Sisekujunduse, sisustuse, ehituse, aiakujunduse uudised ja ettevõtted

Seesam kindlustus | Parim kindlustus veebis

Seesam kindlustus | Parim kindlustus veebis logo
Telefon:
+372 628 1800
Aadress:
Maakri tn 19/1, B-korpus 10145, 10145 Tallinn
Koduleht:
E-Post:
seesam@seesam.ee
Telefon:
+372 628 1800
Aadress:
Maakri tn 19/1, B-korpus 10145, 10145 Tallinn
Koduleht:
E-Post:
seesam@seesam.ee

Seesam - parim kindlustus veebis!
Seesam - parim kindlustus veebis!


Seesam on 12%-se turuosaga suuruselt viies Eesti kindlustusturul tegutsev kahjukindlustusselts (kahjukindlustusselts tähendab, et elukindlustust ei paku). Maikuus tähistas Seesami kaubamärk Eestis oma 33. sünnipäeva.

Seesam on oma pika ajaloo jooksul näinud nii erinevaid omanikke kui ärinimesid. Praegu on Seesami omanikuks Vienna Insurance Group(VIG). Viimase suurema muudatusena ühinesid 1. juulil 2020 kaks kindlustusettevõtet – Seesam Insurance AS ja Compensa Vienna Insurance Group, ADB. Eestis jätkub äritegevus Compensa Vienna Insurance Group, ADB Eesti filiaali kaudu, mille kaubamärgiks Eestis on Seesam. Klientide jaoks oleme ikka tuttav ja usaldusväärne Seesam.

Seesami emafirma Vienna Insurance Group (VIG) on üks suurimaid börsil noteeritud rahvusvahelistest kindlustusgruppidest Kesk- ja Ida-Euroopas. Kindlustusgruppi kuulub ligikaudu 50 kindlustusseltsi 30 riigist, VIGi peakontor asub Viinis.

VIGil on kindlustusäris kogemust ligi 200 aastat. Vienna Insurance Group on tööandjaks ligikaudu 25 000 inimesele ning haldab sadade tuhandete inimeste investeeringuid üle kogu Euroopa. Tegu on selge turuliidriga nii Austrias kui ka Kesk- ja Ida-Euroopa turgudel.

Kantar Emori 2024 a NPS uuringu järgi on Seesam kõige enam soovitatud kindlustusselts ning parima e-keskkonnaga kindlustusselts Eestis juba teist aastat järjest!

Eestis on Seesamil ca 180 töötajat ning kontorid 8 eri paigas: peakontor Tallinnas Maakri kvartalis, kontorid Tartus, Pärnus, Jõhvis, Viljandis, Võrus, Rakveres ning Valgas.

Seesami kindlustusi saab osta nii otsemüügivõrgustiku kaudu, e-poest või ka koostööpartnerite ja maaklerite kaudu. Paljud kliendid vajavad kindlustuse osas tuge ja nõustamist, siis on parim Seesami spetsialisti poole pöörduda.
 

KINDLUSTUSTOOTED JA -TEENUSED:

Kodukindlustus

Kaitske oma kodu ja vara ootamatute sündmuste eest. Seesami kodukindlustus aitab Teil rahulikult toime tulla kaotustega, tagades kindlustunde ka kõige olulisema vara, nagu Teie kodu, kaitsmisel.

Vastutuskindlustus

Kaitske ennast teistele põhjustatud kahjude eest. Seesami vastutuskindlustus aitab vältida rahalisi kaotusi, mis võivad tekkida, kui põhjustate kahju kolmandatele osapooltele.

Sõidukikindlustus

Isegi kõige ettevaatlikumad juhid võivad sattuda liiklusõnnetusse. Kohustuslik liikluskindlustus tagab kaitse kõikidele liikluses osalevatele sõidukitele, kuid vabatahtlik kaskokindlustus annab lisaturvalisuse juhuks, kui olete ise süüdi liiklusõnnetuses, Teie autosse murtakse sisse või see varastatakse.

Reisikindlustus

Reisides väljaspool Eestit, annab reisikindlustus kindlustunde ja kaitse ootamatuste eest. Välismaal võib arstiabi olla kallis ja raskesti kättesaadav, seega on reisikindlustus hädavajalik turvalise ja murevaba reisi tagamiseks.

Õnnetusjuhtumikindlustus

Ärge unustage kindlustada kõige väärtuslikumat vara – iseennast ja oma lähedasi. Õnnetusjuhtumikindlustus aitab vältida õnnetustega kaasnevaid ebameeldivusi ja rahalisi kaotusi, pakkudes kaitset ootamatute sündmuste korral.

Ettevõttekindlustus

Seesam pakub ka ettevõtetele sobivaid kindlustuslahendusi, et kaitsta Teie äri ja vara.
Kui klient tahab ise kiirelt ja mugavalt kindlustuse ära teha, on kõige targem vaadata Seesami e-poodi seesam.ee

Seesami e-poes müüakse kindlustusi, mis ei vaja kogenud kliendi jaoks enam põhjalikku nõustamist:

  • Liikluskindlustus
  • Liiklus+, mis on vanemate sõidukite omanikele, kes kaskot sõlmida ei saa või ei soovi, kuid mis korvab ka avarii põhjustanud sõiduki kahjud
  • Kaskokindlustus
  • Kodukindlustus
  • Õnnetusjuhtumikindlustus
  • Reisikindlustus
  • Korteriühistukindlustus

ESINDUSE ÜLE EESTI

Compensa Vienna Insurance Groupil (Seesam) on esindused üle Eesti: Tallinnas, Tartus, Pärnus, Jõhvis, Rakveres, Valgas, Viljandis ja Võrus.

Parim kindlustus veebis!

Suure kogemusega kindlustuseksperdid Teie käsutuses!

 

 

Ettevõtte tegevusega seotud valdkonnad:

- kodukindlustus, varakindlustus

Robotniiduk vajab kindlustuskaitset nii äikesetormi kui inimese enda tekitatud kahju eest

Kui koduse vara kindlustamine ei tule kellelegi enam üllatusena, siis robotniiduki kindlustamine on uus teema. Ometi on just nendega seotud kahjud esirinnas.

Soojapuhur ja leeklamp on kiired nii torude sulatamises kui majade süütamises

Kindlustaja sõnul käivitub sellistes olukordades paljudes koduomanikes sisemine MacGyver ning appi võetakse käepärased vahendid nagu soojapuhurid, föönid...

Vastutuskindlustuse suurus peaks kasvama iga korrusega

Olgu tegemist veeõnnetuse, tulekahju või tormituules kukkuvate puudega, vastutuskindlustuse juhtumid on enamasti seotud kahju põhjustamisega naabrile.

Meist - Teenused - Kontakt
Inkodu.ee (sisekujundus – sisustus - ehitus - aed) - E-post: info @ inkodu.ee
Kõik õigused kaitstud - inkodu.ee ®. Info kasutamine loata ei ole lubatud!
Facebook Linkedin Instagram Google Twitter Youtube