Sisekujunduse, sisustuse, ehituse, aiakujunduse uudised ja ettevõtted

Valgustite trendid aastal 2024

Kaasatud ekspert: Aarne Sulev Evelin Donner
Võrreldes 2023. aasta trendidega toob 2024. aasta sisevalgustuse käsitluses nihke omanäolisuse suunas. Rõhk on selliste keskkondade loomisel, mis pole lihtsalt hästi valgustatud, vaid millest õhkub ka isikupära ja eesmärgitunnet.
Võrreldes 2023. aasta trendidega toob 2024. aasta sisevalgustuse käsitluses nihke omanäolisuse suunas. Rõhk on selliste keskkondade loomisel, mis pole lihtsalt hästi valgustatud, vaid millest õhkub ka isikupära ja eesmärgitunnet.

2024. aasta toob kaasa uued tuuled sisekujunduses, mis omakorda mõjutab seda, kuidas ruume valgustada. Uurime lähemalt, millised muudatused on ootamas või juba kanda kinnitamas võrreldes 2023 aastaga - süveneme detailidesse, mis on sisevalgustuse maailmas kuum ja mis mitte.

2023 versus 2024

Võrreldes 2023. aasta trendidega toob 2024. aasta sisevalgustuse käsitluses nihke omanäolisuse suunas. Rõhk on selliste keskkondade loomisel, mis pole lihtsalt hästi valgustatud, vaid millest õhkub ka isikupära ja eesmärgitunnet. Kohandamine ja isikupärastamine on võtmeteemad, kusjuures koduomanikud otsivad ainulaadset sisustust, mis peegeldaks nende individuaalset stiili. Aastaid võidutsenud külm minimalism on sisekujunduses taandumas, koos sellega oodatakse ka valgustitelt lisaks funktsioonile omapärast disaini.

Uued suunad sisekujunduses

2024. aasta sisekujundus liigub terviklikuma ja jätkusuutlikuma lähenemise suunas. Esile tõusevad looduslikud materjalid, energiasäästlikud valguslahendused ja keskendumine harmooniliste ruumide loomisele, milles on lihtsalt hea olla.  Ruumi valgustamisel võiks eesmärgiks olla eelkõige tasakaalu leidmine esteetika ja funktsionaalsuse vahel - valgusti võiks täita nii praktilist kui ka dekoratiivset eesmärki.

Valisime välja mõned sisekujunduse suunad, mis rohkemal või vähemal määral tuleval aastal sisekujunduse valikuid dikteerivad, loomulikult on ka valgustusel siin oluline roll.

Modernne minimalism

Valgustite trendid aastal 2024 - modernne minimalism
Valgustite trendid aastal 2024 - modernne minimalism

Minimalism ei ole päriselt kadunud ka 2024. aasta sisekujunduses, kuid see on muutunud pehmemaks, naturaalsemaks ja neutraalsemaks. Lumivalge ja elutu hall on asendumas maalähedasemate toonidega, sest hallist hakkab lõpuks väsima isegi meie põhjamaine natuur.

Uut minimalismi iseloomustavad eelkõige lihtsad vormid ja korrastatud ruumid, milles on võimalikult vähe visuaalset müra. Sellise lähenemise pooldaja võiks valida elegantsed ent tagasihoidlikud valgustid, et rõhutada ruumi minimalistlikku ilmet. Ideaalseks lahenduseks minimalistliku ruumi puhul on nn ”peidetud” valgustid, mille peamine omadus on paindlik funktsionaalsus. Selleks sobivad näiteks siinivalgustid või LED-profiilid, mille valgustemperatuuri ja valgusintensiivsust saab muuta. Minimalistliku sisekujundusega harmoneeruvad hästi ka puhta joone ning range vormiga geomeetrilised või lineaarsed rippvalgustid, mis on toodud tavapärasest madalamale, et ruumile kutsuvam ja hubasem üldilme anda.

