Sisekujunduse, sisustuse, ehituse, aiakujunduse uudised ja ettevõtted

Voodipesu valimine: kvaliteedi määrab kangas ja õmblused

EKSPERDI NÕUANNE
Voodipesukomplekt puuvillasatiin 30–1337 BlueFlower

Voodipesul ja voodipesul on vahe, ilmselt on enamus meist selles vähemalt korra elus ka veenduma pidanud. Kodumaise voodipesutootja Votex House turundusjuhi Kadri Vinnali sõnul määravad voodipesu kvaliteedi peamiselt 3 tegurit: kanga koostis, vastupidavus ja õmblused. Kuidas neid näitajaid aga iseseisvalt hinnata ja millest alustada?

Voodipesukanga materjali valimine

Voodipesuna sobib kasutamiseks kangas, mis laseb kehal hingata, ei aja higistama, ei tekita staatilist elektrit ning on keha vastas meeldiv. Nendele tingimustele vastavad üldiselt kõik naturaalse koostisega voodipesukangad nagu viskoos, linane, puuvill (sh satiin ja flanell ehk puuvilla eritöötlus) ja siid. Valikul saab määravaks, kas kangast soovitakse tugevamat, pehmemat või hoopis siidisemat.

Eemale tasub hoida mikrofiibri sisaldusega voodipesukangastest. Palju müüakse odavaid voodipesukomplekte, millel on kiri puuvilla-satiin aga tegelikult on see puhas mikrofiiber. Välimus on kaugelt vaadates sarnane. Probleem on siin selles, et mikrofiiber ei ima magamise ajal loomulikult erituvat keha niiskust, seega ajab higistama ja on keha vastas ebameeldiv.

Eristada saab mikrofiibrit ja puuvillasatiini hinna järgi. Kvaliteetset puuvilla-satiinist 2-inimese voodipesukomplekti lihtsalt 15-20 euroga ei saa, kui just ei ole tegemist enneolematu allahindlusega. Selline komplekt maksab üldiselt ca 60 eurot ja ülespoole. Kvaliteet tingib hinna, midagi pole teha!

Polüestri sisaldusega voodipesukangad ei sobi magamiseks täpselt samal põhjusel, need ei hinga. Kes on kvaliteetset voodipesu proovinud, saab vahest aru.
 
Kangast aitab kõige paremini valida inimese enda käsi, see on kõige täpsem indikaator. Kui kangas tundub käega katsudes pehme ja hea, ongi valik sageli õige. Internetist tellimisel tasub enne terve komplekti tellimist katsetada kõigepealt näiteks padjapüüriga ja kui kõik sobib, siis muu voodipesu järgi tellida.

Votexi valikus on ainult naturaalsed voodipesukangad

Puuvill - tugev ja vastupidav voodipesukangas, mis laseb nahal hingata. See ei ärrita nahka ning sobib ka allergikutele. Naturaalsest puuvillast voodipesu on vastupidav ja kauakestev, isegi peale korduvat pesemist.

Puuvilla-satiin - puuvillast pehmem ja siledam ning kudumisstiililt tihedam voodipesukangas, mis ei kuiva kortsu ja kuivab kiiresti. Puuvillasatiin on väga tugev ja vastupidav kangas, laseb õhku läbi ja imab niiskust ning on ühtlasi üks pleekimiskindlamaid materjale üldse. Sobib ka inimestele, kellel on tundlik nahk. Kergesti hooldatav. Paljude lemmik.

Mako-satiin - pikkadest egiptuse puuvilla kiududest kootud siidine, õhuke ja tihe voodipesukangas. Kallim kui puuvillasatiin. See on nagu kalli hotelli luksuslik voodipesu. Mako-satiini aetakse tihti segamine siidiga, sest need kangad on tõesti väga sarnased. Votex House turundusjuht Kadri Vinnal lisab, et talle meeldib mako-siid isegi rohkem kui siid, sest see ei jää kareda kehapinna külge kinni (käed-jalad). Mako-satiin sobib ka tundliku ja allergilise nahaga inimesele.

Linane  - hinna poolest kõige kallim, naturaalne, raske, kare, hingav ja äärmiselt vastupidav kangas. On inimesi, kelle keha jaoks on ainult see õige. Linane on üks maailma vanimaid kangaliike, mida kasutati juba vanas Egiptuses. Linase eeliseks on suur soojusjuhtivus ning niiskusimavus. See tähendab, et voodipesu on palavatel suveöödel jahe ning jahedatel talveöödel soe.

