Inspiratsioon ja kontaktid - sisekujundus, sisustus, ehitus, aed!

Lemmikkoha atmosfääri saab koju ise luua

Idamaade hõngu interjööri (Moonavoor Seinakattestuudio)

Paljude inimeste kirg on reisimine: soov avastada uusi maid, linnu, looduse loomingut. Vahel tekib eriline side mõne kohaga kuhu tahaks minna ikka uuesti ja uuesti tagasi. Üks inimene tunneb ennast õnnelikuna Pariisis, teine soovib New Yorki kiiret rütmi ja kolmas unistab hoopis Itaalia päikesest.
Kujutage ette, et olete ümbritsetud lemmikkoha atmosfääriga iga päev?! Selle saab koju ise luua, loomiseks on vaja valida ainult sobiv tapeet!
Tapeet võib olla lihtsalt inspereeriv motiiv, näiteks muster maakaardiga, laevadega, lennukitega, tekstsõnumitega, õhupallidega ... ehk siis detailid, mis innustavad elu nautima.

Tapeete kombineerides saab tegelikult küll lahendada terve kodu, aga sisekujundajad soovitavad siiski olla pilttapeediga ettevaatlik, eriti juhul kui pilt on väga intensiivne. Ülejäänud värvilahendused peaksid olema sellisel juhul üsna rahulikud. Ka mööbel võiks olla valge või ühetooniline.
Kui eesmärk ei ole luua otseselt reisiteemalist aga pigem romatilist helget interjööri, siis romantiline Pariisi vaade, päikseline liivarand või põnevad idamaised ornamendid sobivad hästi.

Moonavoori Seinakattestuudio salongis on suur valik reisiteemalisi tapeete, fototapeete ja kleebiseid.

Portaalist - Kontakt - Reklaam
Inkodu.ee (sisekujundus – sisustus - ehitus - aed) - E-post: info @ inkodu.ee
Kõik õigused kaitstud - inkodu.ee ®. Info kasutamine loata ei ole lubatud!
Facebook Linkedin Instagram Google