Galerii: rippvalgusti Malawi, rippvalgusti Como, põrandalamp Le Vita

Maksimalism ja eklektika

Valgustite trendid aastal 2024 - maksimalism ja eklektika
Valgustite trendid aastal 2024 - maksimalism ja eklektika

Kui minimalism sisekujunduses on tänapäeval muutunud juba turvaliseks ja igavavõitu valikuks, siis maksimalism alles hakkab oma võidukäiku tegema. Tiktokis, mis on üks tänapäevaseid trendide muutumise termomeetreid, võib näha, kuidas tuntud sisekujundajad soovitavad tuua enda ruumidesse rohkem värvi, rohkem isikupära, rohkem kunsti ja rohkem dekoratiivseid aktsentvalgusteid.

Valgustid kolivad madalamale, eredad laevalgustid asenduvad hubast valgust andvate laualampide ja põrandvalgustitega, mille asukohta on vastavalt tujule ja vajadusele lihtne muuta. Hinnatud on kõik see, mis meenutab möödunud aegade hiilgust. Luksusliku dekooriga vintage-valgustid võivad olla paigutatud kõrvuti valgustitega, mille pilkupüüdev disain ja ootamatu värvivalik on julgelt kaasaegne. Seda ajastute virr-varri ühendab koduomaniku kordumatu isiksus. Mis puudutab maksimalismi, siis pole kunsti seintel, vaipu põrandatel ja hubaseid lampe riiulitel ning lauanurkadel kunagi liiga palju.

Galerii: rippvalgusti Luxor, laualamp Giraffe, rippvalgusti Bosso

Dark Academia

Valgustite trendid aastal 2024 - Dark Academia
Valgustite trendid aastal 2024 - Dark Academia

See on üks maksimalismi eriti kuum ja trendikas eriharu. Dark Academia on rohkem elustiil kui sisekujunduse suund. Sisekujunduses iseloomustab seda suunda kõik, mida võib leida ühes vanas heas Inglise kolledžis - tumedates toonides interjöör, kuhjade viisi raamatuid, gloobused, teadusliku sisuga graafika seintel jms. Keda kõnetab Dark Academia esteetika, see saab seda rõhutada dramaatiliste lühtrite ja kandelaabrite ning hämarat valgust andvate laualampidega, et luua rafineeritud salapära.

Galerii: laualamp Banker, põranda- ja laualamp Flemish, rippvalgusti Lodge

Wabi-sabi & Japandi

Valgustite trendid aastal 2024 - Wabi-sabi & Japandi
Valgustite trendid aastal 2024 - Wabi-sabi & Japandi

Need on mõlemad Jaapani juurtega elufilosoofiad, mis väärtustavad loomulikku elutsüklit ja harmoonias elamist. Wabi-sabi ning Japandi interjööre iseloomustab ebatäiuslikkuse ilu ja võlu. Krobelised, ebaühtlase värvitooniga seinad ja tahumata servad mööblil ilmestavad muidu malbet ja ühetoonilist üldmuljet. Wabi-sabi interjööris on aeg kaotanud oma tähtsuse, selles on rahu ja tasakaal. Keda võlub wabi-sabilik elufilosoofia, see võiks enda koju valida käsitsi punutud või voolitud lambivarjud, mis annavad pehme, hajutatud valguse.

Galerii: rippvalgusti Haka Wabi Sabi, rippvalgusti Liana Wabi Sabi, seinalamp Aruba

Biofiilne disain

Valgustite trendid aastal 2024 - biofiilne disain
Valgustite trendid aastal 2024 - biofiilne disain

Metsiku looduse imiteerimine siseruumides on trend, mis võtab aina enam hoogu. Orgaanilised kujundid ja materjalid ühendatuna pehme hajutatud valgustusega, loovad tõeliselt rahustava õhkkonna. Selle stiili rõhutamiseks sobivad nii rippvalgustid, lauavalgustid kui põrandalambid - olulised on valiku puhul materjal ja vorm. Kõik loodusest inspireeritud valgustid aitavad luua harmoonilise koosluse.