Voodipesukanga vastupidavuse hindamine

Kõige rohkem annab kanga vastupidavuse kohta infot TC tähis. TC ehk niidi loendur näitab, kui palju niiti on kasutatud ühe tolli kanga kudumiseks ja see omakorda näitab, kui tihe on õmblus ehk kui vastupidav kangas on.

Kanga vastupidavusastme vajalikkuse määramisel mängib rolli selle kasutuskoht. Kas see läheb kodumajapidamisse, kodumajutusse, hotelli või kuhugi mujale. Mida tihedam kasutus ja pesemise vajadus, seda olulisem on TC tähise suurus.

TC tähis võiks olla puuvillase kanga puhul alates 200 ja satiini puhul alates 250. Alati ei kehti muidugi, mida suurem number, seda parem. Peab ka ise tunnetama, milline kangas tundub katsudes hea ja kus seda kasutada on vaja. Inimesed on ju erinevad. Vahel on mõni kangas TC tähisega 500 kodus kasutamiseks liiga tugev, aga sobib hästi hotelli.

PS! Mida tihedam on kanga kude, seda rohkem on kangas plekkehülgav ehk kergesti hooldatav.

Voodipesu õmbluse kvaliteedi hindamine

Voodipesu õmbluse ideaalne standard võiks olla 3- või isegi 5-õmbluseline. Kahjuks on kaubanduses väga levinud aga 1-õmbluseline lahendus. Voodipesu õmblused peavad olema seest palistatud ja ka lisaõmblus välisäärel, et ei hakkaks hargnema. Ka tekikoti ja padjapüüri avade õmblused peaksid olema mitmekordselt palistatud, sest vastasel korral kipuvad need kiiremini katki minema.
 
Väga levinud on tekikotid ilma käeaugu avata, mis teeb teki tekikoti sisse panemise ebamugavaks. Loomulikult on nii kergem tekikotti toota, aga kasutamismugavus puudub.  

Votex House voodipesu standardisse kuuluvad käeaugud ja kasutatud on 5-õmbluselist lähenemist, mille tagavad professionaalsed õmblejad.

Milline voodipesu on moes?

Moes on kõik hallid ja ühevärvilised maheda tooniga voodikangad. Hall on justkui eestlaste uus rahvusvärv. Ühevärviline voodipesu on ka üsna loogiline valik, sest täna on levinud voodikatted, mida kasutatakse ainult jalutsis või kuni poole voodini. Sellisel juhul jääb voodipesu katte alt paistma ja see mõjub taustatooni täiendusena. Kõige peale pannakse dekoratiivpadjad, mis seovad ruumi sisekujunduse ja voodi toonid ühtseks tervikuks.

Materjalide pooles on väga popp puuvillasatiin oma praktilisuse ja suhteliselt hea hinna tõttu ning loomulikult ka luksuslik linane kangas. Linane meeldib paljudele just tekstuuri ja kortsulise välimuse pärast. Sageli sisekujundajate loodud interjöörid isegi eeldavad sellist tekstuurset kangast, et saavutada toon-toonis ruumiline efekt.

Votex House lugu

Votex House OÜ on pereettevõte Viljandist, mida veavad ema ja tütar, Heidi ja Kadri.

Tekstiilide tootmisega tegeletakse nüüdseks juba ca 10 aastat. Lugu algas täpselt nii nagu paljud teisedki lood: selleks, et midagi uut saaks sündida, peab vana ära lõppema. Ema Heidi koondati Viljandi tekkide, patjade ja voodipesu müügiga tegelevast firmast. Kuna vooditekstiilide maailm oli naisele hingelähedaseks saanud, otsustas ta omal käel jätkata ja mõtet isegi edasi arendada.

Tol hetkel ei olnud turul väga saada hea kvaliteediga kangast voodipesu ja seda eesmärki ema Heidi uus ettevõte Votex House täitma asuski, kaasas korralik kogemuste ja teadmiste pagas, mida voodipesu maailmas üldse ette võtta on võimalik ja mida turg vajab.

Loomulikult alustati väikselt, tellimused tulid enamasti tuttavatelt ja nende tuttavatelt, aga kui pall juba veerema läheb, siis enamasti kasvab ta aina suuremaks. Aastatega on ideed ja tootmine oluliselt kasvanud ning soov pakkuda kvaliteetset ja head voodipesu aina laiemale sihtgrupile on endiselt Votex Disaini juhtmõte.
 
