FIN
RUS
ENG
EST
Inkodu - Sisustus Ehitus Aed
Дизайн интерьера, материалы интерьера
Строительство
Сады

AHJA MOODULAHI OÜ

AHJA MOODULAHI OÜ logo
телефон:
+372 5664 9239
адрес:
Tartu mnt 49, Ahja, 50603 Ahja vald, Põlvamaa
и-мэйл:


Ei ole ju mõtet teha ehitatavasse või remonditatavasse ruumi viimistletud ahju. Ehitustööde käigus võib viimistlus määrduda!

Sageli on ka nii, et ehituse või remondi käigus ei ole klient veel kindel, milline võiks tema ahi välja nägema hakata. Kui ahi on ruumis olemas, siis tulevad ka head ideed ahju disainimiseks.

Pakume võimalust kliendil endal ahi viimistleda või kutsuda meid tagasi ahju viimistlema.

Kui küttekolde valimisel on küte esmane eesmärk, siis on kaminahi vaieldamatult parim valik. Kaminahi on klaasuksega ahi, mis kütmisel salvestab endasse sooja ja õhkab seda ruumi pika aja jooksul. Kaminaahi on kaminatest efektiivsem (küttepuid kulub vähem).
Ahjusoojus on paljude arvates hoopis hubasem kui mistahes muu küte. See tuleneb vajadusest lasta (tuua) ruumi põlemiseks piisavalt õhku, nii et ruum on väga hästi ventileeritud. Meie kaminahju eelis- kaminahju saab kaasa võtta või ka ümberehitusel teise kohta paigaldada.

Meie ahjud on valmistatud vastupidavast croval materjalist
, millel on tänu suurele aine erikaalule (2850kg m3), kõrge sooja salvestusvõime. Selliseid ahjusid on valmistatud Soomes juba üle 50. aasta. Ahi annab soojust välja ühtlaselt, meeldivalt ja pikalt.

Ahja ahjud valmistatakse vastavalt kliendi soovidele ja vajadustele. Oma ahju saab ise kujundada või kasutada meie konsultandi abi! Kujundusel saab kasutada antiikkrohvi eritellimusel 0,5mm ja standardis 1,5mm fraktsiooniga. Samuti on võimalik kasutada graniiti, looduskive, dekoratiivkive, keraamilist ja klinkerplaati Valikus on erinevaid uksi, tahma ja tuhaluuke. Ahju slepe valmistatakse kohapeal ning lisaks tavalisele siibrile saab lisana tellida stardi ehk suvesiibrit. See võimaldab suvel kütta ahju nii, et suitsugaasi saab otse korstnasse juhtida ja sooja salvestamist ei toimu. Ahju on võimalik tellida ka ilma viimistluseta mis on hea võimalus näiteks juhul kui elamu on veel ehitusjärgus ja viimistlust soovitakse hiljem.

Ahja ahju põletussüsteem on üles ehitatud nii, et küttematerjali põlemine toimub palju kõrgemal temperatuuril kui tavalises ahjus. Meie ahjud tarbivad küttematerjali efektiivsemalt, mistõttu eraldavad vähem suitsu ja reostust.

Video siin

Seotud tegevusalad:
камины, печи
   Печные работы