Galerii: laualamp Fungo, rippvalgusti Barrel, rippvalgusti Breezy

Iga suunamuutus sisekujunduses ei eelda kaasa jooksmist ja senise valguslahenduse asendamist uuega. Küll aga võib olemasolevat lahendust täiustada ja seda isikupärasemaks muuta.

Kunstlikul valgusel on väga suur roll selles, kuidas me ennast ruumis tunneme. Liiga ere, ülevalt-alla valgus võib tekitada kõleda tunde ja ebasõbraliku tunde. Seda saab pehmendada, kasutades aktsentvalgusteid - põrandalampe ja lauavalgusteid, millele on valitud sooja tooniga valgusallikad.

Uute valgustite soetamisel võiks lähtuda ruumi iseloomust - kas seda on vaja elavamaks ja mängulisemaks muuta või hoopis mahendada ja pehmendada.

Praegune suund valgustitrendides on pehmema ja hubasema üldmulje poole, mille loovad looduslikud materjalid, puhtad vormid või pastelne, maalähedane ja naturaalne koloriit.

Kõige olulisem on leida lahendused, mis on kooskõlas koduomaniku enda stiiliga. Koju tuleks valgustada läbimõeldult valitud valgustitega, mis mitte ainult ei valgusta ruumi, vaid toovad esile ka ruumi ainulaadse stiilitunnetuse.

Logo - Valgustikaubamaja LIGHT24 epood ja projektimüük
Pärnu mnt 146, 11317 Tallinn, Harjumaa
+372 518 4133

Light24 on õige valik kõigile, kelle päevakorras on valgustid ja lambid. Valikus on üle 100 000 erineva valgusti ja lambi. Parimad hinnad, kiired tarned.

Sisearhitekt Ingrid Kuuli jagab ülevaadet 2024. aasta sisustustrendidest

Sisearhitekt Ingrid Kuuli sõnul on 2024. aasta peamine sisekujundustrend loodust imiteerides tuua ruumi juurde positiivset energiat ja head aurat. Sel aastal on moes peamiselt soojad Maa värvid.

Elitis | Tapeedid, mis loovad ruumilise illusiooni ja suhtlevad vaatajaga

Eksklusiivsed Elitise tapeedid on struktuursed ja ruumilised ning valmistatud looduslähedastest ja loodust imiteerivatest materjalidest nagu pilliroog, puit või paber.

Ülemiste keskuse Home&You kauplus on uuendatud

Ülemiste keskuse Home&You kauplus on uuendatud. Tutvuge meie värskete suviste kolleksioonidega ning leidke omale meelepärane kodukujundusstiil.

Päikesevari on palju enamat kui vaid kaitse päikese eest

Päikesevarju valides arvesta ümbritsevaga. Lähtepunktiks võib olla maja või välisisustuse stiil ja värv vms. Mida rohkem see ümbrusega harmoneerub, seda kaunim tulemus.

Dekoratiivklotsid muudavad ukse- ja põrandaliistude paigaldamise lihtsaks

Dekoratiivklotsid muudavad ukse- ja põrandaliistude paigaldamise lihtsaks ning pakuvad võimalust loovalt kombineerida erineva mõõduga liiste.

Puidust seinapaneelid Mellow ja Whisper: pika elueaga ja lihtne paigaldada

Siseruumidesse mõeldud puidust seinapaneelid (ribipaneelid) Mellow on valmistatud kvaliteetsest männipuidust, millele on spetsiaalse töötluse abil antud eriti hea vastupidavus ja Whisper paneelil on lisaks helisummutavad omadused.

Vahumöll Milano Fieras. RAVAK Itaalias.