Voodipesu on alati hea kingitus, mida on kõigil tarvis. Noored inimesed ei raatsi kvaliteetset voodipesu osta, aga õnnelikud on selle üle kindlasti. Kui ei tea täpset tooni või mõõtu, saab ka kinkekaardi osta.

Kvaliteetne voodipesu tagab parema une!

A: Inkodu.ee (K. Viksne. J. Rohtsalu)
Voodipesu valimine: kvaliteedi määrab kangas ja õmblused

 

 

Logo puudub - Votex House OÜ voodipesu
Raua 3, 71020 Viljandi, Viljandimaa
+372 5343 2903

Kokkad suviseks grillpeoks? Jälgi neid nõuandeid, et toit raisku ei läheks

Ilmselt külastame me kõik suvel vähemalt paari grillpidu. Külla tuleb rohkelt inimesi, seega tuleb kokata ning säilitada suures koguses toitu.

Tekstiilikunstnik Ilme Rätsep jäädvustab unikaalsed loodusmaalid kangastele

Tekstiilikunstnik Ilme Rätsep loob pintsli ja värvi abil unikaalseid hetki loodusest ning jäädvustab need kangastele.

 Aasta üllataja on Radise kappvoodi GRID

Radis Furniture GRID kollektsioon on täienenud kappvoodiga, millele lisaväärtuseks ustega riiul ja diivan.

Suvekodu romantika tapeedimustrites | Tapeedistuudio valik -10% kuni 31.08!

Romantilise hõnguga kodu juurde sobivad ideaalselt  aasa- ja heinamaa-mustrid, umbrohuteemalised ja botaanilise mustriga tapeedid.

Elitis | Tapeedid, mis loovad ruumilise illusiooni ja suhtlevad vaatajaga

Eksklusiivsed Elitise tapeedid on struktuursed ja ruumilised ning valmistatud looduslähedastest ja loodust imiteerivatest materjalidest nagu pilliroog, puit või paber.

Päikesevari on palju enamat kui vaid kaitse päikese eest

Päikesevarju valides arvesta ümbritsevaga. Lähtepunktiks võib olla maja või välisisustuse stiil ja värv vms. Mida rohkem see ümbrusega harmoneerub, seda kaunim tulemus.

Dekoratiivklotsid muudavad ukse- ja põrandaliistude paigaldamise lihtsaks

Dekoratiivklotsid muudavad ukse- ja põrandaliistude paigaldamise lihtsaks ning pakuvad võimalust loovalt kombineerida erineva mõõduga liiste.

Puidust seinapaneelid Mellow ja Whisper: pika elueaga ja lihtne paigaldada

Siseruumidesse mõeldud puidust seinapaneelid (ribipaneelid) Mellow on valmistatud kvaliteetsest männipuidust, millele on spetsiaalse töötluse abil antud eriti hea vastupidavus ja Whisper paneelil on lisaks helisummutavad omadused.

Vahumöll Milano Fieras. RAVAK Itaalias.

Tuntud Tšehhi tootja RAVAK koostas Euroopa prestiižsema disainisündmuse Salone del Mobile esmaesitluseks põhjalikult läbimõeldud ja visuaalselt kütkestava väljapaneku.

Võhma Valgusevabrikust leiab suviseks sääsetõrjeks spetsiaalsed küünlad

Kuidas peletada sääski? Võhma Valgusevabrikus oleme loonud pilkupüüdvad, aprikoosivärvi oranžid sääsetõrjeküünlad.

Päikesekaitsekile ja nutikile – tõhus kaitse liigse kuumuse eest ja privaatsuse tagamiseks

Nutikile materjali hind on 170-180 €/m² ja paigaldus väiksemal objektil 35 €/h. Päikesekaitsekilede paigaldus maksab ca 30-35 €/m² materjali kohta (isekleepuv kile 90 €/m² kohta) + paigaldus umbes 30 €/m² kohta, sõltuvalt objektist.

Fabricor stuudio elegantne kardinadisain Kuressaare butiikmajutuses

Õhulise ja helge disainikeelega interjööris kohtub uudne disain väärika ajalooga, kõneledes endisaegsete aadliperede heast maitsest, jõukusest, uhkusest ning pühendumisest.

Kardinate hooldamine on lihtne, kui tead õigeid nippe

Kardinate hooldamine võib tunduda tüütu kohustus, kuid õigete meetodite abil on võimalik säilitada nende värske välimus.

