prožektorid3 - KAUBANDUSVALGUS siinivalgustid, tööstusvalgustid, LED prožektorid4 - KAUBANDUSVALGUS siinivalgustid, tööstusvalgustid, LED prožektorid5 - KAUBANDUSVALGUS siinivalgustid, tööstusvalgustid, LED prožektorid6 - KAUBANDUSVALGUS siinivalgustid, tööstusvalgustid, LED prožektorid7 - KAUBANDUSVALGUS siinivalgustid, tööstusvalgustid, LED prožektorid8 - KAUBANDUSVALGUS siinivalgustid, tööstusvalgustid, LED prožektorid9 - KAUBANDUSVALGUS siinivalgustid, tööstusvalgustid, LED prožektorid10 - KAUBANDUSVALGUS siinivalgustid, tööstusvalgustid, LED prožektorid11 - KAUBANDUSVALGUS siinivalgustid, tööstusvalgustid, LED prožektorid12 - KAUBANDUSVALGUS siinivalgustid, tööstusvalgustid, LED prožektorid13 - KAUBANDUSVALGUS siinivalgustid, tööstusvalgustid, LED prožektorid14 - KAUBANDUSVALGUS siinivalgustid, tööstusvalgustid, LED prožektorid15 - KAUBANDUSVALGUS siinivalgustid, tööstusvalgustid, LED prožektorid16 - KAUBANDUSVALGUS siinivalgustid, tööstusvalgustid, LED prožektorid17 - KAUBANDUSVALGUS siinivalgustid, tööstusvalgustid, LED prožektorid18 - KAUBANDUSVALGUS siinivalgustid, tööstusvalgustid, LED prožektorid19 - KAUBANDUSVALGUS siinivalgustid, tööstusvalgustid, LED prožektorid20 - KAUBANDUSVALGUS siinivalgustid, tööstusvalgustid, LED prožektorid21 - KAUBANDUSVALGUS siinivalgustid, tööstusvalgustid, LED prožektorid22 - KAUBANDUSVALGUS siinivalgustid, tööstusvalgustid, LED prožektorid23 - KAUBANDUSVALGUS siinivalgustid, tööstusvalgustid, LED prožektorid24 - KAUBANDUSVALGUS siinivalgustid, tööstusvalgustid, LED prožektorid25 - KAUBANDUSVALGUS siinivalgustid, tööstusvalgustid, LED prožektorid26 - KAUBANDUSVALGUS siinivalgustid, tööstusvalgustid, LED prožektorid27 - KAUBANDUSVALGUS siinivalgustid, tööstusvalgustid, LED prožektorid
Kodu- ja kaubanduvalgustid
Kaubandusvalgus pakub valgusteid nii koju kui äripinnale. Tootevalikusse kuuluvad LED toruvalgustid, LED paneelvalgustid, UFO LED valgustid (üldvalgustus), LED prožektorid, LED PREMIUM tänavavalgustid ja palju muud.

Siinivalgustid

Siinivalgustus on siinide peal asetsev kindla valgusvihuga valgusti. Valgusvihu nurka on võimalik valida 15°/24°/38°/60° kraadi vahel. Valikus on olemas ka reguleeritava valgusvihuga siinivalgustid. Siinivalgustid on saadaval erineva valgustemperatuuriga 2500-6000K ehk Kelvinit. Siiniadapterit on võimalus valida, kas 1-faasilise või 3-faasilise siini jaoks. Meie kataloogis on parima kvaliteediga siinivalgustid. Anname 3-5-aastase tootjagarantii. Kõikidele valgustitele on saadaval varuosad ja parandusteenus.

Kaubandus- ja tööstusvalgustid
Tööstus- ja kaubandusvalgustid on saadaval erineva valgustemperatuuriga 2500-6000K ehk Kelvinit. Meie kataloogis on parima kvaliteediga tööstus- ja kaubandusvalgustid. Valikus on 2, 3 ja 5-aastase tootjagarantiiga valgustid. Kõik meie valgustid on LED moodulite baasil, see omakorda kindlustab valgustite pika eluaea ja garanteerib Teile madalama energiatarbimise. Kõikidele valgustitele on saadaval varuosad ja hooldusteenus.
Portaalist - Kontakt - Reklaam
Inkodu.ee (sisekujundus – sisustus - ehitus - aed) - E-post: info @ inkodu.ee
Kõik õigused kaitstud - inkodu.ee ®. Info kasutamine loata ei ole lubatud!
Facebook Linkedin Instagram Google