Tuntud Tšehhi tootja RAVAK koostas Euroopa prestiižsema disainisündmuse Salone del Mobile esmaesitluseks põhjalikult läbimõeldud ja visuaalselt kütkestava väljapaneku.

Eritellimusel pulmaküünlad

Kunstnike abiga kujundatakse Sulle just selline pulmaküünal, nagu oma unistustes soovinud oled.

Võhma Valgusevabrikust leiab suviseks sääsetõrjeks spetsiaalsed küünlad

Kuidas peletada sääski? Võhma Valgusevabrikus oleme loonud pilkupüüdvad, aprikoosivärvi oranžid sääsetõrjeküünlad.

Eritellimusköök täidab sinu unistused! Kutsu disainer enda juurde koju

Eritellimusel köögimööbel valmib täpselt vastavalt iga kliendi elustiilile ja soovidele.

Päikesekaitsekile ja nutikile – tõhus kaitse liigse kuumuse eest ja privaatsuse tagamiseks

Nutikile materjali hind on 170-180 €/m² ja paigaldus väiksemal objektil 35 €/h. Päikesekaitsekilede paigaldus maksab ca 30-35 €/m² materjali kohta (isekleepuv kile 90 €/m² kohta) + paigaldus umbes 30 €/m² kohta, sõltuvalt objektist.

Fabricor stuudio elegantne kardinadisain Kuressaare butiikmajutuses

Õhulise ja helge disainikeelega interjööris kohtub uudne disain väärika ajalooga, kõneledes endisaegsete aadliperede heast maitsest, jõukusest, uhkusest ning pühendumisest.

Kardinate hooldamine on lihtne, kui tead õigeid nippe

Kardinate hooldamine võib tunduda tüütu kohustus, kuid õigete meetodite abil on võimalik säilitada nende värske välimus.

Kuidas transportida televiisorit, pesumasinat ja külmikut nagu proff

Kindlasti tasub enne teleri lahti ühendamist teha foto teleri tagumisest küljest, et hiljem sujuks uues kodus teleri ühendamine hõlpsalt ja kiirelt.

Bodyfood – tervislik rukkikama sportlastele

Bodyfood on loodud eesmärgiga propageerida traditsioonilist Eesti kama, tervisliku toitu ning saadud müügitulust toetada Eesti noorsportlasi.

33 m2 tüüpkorteri planeeringu muutmine avaraks ja helgeks

Kõnealuse korteri puhul sai sisekujundaja lähteülesandeks luua pisikesest 1-toalisest köögi ja elutoaga vana maja tüüpkorterist valge, helge, nutikalt organiseeritud ja näiliselt avar kodu, mille põhielementideks valge marmor ja kuldsed detailid.

Ekspert selgitab: kuidas tunda ära läbimõeldud planeeringuga kodu

Bonava arhitekt Erko Leo selgitab, kuidas ära tunda hästi läbimõeldud planeeringuga kodu.

Kaasaegse klassika tasakaalus sümbioos monokroomses interjööris

Olles teadlik, et maja välisilme on kaasaegne, oli vaja leida viis, kuidas siduda eramu sisekujunduses kokku need kaks esmapilgul vastandlikku stiili – kaasaegsus ja klassika.

SleepCity on keskendunud premium klassi une- ja puhketoodete müügile

Uue magamistoasisustuse poe SleepCity eesmärk on pakkuda lahendusi, mis aitavad inimestel paremini magada ja seeläbi parandada nende elukvaliteeti.

Kindlustusabi - hädavajalik kodukindlustuse kahjujuhtumite hindamiseks

Remondifirma.ee pakub kindlustusabi teenust. Kliendi jaoks tähendab see kogu asjaajamise korraldamist alates kahjude hindamisest ja kindlustusfirmaga suhtlemisest kuni kahjude likvideerimiseni välja.

Eluhoone korras elektrisüsteem aitab ära hoida tõsiseid õnnetusi

Enamikku elektrist tingitud tulekahjudest saab ära hoida hoone elektripaigaldist õigeaegselt hooldades ja vajadusel uuendades.

