Inspiratsioon ja kontaktid - sisekujundus, sisustus, ehitus, aed!

BALTIC BARK multši müük, multši tootmine

Telefon:
+372 615 0584
Aadress:
Purila küla, 79633 Rapla vald
Koduleht:
E-Post:
info@mults.ee
Mobiil:
+372 527 8738
Telefon:
+372 615 0584
Aadress:
Purila küla, 79633 Rapla vald
Koduleht:
E-Post:
info@mults.ee
Mobiil:
+372 527 8738
Kvaliteetne männikoore-multš haljastusele ja iluaiandusele! Multši müük, multši tootmine.
Meie tooted on valmistatud eestimaisest puukoorest, mis on keskkonnasõbralik toode ja taastuv resurss.

Avatud: E-R 8:00 - 16:00

Peen männikoor – Komposteeritud ja sorteeritud männikoor osakeste suurusega 0 - 15 mm. Sobib kasutada istutusalade katmiseks ning lisandina erinevates istutussegudes. Soovitatav kihi paksus 5 - 8 cm.

Dekoratiivkoor – Komposteeritud ja sorteeritud männikoor osakeste suurusega 15 - 50 mm. Sobib kasutada istutusalade katmiseks, hekialuste ja puude ümbruse multšimiseks, laste mänguväljakute katmiseks ning jalgradade rajamiseks.

Sorteerimata männikoor – Komposteeritud männikoor osakeste suurusega 0 - 200 mm. Sobib kasutada haljasaladel, kus aia esteetiline ilu ei ole väga nõutud. Odava hinna tõttu on see parim puukoor tervise- ja suusaradade hooldusel ning teeehitustööde järgsel haljastamisel.

Jäme koorekate – Komposteeritud ja sorteeritud männikoor osakeste suurusega 50-70 mm. Sobib kasutada istutusalade katmiseks, hekialuste ja puude ümbruse multšimiseks, laste mänguväljakute katmiseks ning jalgradade rajamiseks.

Pakitud männikoor - Pakendame peent männikoort 0 - 15 mm ja dekoratiivkoort 15 - 50 mm. Pakend on 70 liitrine plastikkott. Need on virnastatud EUR (80x120 cm) kaubaalusele. Ühel alusel on 36 kotti. Alus on vee ja tolmukindlalt kiletatud ning etiketiga märgistatud. Ühe aluse kaal 600 kg.

NB! Lahtise puukoore müük alates 1m³ (see on ca üks tavaline sõiduauto käru). Käru mõõdetakse müüja poolt üle. Hind arvestatakse täis käru mahu järgi, ilma koormat tallamata ja ilma kuhjata. Müüki ei toimu kliendi taarasse, nagu näiteks kotid, kastid, big-bagid jms.

Suuremate koguste puhul on võimalik tellida transporti meilt. Kui soovid meie toodet kohe osta, siis kliki meie kodulehe lingil – www.mults.ee

Baltic Bark

Seotud tegevusalad

Aia planeerimine, haljastustööd, aiaehitus
   multšid, mullad, kompost

Portaalist - Kontakt - Reklaam
Inkodu.ee (sisekujundus – sisustus - ehitus - aed) - E-post: info @ inkodu.ee
Kõik õigused kaitstud - inkodu.ee ®. Info kasutamine loata ei ole lubatud!
Facebook Linkedin Instagram Google