FIN
RUS
ENG
EST
Inkodu - Sisustus Ehitus Aed
Дизайн интерьера, материалы интерьера
Строительство
Сады

MÖÖBLIMASIN OÜ кухонная мебель

MÖÖBLIMASIN OÜ кухонная мебель logo
телефон:
+372 5681 8223
адрес:
Sõpruse pst 33, 10615 Tallinn, Harjumaa
вэбсайт:
и-мэйл:
Pilt1-MÖÖBLIMASIN OÜ кухонная мебельPilt2-MÖÖBLIMASIN OÜ кухонная мебельPilt3-MÖÖBLIMASIN OÜ кухонная мебельPilt4-MÖÖBLIMASIN OÜ кухонная мебельPilt5-MÖÖBLIMASIN OÜ кухонная мебельPilt6-MÖÖBLIMASIN OÜ кухонная мебельPilt7-MÖÖBLIMASIN OÜ кухонная мебельPilt8-MÖÖBLIMASIN OÜ кухонная мебельPilt9-MÖÖBLIMASIN OÜ кухонная мебельPilt10-MÖÖBLIMASIN OÜ кухонная мебельPilt11-MÖÖBLIMASIN OÜ кухонная мебельPilt12-MÖÖBLIMASIN OÜ кухонная мебельPilt13-MÖÖBLIMASIN OÜ кухонная мебельPilt14-MÖÖBLIMASIN OÜ кухонная мебельPilt15-MÖÖBLIMASIN OÜ кухонная мебельPilt16-MÖÖBLIMASIN OÜ кухонная мебельPilt17-MÖÖBLIMASIN OÜ кухонная мебельPilt18-MÖÖBLIMASIN OÜ кухонная мебельPilt19-MÖÖBLIMASIN OÜ кухонная мебельPilt20-MÖÖBLIMASIN OÜ кухонная мебельPilt21-MÖÖBLIMASIN OÜ кухонная мебельPilt22-MÖÖBLIMASIN OÜ кухонная мебельPilt23-MÖÖBLIMASIN OÜ кухонная мебельPilt24-MÖÖBLIMASIN OÜ кухонная мебельPilt25-MÖÖBLIMASIN OÜ кухонная мебельPilt26-MÖÖBLIMASIN OÜ кухонная мебельPilt27-MÖÖBLIMASIN OÜ кухонная мебельPilt28-MÖÖBLIMASIN OÜ кухонная мебельPilt29-MÖÖBLIMASIN OÜ кухонная мебельPilt30-MÖÖBLIMASIN OÜ кухонная мебель

Meie teame köögimööblist kõike. Praktilised ja mugavad köögid spetsialistidelt!

Köök on ruum, kus me veedame väga suure osa oma ajast. Arvestades üldist kiiret elutempot, on just köök tihti see ainus koht, kus pere ühiselt aega veedab. Võib kindlalt väita, et köök on kodu süda ning just selle tõttu on eriti oluline, et köögimööbel oleks praktiline, mugav ning vastupidav.

Rakendades meie suurt kogemust, kavandame vastavalt kliendi soovidele unikaalse köögiplaani, mis peab silmas eluruumi omapärasid ja mõõte, kulutamata seejuures liigset pinda. Garanteerime köögimööbli sobivuse teiste ruumidega, ruumi praktilisuse, mugavuse ning vastupidavuse.

Miks tellida köögimööbel Mööblimasinalt?

- Mööblile alati 3D projekt
- Kasutame ainult kõrgekvaliteetseid materjale ning furnituure
- Meie toodetud köögid on käepärased ja mugavad
- Meie toodetud ning paigaldatud köögimööbel on vastupidav ning teenib Teid kaua
- Pakume mööbli täispaigaldust (sh sanitaartehnilised, elektri ja ventilatsiooni ühendustööd)
- Toodetud mööblile anname 2-aastase garantii

Teie poolt tellitud köögid sisustame ainult kvaliteetse köögitehnikaga.
Oleme erinevate tuntud köögitehnika brändide edasimüüjad Eestis (Smeg, Falmec, De Dietrich, AEG, Electrolux, Zanussi jpt).
 
Lisaks kvaliteetsele tootele on meie jaoks väga oluline klienditeenindus. See tähendab, et iga klient on meie jaoks kordumatu.

Meie kliendid tunnustavad meie tööd.
Mööblimasin toetab SOS Lasteküla.

Mööblimasin OÜ on Eesti Kaubandus-Tööstuskoja Liige.
 
Kaubamärgid

 


Seotud tegevusalad:
мебель
   изготовители мебели
   кухонная мебель
   кухонная мебель по спецзаказу
   мебель для ванной на заказ
   мебельные принадлежности
домашняя техника
   бытовая техника