Ingrid Kuuli: Sisekujunduse konsultatsioonid veebi põhiselt

Vastused kõigile sisekujundust puudutavatele küsimustele saab kiirelt arutelu käigus.

UV-C õhupuhastusseade muudab siseruumi õhu viirustevabaks

Bakterite ja viiruste hävitamiseks siseruumides on suurepärane lahendus ultraviolett ehk UV-C õhupuhastusseadmed (UV-C lambid). Koduseade 20 m² põrandapinnaga ja lae kõrgusega 2,5 m ruumi maksab 350-500€.

Isiklikust elektriauto laadimispunktist kortermajas on saamas uus normaalsus

Enefit ja Arco Vara pakuvad elektriauto omanikele võimalust oma isiklikul parkimiskohal Enefit Volti laadimisteenust kasutada.

BLEUU lastetoa vaibad

BLEUU lastetoa vaibad on 100% orgaanilisest puuvillast, mis on GOTS sertifitseeritud. Vaipade kiupikkus on veidi alla 1cm, et nendesse ei ladestuks liigselt tolmu.

SPC seinapaneelid: uudne lahendus kiireks ja vastupidavaks muutuseks sinu kodus

SPC seinapaneelide omaduste loetelu saab alustada niiskuskindlusega ning lõpetada soojus- ja heliisolatsiooni pakkumisega.

Sisustuse projektimüük – asendamatu mugavuslahendus suurprojektides

Olgu tegu siis kinnisvara näidiskorterite sisustamise, üürikorterite haldamisega seotud sisustamise, sisearhitekti suurprojektide, haridusasutuse mööbli planeerimise või hoopis kodu ja suvemaja sisustamisega. Sisustuse projektimüük võib olla hädavajalik mugavuslahendus

AXOR x Philippe Starck: kui innovatsioon kohtub disainiga, saab duši all käimisest eriline kogemus

AXOR ShowerCompositioni dušid, AXOR x Philippe Starck, dušipaneel, üladušš, õladušš, termostaatmoodul, käsidušš, tekstiilkattega dušivoolik

AXOR x Philippe Starck: kauakestvad elegantsed valamud ja vannid

Tänu elegantsele disainile toovad maailmakuulsa looja Philippe Starcki disainitud AXOR Suite-i valamud ja vannid isikupära iga vannitoa interjööri.

Sisekujunduslik gurmee: šokolaadi, kohvi ja piima maagiline ühendus

Sisekujunduse maailm on nagu suur gurmeeõhtusöök - täis maitserikkaid nüansse ja peenekoelisi tekstuure, mis loovad unikaalse elamuse.

Eesti disaini uudsust tutvustav videoklipp jõuab 12 miljoni USA televaatajani

CBS-i Los Angelese telekanalil KCAL-9 näidati 24. veebruaril viieminutilist videot Eesti disainist ja jätkusuutlikest ettevõtetest. Koos lähiajal linastuva New Yorgi episoodiga jõuab see kokku 12 miljoni televaatajani.

Stockholmi mööblimess – jõud tulevikuks

6.-10. veebruaril toimus Stockholmis põneva katselavana interjöörimess eelkõige ka uutele ideedele - see on kokkuvõttes ka uhtiv Skandinaavia sisustussündmus.

Uus SISEKUJUNDUSE KÄSIRAAMAT nüüd veebipõhiselt allalaetav

Sisekujundaja Heily Kaarna lõi Sisekujunduse käsiraamatu, kust leiad praktilisi juhiseid oma kodu kujundamiseks.

Nanoplasti osakesed plastikpudelivees: oht tervisele?

Uues USA uuringus avastasid teadlased hiljuti, et plastikpudelivesi võib sisalduda 10–100 korda rohkem plastiosakesi kui varem arvati. Ekspertide sõnul on plastikpudelivees leiduvad nanoplast tervisele kahjulik.

