Inspiratsioon ja kontaktid - sisekujundus, sisustus, ehitus, aed!

OOT-OOT diivanid, tugitoolid

Telefon:
+372 5373 0049
Aadress:
Veerenni 24 (Baltika Kvartal), 10135 Tallinn, Harjumaa
Koduleht:
E-Post:
info@oot-oot.com
Telefon:
+372 5373 0049
Aadress:
Veerenni 24 (Baltika Kvartal), 10135 Tallinn, Harjumaa
Koduleht:
E-Post:
info@oot-oot.com
1 - OOT-OOT diivanid, tugitoolid2 - OOT-OOT diivanid, tugitoolid3 - OOT-OOT diivanid, tugitoolid4 - OOT-OOT diivanid, tugitoolid5 - OOT-OOT diivanid, tugitoolid6 - OOT-OOT diivanid, tugitoolid7 - OOT-OOT diivanid, tugitoolid8 - OOT-OOT diivanid, tugitoolid9 - OOT-OOT diivanid, tugitoolid10 - OOT-OOT diivanid, tugitoolid11 - OOT-OOT diivanid, tugitoolid12 - OOT-OOT diivanid, tugitoolid13 - OOT-OOT diivanid, tugitoolid14 - OOT-OOT diivanid, tugitoolid15 - OOT-OOT diivanid, tugitoolid16 - OOT-OOT diivanid, tugitoolid17 - OOT-OOT diivanid, tugitoolid18 - OOT-OOT diivanid, tugitoolid19 - OOT-OOT diivanid, tugitoolid20 - OOT-OOT diivanid, tugitoolid

Oot-Oot on Eesti disaini- ja mööblistuudio, mis väärtustab kvaliteeti ja funktsionaalsust. Kogu tootevalik on disainitud ja toodetud Eestis.

Oot-Oot Stuudio toodete märksõnaks on jätkusuutlikkus läbi vastupidavuse – need on loodud selleks, et kesta. Kvaliteetsed materjalid, läbimõeldud disain ja ergonoomika koos võluva funktsionaalsusega loovad aluse uue aja klassikale ja just sel moel kannavad tooted endas edasi unustuste hõlma vajunud väärtusi.

Põhjamaine vormipuhtus koos värske lähenemisega teeb Oot-Oot Stuudio kollektsiooni eristuvaks ning julgeks. Tootevalikusse kuulub nii pehmet kui ka kõva mööblit.

  • diivanid
  • tugitoolid
  • muu mööbel

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Portaalist - Kontakt - Reklaam
Inkodu.ee (sisekujundus – sisustus - ehitus - aed) - E-post: info @ inkodu.ee
Kõik õigused kaitstud - inkodu.ee ®. Info kasutamine loata ei ole lubatud!
Facebook Linkedin Instagram Google