FIN
RUS
ENG
EST
Inkodu - Sisustus Ehitus Aed
Sisekujundus, sisustus, siseviimistlus
Ehitus
Aiakujundus, -ehitus

KAUBANDUSVALGUS siinivalgustid, tööstusvalgustid, LED prožektorid

KAUBANDUSVALGUS siinivalgustid, tööstusvalgustid, LED prožektorid logo
telefon:
+372 5451 2872
aadress:
Vabaõhukooli tee 98-3, 12015 Tallinn, Harjumaa
koduleht:
e-post:
Pilt1-KAUBANDUSVALGUS siinivalgustid, tööstusvalgustid, LED prožektoridPilt2-KAUBANDUSVALGUS siinivalgustid, tööstusvalgustid, LED prožektoridPilt3-KAUBANDUSVALGUS siinivalgustid, tööstusvalgustid, LED prožektoridPilt4-KAUBANDUSVALGUS siinivalgustid, tööstusvalgustid, LED prožektoridPilt5-KAUBANDUSVALGUS siinivalgustid, tööstusvalgustid, LED prožektoridPilt6-KAUBANDUSVALGUS siinivalgustid, tööstusvalgustid, LED prožektoridPilt7-KAUBANDUSVALGUS siinivalgustid, tööstusvalgustid, LED prožektoridPilt8-KAUBANDUSVALGUS siinivalgustid, tööstusvalgustid, LED prožektoridPilt9-KAUBANDUSVALGUS siinivalgustid, tööstusvalgustid, LED prožektoridPilt10-KAUBANDUSVALGUS siinivalgustid, tööstusvalgustid, LED prožektoridPilt11-KAUBANDUSVALGUS siinivalgustid, tööstusvalgustid, LED prožektoridPilt12-KAUBANDUSVALGUS siinivalgustid, tööstusvalgustid, LED prožektoridPilt13-KAUBANDUSVALGUS siinivalgustid, tööstusvalgustid, LED prožektoridPilt14-KAUBANDUSVALGUS siinivalgustid, tööstusvalgustid, LED prožektoridPilt15-KAUBANDUSVALGUS siinivalgustid, tööstusvalgustid, LED prožektoridPilt16-KAUBANDUSVALGUS siinivalgustid, tööstusvalgustid, LED prožektoridPilt17-KAUBANDUSVALGUS siinivalgustid, tööstusvalgustid, LED prožektoridPilt18-KAUBANDUSVALGUS siinivalgustid, tööstusvalgustid, LED prožektoridPilt19-KAUBANDUSVALGUS siinivalgustid, tööstusvalgustid, LED prožektoridPilt20-KAUBANDUSVALGUS siinivalgustid, tööstusvalgustid, LED prožektoridPilt21-KAUBANDUSVALGUS siinivalgustid, tööstusvalgustid, LED prožektoridPilt22-KAUBANDUSVALGUS siinivalgustid, tööstusvalgustid, LED prožektorid
Kodu- ja kaubanduvalgustid

Kaubandusvalgus pakub valgusteid nii koju kui äripinnale. Tootevalikusse kuuluvad LED toruvalgustid, LED paneelvalgustid, UFO LED valgustid (üldvalgustus), LED prožektorid, LED PREMIUM tänavavalgustid ja palju muud.

Siinivalgustid

Siinivalgustus on siinide peal asetsev kindla valgusvihuga valgusti. Valgusvihu nurka on võimalik valida 15°/24°/38°/60° kraadi vahel. Valikus on olemas ka reguleeritava valgusvihuga siinivalgustid. Siinivalgustid on saadaval erineva valgustemperatuuriga 2500-6000K ehk Kelvinit. Siiniadapterit on võimalus valida, kas 1-faasilise või 3-faasilise siini jaoks. Meie kataloogis on parima kvaliteediga siinivalgustid. Anname 3-5-aastase tootjagarantii. Kõikidele valgustitele on saadaval varuosad ja parandusteenus.

Tööstus- ja kaubandusvalgustid
Tööstus- ja kaubandusvalgustid on saadaval erineva valgustemperatuuriga 2500-6000K ehk Kelvinit. Meie kataloogis on parima kvaliteediga tööstus- ja kaubandusvalgustid. Valikus on 2, 3 ja 5-aastase tootjagarantiiga valgustid. Kõik meie valgustid on LED moodulite baasil, see omakorda kindlustab valgustite pika eluaea ja garanteerib Teile madalama energiatarbimise. Kõikidele valgustitele on saadaval varuosad ja hooldusteenus.


tööstuslikud valgustid
siinivalgustid
vagustipood
Seotud tegevusalad:
valgustid
   pistikupesad, lülitid
   valgustisalongid, valgustipoed
   elektritööd, elektrikaubad