Ekspert selgitab: sisearhitekti kasutamine – kulu või kokkuhoid?

Sisearhitekt on ekspert, kelles on ühendatud nii spetsiifilised tehnilised teadmised kui ka loovus. Nii suudab ta näha terviklikku pilti tehnosüsteemidest ruumipaigutuse ja värvilahendusteni.

Kuidas panna kodune interjöör enda kasuks tööle? Sisearhitekt jagab ideid.

Kuidas aga tagada, et kodune keskkond oleks meeldiv ja kooskõlas meie olemusega? Kuidas luua jätkusuutlik ja kaasahaarav interjöör? Miks on oluline järgida ka trende?

Eesti projekteerimise tulevik: vabakutselisena edu saavutamine

Eesti projekteerimise sektoris on märgata olulist trendi: üha enam projekteerijaid otsib paindlikumat ja rahuldust pakkuvamat tööviisi, pöördudes vabakutselise töö poole.

Margit Meikar: Hoolikalt valitud tapeet teeb kodud hubasemaks ja elu rõõmsamaks

Erinevatesse interjööridesse saab anda värvi ja meeleolu, kasutades tapeeti ühel või kahel aktsentseinal, kogu ruumis või uue trendina laes.

2024 on rohelise Yang Puudraakoni aasta

Draakon valitseb aastat kindla ja isaliku käega, ilma järeleandmisi tegemata. Draakoniaasta kiirenevad energiad ei jäta aega rahulikuks õppimiseks.

Stockmann avas uuenenud koduosakonna

Kuudepikkuse põhjaliku planeerimise järel on Stockmanni 4. korruse koduosakond täielikult uuendatud ning siit võib leida laia valiku sisustus-, sisekujundus- ja elustiilitooteid.

Tapeeditrendid 2024

Tapeetide trendisuunad 2024. aastal on väga mitmepalgelised. Mustrit ja tekstuuri, mis muudab kodud kodusemaks, hubasemaks ja olemise üleüldiselt rõõmsamaks, on moes.

Vana rooma arhitektuur: rikka ajalooga linn

Rooma arhitektid ja insenerid olid tuntud oma uuenduslikkuse poolest, eriti seoses ehitusmaterjalide ja -tehnikatega. Nende panus arhitektuuri on hindamatu!

Lucano kokkupandaval treppredelil saab olla mitu funktsiooni

Lucano treppredel on disainitud asjade kasutamise lihtsustamiseks ning interjööri osaks. Kui Sa selle parasjagu ei roni, saad seda kasutada teistmoodi.

Palazzol uus e-pood! Sisustusdisaini asjatundjate koostatud valik!

Palazzo Interiorsi e-mööblipood esindab tipptasemel funktsionaalset disaini, mis on hoolikalt valitud sobitumaks Eesti inimeste maitse-eelistustega.

Pantone aasta värv 2024 on mahe virsikukarva toon "Peach Fuzz"

Pantone aasta värv 2024 on õrnust ja sametisust peegeldav toon, mis väljendab soovi leida hetki hingetõmbeks, loovuseks ja inimlikuks ühenduseks.

Trendivärv interjööris: koobaltsinine

Sisustustrendide maailm on mõnusalt kirju – seda ka värvitoonide osas. Värvidest on jätkuvalt moes pastelsed toonid, kuid palju on esindatud ka julgemaid värve.

Laadige oma telefoni vaid USB-pistikupesast

Vajadus tasuta USB-pistikute arvu järele kasvab pidevalt ning veelgi olulisem on nende lihtne kättesaadavus.

2023. aasta arhitektuuripreemiate laureaadid

Reedel, 8. detsembril jagati Lillepaviljonis pidulikul auhinnatseremoonial aasta arhitektuuripreemiaid ja tunnustati parimaid arhitektuuritegusid ja -tegijaid.