33 m2 tüüpkorteri planeeringu muutmine avaraks ja helgeks

Kõnealuse korteri puhul sai sisekujundaja lähteülesandeks luua pisikesest 1-toalisest köögi ja elutoaga vana maja tüüpkorterist valge, helge, nutikalt organiseeritud ja näiliselt avar kodu, mille põhielementideks valge marmor ja kuldsed detailid.

SleepCity on keskendunud premium klassi une- ja puhketoodete müügile

Uue magamistoasisustuse poe SleepCity eesmärk on pakkuda lahendusi, mis aitavad inimestel paremini magada ja seeläbi parandada nende elukvaliteeti.

UV-C õhupuhastusseade muudab siseruumi õhu viirustevabaks

Bakterite ja viiruste hävitamiseks siseruumides on suurepärane lahendus ultraviolett ehk UV-C õhupuhastusseadmed (UV-C lambid). Koduseade 20 m² põrandapinnaga ja lae kõrgusega 2,5 m ruumi maksab 350-500€.

BLEUU lastetoa vaibad

BLEUU lastetoa vaibad on 100% orgaanilisest puuvillast, mis on GOTS sertifitseeritud. Vaipade kiupikkus on veidi alla 1cm, et nendesse ei ladestuks liigselt tolmu.

SPC seinapaneelid: uudne lahendus kiireks ja vastupidavaks muutuseks sinu kodus

SPC seinapaneelide omaduste loetelu saab alustada niiskuskindlusega ning lõpetada soojus- ja heliisolatsiooni pakkumisega.

Sisustuse projektimüük – asendamatu mugavuslahendus suurprojektides

Olgu tegu siis kinnisvara näidiskorterite sisustamise, üürikorterite haldamisega seotud sisustamise, sisearhitekti suurprojektide, haridusasutuse mööbli planeerimise või hoopis kodu ja suvemaja sisustamisega. Sisustuse projektimüük võib olla hädavajalik mugavuslahendus

Sisekujunduslik gurmee: šokolaadi, kohvi ja piima maagiline ühendus

Sisekujunduse maailm on nagu suur gurmeeõhtusöök - täis maitserikkaid nüansse ja peenekoelisi tekstuure, mis loovad unikaalse elamuse.

Eesti disaini uudsust tutvustav videoklipp jõuab 12 miljoni USA televaatajani

CBS-i Los Angelese telekanalil KCAL-9 näidati 24. veebruaril viieminutilist videot Eesti disainist ja jätkusuutlikest ettevõtetest. Koos lähiajal linastuva New Yorgi episoodiga jõuab see kokku 12 miljoni televaatajani.

Stockholmi mööblimess – jõud tulevikuks

6.-10. veebruaril toimus Stockholmis põneva katselavana interjöörimess eelkõige ka uutele ideedele - see on kokkuvõttes ka uhtiv Skandinaavia sisustussündmus.

Uus SISEKUJUNDUSE KÄSIRAAMAT nüüd veebipõhiselt allalaetav

Sisekujundaja Heily Kaarna lõi Sisekujunduse käsiraamatu, kust leiad praktilisi juhiseid oma kodu kujundamiseks.

Kuidas panna kodune interjöör enda kasuks tööle? Sisearhitekt jagab ideid.

Kuidas aga tagada, et kodune keskkond oleks meeldiv ja kooskõlas meie olemusega? Kuidas luua jätkusuutlik ja kaasahaarav interjöör? Miks on oluline järgida ka trende?

Margit Meikar: Hoolikalt valitud tapeet teeb kodud hubasemaks ja elu rõõmsamaks

Erinevatesse interjööridesse saab anda värvi ja meeleolu, kasutades tapeeti ühel või kahel aktsentseinal, kogu ruumis või uue trendina laes.

2024 on rohelise Yang Puudraakoni aasta

Draakon valitseb aastat kindla ja isaliku käega, ilma järeleandmisi tegemata. Draakoniaasta kiirenevad energiad ei jäta aega rahulikuks õppimiseks.

Stockmann avas uuenenud koduosakonna

Kuudepikkuse põhjaliku planeerimise järel on Stockmanni 4. korruse koduosakond täielikult uuendatud ning siit võib leida laia valiku sisustus-, sisekujundus- ja elustiilitooteid.

