Inspiratsioon ja kontaktid - sisekujundus, sisustus, ehitus, aed!

SAINT-GOBAIN EHITUSTOOTED AS FIBO ehitusplokid, WEBER segud, krohvid

Telefon:
+372 620 9510
Aadress:
Peterburi tee 75, 11415 Tallinn, Harjumaa
Faks:
+372 605 7961
Koduleht:
E-Post:
info@e-weber.ee
Mobiil:
+372 501 3448
Telefon:
+372 620 9510
Aadress:
Peterburi tee 75, 11415 Tallinn, Harjumaa
Faks:
+372 605 7961
Koduleht:
E-Post:
info@e-weber.ee
Mobiil:
+372 501 3448
1 - SAINT-GOBAIN EHITUSTOOTED AS FIBO ehitusplokid, WEBER segud, krohvid2 - SAINT-GOBAIN EHITUSTOOTED AS FIBO ehitusplokid, WEBER segud, krohvid3 - SAINT-GOBAIN EHITUSTOOTED AS FIBO ehitusplokid, WEBER segud, krohvid4 - SAINT-GOBAIN EHITUSTOOTED AS FIBO ehitusplokid, WEBER segud, krohvid5 - SAINT-GOBAIN EHITUSTOOTED AS FIBO ehitusplokid, WEBER segud, krohvid6 - SAINT-GOBAIN EHITUSTOOTED AS FIBO ehitusplokid, WEBER segud, krohvid7 - SAINT-GOBAIN EHITUSTOOTED AS FIBO ehitusplokid, WEBER segud, krohvid8 - SAINT-GOBAIN EHITUSTOOTED AS FIBO ehitusplokid, WEBER segud, krohvid9 - SAINT-GOBAIN EHITUSTOOTED AS FIBO ehitusplokid, WEBER segud, krohvid10 - SAINT-GOBAIN EHITUSTOOTED AS FIBO ehitusplokid, WEBER segud, krohvid11 - SAINT-GOBAIN EHITUSTOOTED AS FIBO ehitusplokid, WEBER segud, krohvid12 - SAINT-GOBAIN EHITUSTOOTED AS FIBO ehitusplokid, WEBER segud, krohvid13 - SAINT-GOBAIN EHITUSTOOTED AS FIBO ehitusplokid, WEBER segud, krohvid14 - SAINT-GOBAIN EHITUSTOOTED AS FIBO ehitusplokid, WEBER segud, krohvid

SAINT-GOBAIN EHITUSTOOTED AS FIBO ehitusplokid, WEBER müürisegud, fassaadikrohvid, plaatimissegud

Weber on maailma juhtiv kuivsegude tootja ja kes pakub lahendusi uusehituseks ja renoveerimiseks maailma 43 riigis.
  • Fassaadisüsteemid
  • Põrandalahendused
  • Plaatimine ja veetõkkesüsteemid 
  • Müüritis (Fibo plokitooted ja Weber müürisegud)
  • Leca ® kergtäitematerjalid 
  • Tava- ja eribetoonid
  • Pahtlid                    

Weberi fassaaditoodete valik on väga lai ning erinevate lahenduste- ja süsteemide seast leiab vastuse ka kõige keerukamas olukorras.
Lubi- ja lubitsementkrohvid leiavad tänapäeval küll võrdlemisi vähe kasutust, kuid muinsuskaitse all olevate objektide renoveerimisel nõutakse neid jätkuvalt. Tootesarjas on olemas lisaks erinevatele täite- ja pinnasegudele ka vastavad fassaadivärvid.
Enim kõneainet pakuvad fassaadide soojustussüsteemid. Hoonete soojustamise populaarseimaks lahenduseks on õhekrohvisüsteemid, kus soojustusena kasutatakse kas mineraalvillast- (nt Isover) või vahtpolüstüreenist isolatsiooniplaati. Lisaks on Weberi valikus olemas ainulaadne metallist krohvivõrguga ning paksu krohvikihiga (20-30 mm) ThermoRoc soojustussüsteem.
Kuid fassaadide juures on kõige olulisem siiski tema väljanägemine ning selle jaoks on oluline ikkagi dekoratiivkrohv. Selleks on kõige kasutatavamad tooted silikaat- ja silikoonkrohvid. Viimased neist eelkõige oma hüdrofoobsete omaduste tõttu, kuna nii püsib fassaadipind kauem puhta ja nägusana. Soodsama variandina võib kõigepealt pinnale kanda valge mineraalse struktuurkrohvi ning hiljem värvida kas silikaat- või silikoonvärviga.
Soklite viimistlemiseks sobib kohekomponentne kivipuruviimistlus, mis annab soklile tugeva ja ilmastikukindla pinna.
 
Portaalist - Kontakt - Reklaam
Inkodu.ee (sisekujundus – sisustus - ehitus - aed) - E-post: info @ inkodu.ee
Kõik õigused kaitstud - inkodu.ee ®. Info kasutamine loata ei ole lubatud!
Facebook Linkedin Instagram Google