Ra Suni erilahendustega pehme mööbel – neile, kes ei lepi keskpärasega

Ra Sun ei ole siiski spetsialiseerunud mitte ainult uue pehme mööbli valmistamisele, vaid renoveerib ka vana. Samuti on valikus standardmööblilahendused.

Kõrgekvaliteetne sadulsepatöö annab disainile viimase lihvi

Transinterior paistab silma oma oskuslikult viimistletud sadulsepatööga, mis hõlmab pehme mööbli polsterdamist, nahatamist ja katteriide paigaldamist.

Spetsialist selgitab, mida teha, et elektroonika või auto laadimine ei põhjustaks tulekahju

Telefonide või muude väikeste elektroonikaseadmete ohutumaks laadimiseks soovitab ekspert paigaldada USB-pistikupesad.

Lindström vahetab välja kõik klientide porivaibad

Avalike asutuste sissepääsude ees asendatakse mustust püüdvad porivaibad uue tehnoloogiaga valmistatud keskkonnasäästlike vaipadega.

Väikese eramu planeerimine kui ruutmeetreid on vähe ja avarus oluline

Eramu sisustamisel aitas ruumipuudust aitas köögis asjade mahutamisel ja söögiala loomisel lahendada köögisaar. Elutoa osas aga nutikas kamina ja tv-sein.

Uus standard laste- ja magamistoa sisutuses: pehmed ja kumerad vormid

Wall Design eristub teistest Eesti pehmete paneelide tootjatest võimekuse poolest valmistada paneele igasuguse kujuga, alates kolmnurkadest kuni pilvedeni.

Texstudio esitleb 2024. aasta trende peegeldavaid kangaid ja tapeete

Tikkurila 2024. aasta värvipaletist inspireerituna on Texstudio kokku kogunud tooted, mis kajastavad 2024. aasta värvi-, tapeedi- ja tekstiilitrende ja pakuvad inspiratsiooni.

Interjöör kui lugu: Miks on oluline siduda inimesed ja ruum?

Dez Studio sisearhitekti Nadezda Kornilova sõnul eeldab iga sisekujundusprojekt lugu ehk kontseptsiooni. Lugu seob inimesed ja interjööri.

Tikkurila aasta värv 2024 - sisetunde järgi loodud kollektsioon

Aasta värv 2024 „Nude in Nizza“ on soojustkiirgav virsikutoon, mis väljendab armastust, lahkust ja mängulisust. Vaata inspireerivat pildigaleriid aasta värvidega kujundatud korterist.

Kodu remondieelne kontroll - koostame remonditööde nimistu ja eelarve

Planeerid kodus remonditöid? Siis sattusid lugema just õiget artiklit! Ehituskaitse Büroo pakub uue teenusena kodu remondieelset kontrolli.

Põhjamaine lihtsus: Elegantne tekstuuride mäng uuseramu interjööris

Noore pere kodu looduskaunis kohas Lõuna-Eestis, kus erilise tähelepanu all oli meeleolu loovate valgustuslahenduste väljatöötamine.

Iittala Ultima Thule 55: Iittala tähistab ikoonilist kollektsiooni uute vaasidega

Legendaarse Ultima Thule 55. aastapäeva tähistamiseks tõi Iittala oma püsikollektsiooni Ultima Thule vaasid.

Galerii: M Stuudio uus kujundus jutustab tegevuse lugu

M Stuudio meigisalong on hea näide, kuidas detailidele keskendumisega saab luua interjööri, mis ei ole ainult funktsionaalne ja kaunis, vaid räägib ka oma loo.

Meist - Teenused - Kontakt
Inkodu.ee (sisekujundus – sisustus - ehitus - aed) - E-post: info @ inkodu.ee
Kõik õigused kaitstud - inkodu.ee ®. Info kasutamine loata ei ole lubatud!
Facebook Linkedin Instagram Google Twitter Youtube