Inspiratsioon ja kontaktid - sisekujundus, sisustus, ehitus, aed!

Piirdeaeda ja väravat saab osta ka otse e-poest

Piirdeaeda ja väravaid saab nüüd osat otse e-poest www.piirdeaiad.ee
Ei ole vahet, kas tegemist on era- ,korter- või paarismajaga - varem või hiljem seisab pea iga majaomanik küsimuse ees, kas ümbritseda krunt aiaga või mitte. Üks küsimus toob kaasa aga palju järgnevaid, sest kui panna aed, siis täpselt milline, kui suure eelarvega jne.

Tänapäeva üha kiireneva tempoga maailmas on lausa piin lapata ilma hinnata tootekatalooge ja siis oodata tunde või halvemal juhul päevi enda parameetritele vastavat pakkumist.

Võidab ilmselgelt see ettevõte, kes teeb kliendi jaoks otsuse langetamise võimalikult lihtsaks ja kiireks.

Üheks heaks näiteks, kuidas on võimalik kliendi ja ka firma enda elu lihtsaks teha, on Piirdeaiad OÜ, kes avasid piirdeaedade ja väravate e-poe. Kõlab täiesti uskumatult, sest aia puhul on tegemist ju väga erinevatest parameetritest koosneva paketiga, kuid  see firma on lahendanud väljakutse elegantselt.

Piirdeaedade e-poest saab väga lihtsalt ja kiirelt ennast huvitava tootekoosluse kokku panna ja kogu otsuse jaoks vajalik info on kohe olemas. Aedade, väravate, postide, lippide, võrkude ja automaatikate valimine pole enne veel kunagi nii lihtne olnud!

A: Inkodu.ee, 2018
Portaalist - Kontakt - Reklaam
Inkodu.ee (sisekujundus – sisustus - ehitus - aed) - E-post: info @ inkodu.ee
Kõik õigused kaitstud - inkodu.ee ®. Info kasutamine loata ei ole lubatud!
Facebook Linkedin Instagram Google