FIN
RUS
ENG
EST
Inkodu - Sisustus Ehitus Aed
Дизайн интерьера, материалы интерьера
Строительство
Сады

PROFLOORS OÜ põrandakatted, sisespordiväljakud, välisspordiväljakud, paigaldamine

PROFLOORS OÜ põrandakatted, sisespordiväljakud, välisspordiväljakud, paigaldamine logo
телефон:
+372 502 8124
адрес:
Tähe 110, Tartu, Tartumaa
вэбсайт:
и-мэйл:
телефон:
+372 733 0070
Pilt1-PROFLOORS OÜ põrandakatted, sisespordiväljakud, välisspordiväljakud, paigaldaminePilt2-PROFLOORS OÜ põrandakatted, sisespordiväljakud, välisspordiväljakud, paigaldaminePilt3-PROFLOORS OÜ põrandakatted, sisespordiväljakud, välisspordiväljakud, paigaldaminePilt4-PROFLOORS OÜ põrandakatted, sisespordiväljakud, välisspordiväljakud, paigaldaminePilt5-PROFLOORS OÜ põrandakatted, sisespordiväljakud, välisspordiväljakud, paigaldaminePilt6-PROFLOORS OÜ põrandakatted, sisespordiväljakud, välisspordiväljakud, paigaldaminePilt7-PROFLOORS OÜ põrandakatted, sisespordiväljakud, välisspordiväljakud, paigaldaminePilt8-PROFLOORS OÜ põrandakatted, sisespordiväljakud, välisspordiväljakud, paigaldaminePilt9-PROFLOORS OÜ põrandakatted, sisespordiväljakud, välisspordiväljakud, paigaldaminePilt10-PROFLOORS OÜ põrandakatted, sisespordiväljakud, välisspordiväljakud, paigaldaminePilt11-PROFLOORS OÜ põrandakatted, sisespordiväljakud, välisspordiväljakud, paigaldaminePilt12-PROFLOORS OÜ põrandakatted, sisespordiväljakud, välisspordiväljakud, paigaldamine

Profloors OÜ on 2007. aasta hakul Eesti erakapitalil loodud ettevõte. Ettevõtte tegevusvaldkondadeks on põrandakatte- ja sportpõrandakattematerjalide müük ning paigaldus, samuti spordirajatiste ehitamine.

Profloors OÜ esindab Eestis järgmisi kaubamärke:


Meil on 22-aastane kogemus äripindade, koolide, lasteaedade, haiglate jms põrandate, pallimängusaalide põrandate ja spordiinventari paigaldamisel, samuti erinevate välispordirajateste – staadionite jooksurajakatete, tennise- ja jalgpalliväljakute ning muude sarnaste objektide – ehitamisel.

Profloors OÜ pakub Teile terviklikku lahendust alates konsultatsioonist kuni materjalide tarnimise ja põranda või spordiväljaku rajamise ning hilisema hoolduseni. Meie eesmärgiks on tagada, et iga klient saaks oma soovidele, vajadustele ja võimalustele maksimaalselt hea ning samas tema nõudmisi kõige paremini arvestava lahenduse. Me aitame Teil otsustada, missugune põrand või spordiväljak sobib just Teie vajadustele ning anname endast parima selle rajamisel, jäädes Teie partneriks aastateks.


Seotud tegevusalad:
декоративные элементы
   ковры
отделочные материалы
   паркет, покрытия для полов
строительство
   крыши, кровельные работы