Tapeeditrendid 2024

Tapeetide trendisuunad 2024. aastal on väga mitmepalgelised. Mustrit ja tekstuuri, mis muudab kodud kodusemaks, hubasemaks ja olemise üleüldiselt rõõmsamaks, on moes.

Sisearhitekt Ingrid Kuuli jagab ülevaadet 2024. aasta sisustustrendidest

Sisearhitekt Ingrid Kuuli sõnul on 2024. aasta peamine sisekujundustrend loodust imiteerides tuua ruumi juurde positiivset energiat ja head aurat. Sel aastal on moes peamiselt soojad Maa värvid.

Lucano kokkupandaval treppredelil saab olla mitu funktsiooni

Lucano treppredel on disainitud asjade kasutamise lihtsustamiseks ning interjööri osaks. Kui Sa selle parasjagu ei roni, saad seda kasutada teistmoodi.

Pantone aasta värv 2024 on mahe virsikukarva toon "Peach Fuzz"

Pantone aasta värv 2024 on õrnust ja sametisust peegeldav toon, mis väljendab soovi leida hetki hingetõmbeks, loovuseks ja inimlikuks ühenduseks.

Valgustite trendid aastal 2024

2024. aasta toob kaasa uued tuuled sisekujunduses, mis omakorda mõjutab seda, kuidas ruume valgustada.

Trendivärv interjööris: koobaltsinine

Sisustustrendide maailm on mõnusalt kirju – seda ka värvitoonide osas. Värvidest on jätkuvalt moes pastelsed toonid, kuid palju on esindatud ka julgemaid värve.

Ra Suni erilahendustega pehme mööbel – neile, kes ei lepi keskpärasega

Ra Sun ei ole siiski spetsialiseerunud mitte ainult uue pehme mööbli valmistamisele, vaid renoveerib ka vana. Samuti on valikus standardmööblilahendused.

Kõrgekvaliteetne sadulsepatöö annab disainile viimase lihvi

Transinterior paistab silma oma oskuslikult viimistletud sadulsepatööga, mis hõlmab pehme mööbli polsterdamist, nahatamist ja katteriide paigaldamist.

Lindström vahetab välja kõik klientide porivaibad

Avalike asutuste sissepääsude ees asendatakse mustust püüdvad porivaibad uue tehnoloogiaga valmistatud keskkonnasäästlike vaipadega.

Väikese eramu planeerimine kui ruutmeetreid on vähe ja avarus oluline

Eramu sisustamisel aitas ruumipuudust aitas köögis asjade mahutamisel ja söögiala loomisel lahendada köögisaar. Elutoa osas aga nutikas kamina ja tv-sein.

Radis Furniture riiulid GRID ja CRANE on sirgunud suurteks

Nutikad riiulilahendused kodukontori töönurga eraldamiseks ja töölaua sisseseadmiseks, näiteks elutuppa.

Uus standard laste- ja magamistoa sisutuses: pehmed ja kumerad vormid

Wall Design eristub teistest Eesti pehmete paneelide tootjatest võimekuse poolest valmistada paneele igasuguse kujuga, alates kolmnurkadest kuni pilvedeni.

Texstudio esitleb 2024. aasta trende peegeldavaid kangaid ja tapeete

Tikkurila 2024. aasta värvipaletist inspireerituna on Texstudio kokku kogunud tooted, mis kajastavad 2024. aasta värvi-, tapeedi- ja tekstiilitrende ja pakuvad inspiratsiooni.

Interjöör kui lugu: Miks on oluline siduda inimesed ja ruum?

Dez Studio sisearhitekti Nadezda Kornilova sõnul eeldab iga sisekujundusprojekt lugu ehk kontseptsiooni. Lugu seob inimesed ja interjööri.

Tikkurila aasta värv 2024 - sisetunde järgi loodud kollektsioon

Aasta värv 2024 „Nude in Nizza“ on soojustkiirgav virsikutoon, mis väljendab armastust, lahkust ja mängulisust. Vaata inspireerivat pildigaleriid aasta värvidega kujundatud korterist.

Iittala Ultima Thule 55: Iittala tähistab ikoonilist kollektsiooni uute vaasidega

Legendaarse Ultima Thule 55. aastapäeva tähistamiseks tõi Iittala oma püsikollektsiooni Ultima Thule vaasid.

Galerii: M Stuudio uus kujundus jutustab tegevuse lugu

M Stuudio meigisalong on hea näide, kuidas detailidele keskendumisega saab luua interjööri, mis ei ole ainult funktsionaalne ja kaunis, vaid räägib ka oma loo.

