Inspiratsioon ja kontaktid - sisekujundus, sisustus, ehitus, aed!

Sisekujundaja Monika Kaska

Telefon:
+372 505 6505
Aadress:
Niidu 1-2, Püünsi, 74013 Viimsi vald, Harjumaa
Koduleht:
E-Post:
monika@yourplace.ee
Telefon:
+372 505 6505
Aadress:
Niidu 1-2, Püünsi, 74013 Viimsi vald, Harjumaa
Koduleht:
E-Post:
monika@yourplace.ee
1 - Sisekujundaja Monika Kaska2 - Sisekujundaja Monika Kaska3 - Sisekujundaja Monika Kaska4 - Sisekujundaja Monika Kaska5 - Sisekujundaja Monika Kaska6 - Sisekujundaja Monika Kaska7 - Sisekujundaja Monika Kaska8 - Sisekujundaja Monika Kaska9 - Sisekujundaja Monika Kaska10 - Sisekujundaja Monika Kaska11 - Sisekujundaja Monika Kaska12 - Sisekujundaja Monika Kaska13 - Sisekujundaja Monika Kaska14 - Sisekujundaja Monika Kaska15 - Sisekujundaja Monika Kaska16 - Sisekujundaja Monika Kaska17 - Sisekujundaja Monika Kaska18 - Sisekujundaja Monika Kaska19 - Sisekujundaja Monika Kaska20 - Sisekujundaja Monika Kaska21 - Sisekujundaja Monika Kaska22 - Sisekujundaja Monika Kaska23 - Sisekujundaja Monika Kaska24 - Sisekujundaja Monika Kaska25 - Sisekujundaja Monika Kaska26 - Sisekujundaja Monika Kaska27 - Sisekujundaja Monika Kaska28 - Sisekujundaja Monika Kaska

Sisekujundusteenused, sisekujundusprojektid

Mina olen Monika, kogenud kodusisustaja.
Pakun sisekujunduse ja kodusisustamise lahendusi.
 
Aitan teid oma uue kodu sisustamisel või vana korda tegemisel – isegi kui selleks on ainult üks tuba, millega te rahul ei ole!
Ma naudin oma tööd ja  kõiki sisekujundusprojekte, olgu see siis majaehitus, korterite-majade renoveerimine või tööruumide hubasemaks tegemine.
Olen hea projektijuht ning suudan tähtajast ja eelarvest kinni pidada. Ma kasutan oma teadmisi, et leida Sulle rahakotisõbralikke ning  atraktiivseid materjale ja tooteid. Lisaks sisekujundusele ja projektijuhtimisele olen õppinud erinevaid värvimistehnikaid (lubipahteldus, rullpintsel krohv, savivärvimine, erinevad struktuurtehnikad), mille abil tavaline sein saab väga lihtsalt hoopis uue ilme.
Minu eesmärk on luua Sinule kodu, kus teie perekonnal on hubane ja hea olla.

Võta julgesti ühendust,
Monika Kaska, Puusõbrad M&H OÜ

PS! Valmistame eritellimusmööblit ja teeme ka mööblijoonised vastavalt soovile.

Portaalist - Kontakt - Reklaam
Inkodu.ee (sisekujundus – sisustus - ehitus - aed) - E-post: info @ inkodu.ee
Kõik õigused kaitstud - inkodu.ee ®. Info kasutamine loata ei ole lubatud!
Facebook Linkedin Instagram Google