Lase sügis esikusse

ELKE Mööblist leiab erinevaid väiksemaid ja suuremaid esikusse sobivaid lahendusi.

Interjöör loftilike elementide ja “apelsini meeleoluga”

Tallinnas asuva värskelt valminud väikese kahetoalise korteri sisustamise protsess Wax Designi sisekujundaja Tatiana Bobchinskaya jaoks polnud päris tavaline.

Puitkäsitöö firmakingitusena: tooted, kus kokku saavad naturaalne ilu ja kasutusmugavus

Puitkäsitöö firmakingitusena sobib nii neile, kes väärtustavad traditsioone, kui ka sellele, kes hindab kaasaegsemat elustiili.

Peegel – praktiline ja pilkupüüdev aksessuaar interjööris

Peegel võimendab valgust, mistõttu saab peegliga muuta ruumi valgemaks ja lisada interjööri avarust. Väga hea lahenduse pimedamas ja kitsamas toas!

Tervise ja meeleolu seos: madratsite ja voodikatete roll magamistoas

Nii teie madrats kui voodipesu koos toatemperatuuriga loovad keskkonna, mis mõjutab teie puhkuse kvaliteeti ja üldist heaolu.

Lapse toa sisustamisel on oluline arvestada tema mustri- ja toonieelistusi

Lastetoa tapeedid, värvid ja mustrid vali lähtuvalt lapse loomusest.

Laps alustab kooliteed: kuhu paigutada õppimisnurk?

Koolilapse toa sisustamisel on oluline mööbli paigutus, see mõjutab kui privaatselt ja turvaliselt laps end õppimisnurgas tunneb. Oluline on ka piisavalt hea valgus.

Tere tulemast Top Grade Silki! Mulberry siidist voodipesu, ööriided...

Oleme uus bränd, mis pakub luksuslikku 100% naturaalsest Mulberry siidist voodipesu, padjapüüre, siidimaske, juuksekumme.

Põranda- ja laualambid kui pilgupüüdjad

Nõuanne kodu valgustamiseks. Lisaks üldisele lae- ja seinavalgusele pakuvad kodukujunduses põnevaid võimalusi põranda- ja laualambid.

Üliõhuke Deco kivispoon - unikaalne viis pindade katmiseks

Kivispooniga saab katta betooni, keraamikat, metalli, vineeri, MDFi, PLPd ja ka kumeraid pindasid. Kasutatakse mööbli, seinte, aga ka välisfassaadide puhul.

Damixa grafiithalli pinnaviimistlusega segistid ja vannitoaaksessuaarid

Taani tootja Damixa on loonud uue grafiithalli pinnaviimistluse, mis pakub unikaalset ja stiilset välimust.

Kas valge on uus must? AXOR One vannitoa tooted mattvalges kuues

AXOR One kollektsiooni dušše, segisteid ja termostaate saab suurepäraselt täiendada mattvalgete AXOR Universal Circular vannitoatarvikutega.

Sisearhitekt Heldi Rebane: Ruumi tuleb õppida kogema!

Me tajume ruume oma meelte kaudu ja see mõjutab tervet meie elu, kõike mida me teeme ja ütleme.

Rippvalgusti Croissant - 4Roomi uudistoode 2023

4Roomi Croissanti rippvalgustite suured mõõtmed teevad neist sobiva valiku avaratesse ja kõrgete lagedega ruumides, kus vajatakse efektset ja unikaalset aktsenti.

Erilahendustega polsterseinad, voodid ja diivanid - nagu rätsepaülikond

Pehme mööbli erilahendustele spetsialiseerunud ettevõtte Pikk Pink meistri Kalmer Alliku sõnul on eriti aktuaalsed on tema igapäevatöös diivanite erilahendused ja reprod (koopiad) ning polsterseinad ja voodid.

CRANE kui sotsiaalne perfektsionism

Radis Furniture riiul CRANE, on enamat kui lihtsalt mööbliese - see on sümbioos materjalivalikust ja läbimõeldud disainist.

Meist - Teenused - Kontakt
Inkodu.ee (sisekujundus – sisustus - ehitus - aed) - E-post: info @ inkodu.ee
Kõik õigused kaitstud - inkodu.ee ®. Info kasutamine loata ei ole lubatud!
Facebook Linkedin Instagram Google Twitter Youtube